@minik99: Pokemony to coś więcej niż zwykła kreskówka. Jak ktoś się na tym wychował to potwierdzi. To jest ponadczasowe ANIME. Zresztą na forach i youtube jest wiele osób, które mają 20 lat i przyznają się do dego, że lubią oglądać Pokemony.
Wychowałem się na tym . Może teraz trochę mniej , ale kiedyś po prostu znałem większość pokemonów . Mam 11 lat . Mój ulubiony pokemon to unfezant i tranqil .
Dopiszę jeszcze jedną, ważną rzecz. Najważniejsze, jest to aby nie przejmować się zdaniem innych na temat naszych zainteresowań, nawet jeśli ktoś śmieje się z powodu naszych pasji, nie poddawać się opiniom niektórych złośliwych ''prześmiewców'' i lepiej wiedzieć swoje.
Wiesz, po prostu uwielbiam (to mało powiedziane), kocham Pokemony i stąd tyle tych komentarzy o zainteresowaniach. Też się wychowałem na Pokemonach. Ale co do Twojego pytania, to jasne, śmiało! : D
Mam do Ciebie prośbę. Możesz trochę się wypowiedzieć w grupie Pokemon Fanclub? Bo jakiś tam ostatnio mały ruch. Wiesz, napisz jakiegoś posta, czy coś.Z góry dzięki : )
Dzięki! Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć! Ale już nie piszmy pod tym obrazkiem, bo troszkę nie do tematu nasze rozmowy i później będą mieli do nas pretensje : D Możemy zawsze pogadać w grupach, czy coś ; )
@minik99: ja tam tutaj kuców nie widzę niestety... A szkoda >:
Zgrywasz najmądrzejszego, a nie znasz nawet najprostszych zasad interpunkcji i ortografii. Nie dość że ignorant, to jeszcze hipokryta.
@minik99: Zamknij ryja szatańskie ścierwo. Wychowałem się na tych anime i nie pozwolę by ktoś je obrażał. 13- letni przypadek rodziców nie będzie żadnego fana anime obrażał. Lec do tych swoich pingwinków i usuń tu konto.
@minik99: Shiet, początkowo myślałem że jesteś po prostu ignorantem. Teraz jednak widzę, że ty jesteś najzwyklejszym debilem. Gratuluję i wróżę udaną karierę w MacDonaldzie.
@minik99: No właśnie. Ja lubię Pokemony, a ty nie. Ale czy to powód, aby od razu obrażać wszystkich fanów(w tym mnie), że Pokemony to ''bajka dla jakiś po***ch dzieci''. Jak nie lubisz Pokemonów, to daj je oglądać innym, i przemyśl, to co piszesz, bo takimi wpisami to tylko wyzywasz innych. Tak jak napisał qminax czy dlatego, że lubię Pokemony, to od razu powód do wyzywania od ''porąbanych dzieci''? Jak ktoś pisze, że lubi, no niw wiem, jakąś kreskówkę, to nie wyzywam go od '' dzieci ''. Jak lubi, to ma prawo oglądać. Ps. Naucz się szanować poglądy innych.
(Kurczę, nie widzę tego komentarza o ''głupich dzieciach'', ktoś go zgłosił, czy jak?)
@minik99: No, OK, żart. Ale ja też się nie kłóciłem, tylko powiedziałem, że jak ktoś chce, to może oglądać Pokemony niezależnie od wieku. No więc, dobra zawrzyjmy pokój, OK? Ale i tak uwielbiam Pokemony! : D
@minik99: Dobra, ostatecznie kończymy ten temat. Skoro żartowałeś, to OK, wszyscy się rozpisywali, KAŻDEGO poniosło, niech każdy lubi co chce i będzie OK. Tym komentarzem kończymy wszystkie dyskusje, i teraz niech następne komentarze będą już bespośrednio dotyczyły obrazka.
