Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
No weź, pojeździj jeszcze
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2016, 14:21
*Tom Felton. Draco to postać którą gra.
Odpisz
30 maja 2016, 18:45
@oli78: Wydaje mi się, że imię postaci zostało tu zastosowane specjalnie.
Odpisz
3 grudnia 2019, 08:41
@oli78: brawo
Odpisz
2 grudnia 2019, 22:41
Mmm ale on szeksi
Odpisz
28 września 2019, 08:45
@KontoUsunięte: ja też jestem w slitherinie, bo poprostu tam pasuje. Bez przesady.
Odpisz
16 listopada 2016, 18:21
Odpisz
30 maja 2016, 23:55
Forever Alone...
Odpisz
30 maja 2016, 17:11
Panie adminie, z całym szacunkiem do pana, ale jeśli pan przerabia czyiś obrazek, mógłby pan nie skrócać tekstu z obrazka i sprawdzić czy ortograficznie się wszystko zgadza, bo potem ja będę oskarżana o wrzucanie nieśmiesznych obrazków, a pan o dodawanie ich na główną... Taki tylko mały szczegółik.
Odpisz
30 maja 2016, 17:14
@NieidealnieNiebanalna: Dla porównania oryginalny obrazek:
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 17:24
@NieidealnieNiebanalna: Gówniany tak trochę :v
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 17:26
Tak czy owak ten na głównej trochę stracił sens moim zdaniem przez skrócenie tego tekstu u góry.
Odpisz
30 maja 2016, 20:16
@NieidealnieNiebanalna: ja widziałam ten oryginalny obrazek w poczekalni i masz rację stracił sens bez tego "rodzice go nie kochali..." :D
Odpisz
30 maja 2016, 18:57
"Kiedy jest ci zimno, nawet gdy masz sweter"
Odpisz
30 maja 2016, 17:53
Chłopiec KTÓRZY przytula sam siebie
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 18:45
@kamcia2378: Tom lubi dotykać Draco, tak wyszło.
(aktor - postać)
Odpisz
30 maja 2016, 18:21
Taki samotny.
Odpisz
30 maja 2016, 18:08
Lucjusz go nie przytulał jak był mały, to musi zadowolić się samym sobą.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 17:56
Ch*j mnie obchodzi jakiś noname z pseudo-książki dla dzieci i jego styl życia czy bycia (którą notabene w młodszym wieku sam czytałem i fajnie się czytało, więc jestem je**nym hipokrytę).
Odpisz
30 maja 2016, 17:53
Lubi się dotykać
Odpisz
30 maja 2016, 17:04
Kurczok?
Odpisz
5 maja 2016, 10:08
*face palm* zastanawiam się czy te wszystkie pedały nie są czasami gorsze od sebixów..
Odpisz
5 maja 2016, 10:14
@szymon115: Capitan Europa: civil war sebix vs homo
Odpisz
5 maja 2016, 10:19
@szymon115: Akurat Toma Feltona trudno nazwać "pedałem", bo od chyba pięciu lat, jeśli nie dłużej jest w związku z Jade Olivią Gordon. Ten obrazek to tylko taki żart, bo Tom często na sesjach zdjęciowych przyjmuje taką, a nie inną pozę, więc na obrazku odniesiono się żartobliwie do postaci, którą zagrał w serii "Harry Potter".
Odpisz
5 maja 2016, 10:47
@szymon115: Z czystym serce, i wielokroć obitą buźką przez sebixów, stwierdzam, że nie :I
Odpisz
5 maja 2016, 10:56
@polandball1: Wyobrażam sobie karabiny strzelające szminkami i sebixów miotających kieliszkami po wódce ;-;
Odpisz
5 maja 2016, 13:12
@NieidealnieNiebanalna: Pedał =/= homoseksualista. Uświadom to sobie sobie.
Odpisz
5 maja 2016, 22:51
@EmoKing: jeżeli mówisz to do mnie, to wiem, pedał=srelfi, Jordany (huj z tym że nie gra w kosza), grzywka na lewo/prawo, poszarpane spodnie, ajfon itp
Odpisz
6 maja 2016, 07:48
@szymon115: Do nieidealnieniebanalnej, bo sugeruje, że Felton nie jest pedałem, bo ma dziewczynę :v
Odpisz
30 maja 2016, 17:05
@szymon115: Czemu uważasz go za pedała?
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 21:35
@szymon115: jesteś gimbusem?
Odpisz
30 maja 2016, 22:45
@JTKX2: A co to ma do rzeczy?
Odpisz
31 maja 2016, 13:52
@szymon115: ze obrażasz go za bycie pedałem
Odpisz