Dobra. Skończmy już te wszystkie dyskusje słowami: Każdy może oglądać co chce, a drugi się nie czepia. JAK KTOŚ LUBI POKEMONY, TO DRUGA OSOBA NIE MA PRAWA GO Z TEGO POWODU OBRAŻAĆ I PRZEZYWAĆ OD '' DZIECI ''. BO TAKIE OBRAŻANIE TO TYLKO ŚWIADCZY O OSOBIE, KTÓRA OBRAŻA, A NIE OD TEJ KTÓRA JEST PRZEZYWANA. I tak jak napisał qminax, że każdy ma prawo do własnych zainteresowań. W Japonii lub w USA jak ktoś ogląda Pokemony (a tam ogląda to Anime więcej ludzi) to nikt się nie czepia. Tam jakoś ludzie są bardziej tolerancyjni, czy jak? A w Polsce Pokemony już tylko na DisneyXD, ci, którzy kiedyś oglądali w większości się odwrócili i tylko teraz potrafią się czepiać prawdziwych fanów. Nie każe nikomu na siłę oglądać Pokemów, bo nie każdy musi lubić to Anime, rozumiem ma inne zainteresowania, OK, ja się nie czepiam. Ale proszę, aby PRZESTAŁY SIĘ POJAWIAĆ TAKIE WPISY: Lol, ogląda Pokemony, ale dziecko. albo: ale głupia bajka, żal mi tych, co to oglądają. To prośba z mojej strony. BO KAŻDY MA PRAWO LUBIĆ CO INNEGO. A ja i tak napiszę, że KOCHAM POKEMONY! Chyba '' CI DOROŚLI '' nie złapkują mnie za to na sam dół. W końcu JEST WOLNOŚĆ SŁOWA I MOGĘ LUBIĆ CO CHCĘ, A NIKT MI TEGO NIE ZABRONI. I to w imieniu wszystkich fanów Anime, którzy zostali kiedyś niesłusznie wyśmiani z powodu swoich zainteresowań.
Ja ***ę... Może skończę to wszystko, ok? Fakt, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale "pokemony/dragon ball to gówno", to nie jest opinia, to narzucanie komuś własnego poglądu na świat przy nieuszanowaniu jego zainteresowań. Jeżeli ktoś twierdzi, że dragon ball/pokemony jest beznadziejny, i wyraża to w sposób wymieniony przeze mnie wyżej, eh, sory, ale to tylko świadczy o jego braku jakichkolwiek szarych komórek i zdolności do wykonywania trudnej sztuki, "Myślenia". Skoro ktoś z was uważa, że [wstaw nazwę czegokolwiek] to [wstaw jakiś przymiotnik], niech zacznie zdanie od: "Moim zdaniem","Uważam, że", czy "Według mnie". Taka prosta rzecz, a o czymś świadczy. Mam nadzieję że się zrozumieliśmy.
Ludzie, którzy oglądają Pokemony/Dragon Ball - w porządku, nic do nich nie mam. Dziwią mnie jednak ludzie, którzy krytykują inne osoby za nie oglądanie (lub za to, że nie lubią) tych bajek (lub jak kto woli: anime/)japońska animacja) ;)
Komentarze
Odśwież18 września 2019, 20:36
Chciałbym, żeby tak było
Odpisz
23 maja 2015, 07:52
Czli od teraz Ash i Red Zamiast Pikachu będą mieli Emolgi?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:24
pokemon szatan- wku*wiony natan
XD
Odpisz
22 lipca 2014, 16:42
Ona jest wiewiórką!! Tak jak Panchirisu (czy jakoś tak)......
Odpisz
7 października 2012, 11:38
Emolga to wiewiórka nie mysz
Odpisz
7 października 2012, 12:09
@Pikachu: Właśnie czekałem na Twój komentarz. :-)
Odpisz
7 października 2012, 12:21
@Pikachu: Racja. W jednym odcinku Pokedex powiedział: Emolga, Pokemon polatucha. A polatucha to latająca wiewiórka.
Odpisz
7 października 2012, 12:50
jak można oglądac pokemony w wieku 13 lat ? ja oglądałem jak miałem 7 ale z was pokemony :D
Odpisz
7 października 2012, 13:12
@minik99: Pokemony to coś więcej niż zwykła kreskówka. Jak ktoś się na tym wychował to potwierdzi. To jest ponadczasowe ANIME. Zresztą na forach i youtube jest wiele osób, które mają 20 lat i przyznają się do dego, że lubią oglądać Pokemony.
Odpisz
7 października 2012, 13:36
I tu się z tobą zgodzę, dodooo10. Też często oglądam Pokemony.
Odpisz
7 października 2012, 17:07
@Pikachu: To assapan , czyli wiewiórka
Odpisz
15 października 2012, 18:50
Wychowałem się na tym . Może teraz trochę mniej , ale kiedyś po prostu znałem większość pokemonów . Mam 11 lat . Mój ulubiony pokemon to unfezant i tranqil .
Odpisz
18 stycznia 2013, 17:02
Moje życie było kłamstwem :]
Odpisz
27 lutego 2014, 11:37
@minik99: A ty wiesz ,że najpierw były gry a dopiero potem anime?!
Odpisz
1 marca 2014, 16:42
@Pikachu: Mam pytanko.
Jak się nazywał ten królik Dawn co się w tobie zakochał?
Odpisz
1 marca 2014, 22:49
@lorax12: Buneary
Odpisz
2 marca 2014, 15:29
@Pikachu: No, teraz pamiętam.
hihi to były czasy
Odpisz
21 lutego 2013, 11:52
Doobre xD
Odpisz
9 października 2012, 21:36
Dopiszę jeszcze jedną, ważną rzecz. Najważniejsze, jest to aby nie przejmować się zdaniem innych na temat naszych zainteresowań, nawet jeśli ktoś śmieje się z powodu naszych pasji, nie poddawać się opiniom niektórych złośliwych ''prześmiewców'' i lepiej wiedzieć swoje.
Odpisz
25 października 2012, 17:52
a mogę cię dodać do fajnych ? Lubię cię .
Odpisz
25 października 2012, 18:01
Jasne, że tak! Dzięki! : D
Odpisz
25 października 2012, 18:04
Wiesz, po prostu uwielbiam (to mało powiedziane), kocham Pokemony i stąd tyle tych komentarzy o zainteresowaniach. Też się wychowałem na Pokemonach. Ale co do Twojego pytania, to jasne, śmiało! : D
Odpisz
27 października 2012, 11:28
No to narysuje ci pikachu . Będzie w galerii
Odpisz
27 października 2012, 11:58
Dzięki! : D
Odpisz
5 listopada 2012, 15:59
Dodasz mnie do fajnych ?
Odpisz
5 listopada 2012, 15:59
Już dawno dodałem :)
Odpisz
9 listopada 2012, 18:48
A wpiszesz mi się do mojej grupy ? tytuł tej grupy : Fani pokemon . A przy okazji : skomentuj mi galerię lub profil .
Odpisz
9 listopada 2012, 20:45
To czemu mojego nicka tam niema ? Sory że cię obraziłem , ale BARDZO CIĘ LUBIĘ !
Odpisz
9 listopada 2012, 20:47
Zajrzyj jeszcze raz. Już jest. : D
Odpisz
9 listopada 2012, 20:56
Za co mnie przepraszasz? Czy ja napisałem, że się obraziłem? Nie. Więc się nie martw : D
Odpisz
10 listopada 2012, 10:35
Super przyjacielu . Fajny avek z Ashem i pikachu .
Odpisz
10 listopada 2012, 10:48
Dzięki!
Odpisz
10 listopada 2012, 16:48
Kasuję swoją grupę .
Odpisz
10 listopada 2012, 17:36
Skoro tak, to dolacz do naszej, jesli chcesz!
Odpisz
10 listopada 2012, 17:42
O, widzę, że już dołączyłeś : D
Odpisz
11 listopada 2012, 14:34
Dołączyłem . Fajna jest.
Odpisz
11 listopada 2012, 14:34
Mam dziś imieniny
Odpisz
11 listopada 2012, 14:38
To wszystkiego najlepszego!
Odpisz
11 listopada 2012, 14:39
, Dzięki .
Odpisz
23 listopada 2012, 15:28
Mam do Ciebie prośbę. Możesz trochę się wypowiedzieć w grupie Pokemon Fanclub? Bo jakiś tam ostatnio mały ruch. Wiesz, napisz jakiegoś posta, czy coś.Z góry dzięki : )
Odpisz
27 listopada 2012, 16:26
Na razie mam szlaban . Napiszę po nim
Odpisz
27 listopada 2012, 16:46
Szkoda. Ale naprawdę wielkie dzięki! Sam widzisz, że trochę mały ruch ostatnio w naszej grupie. Dzięki! : )
Odpisz
27 listopada 2012, 16:49
Już coś napisałem
Odpisz
28 listopada 2012, 15:57
Dzięki! Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć! Ale już nie piszmy pod tym obrazkiem, bo troszkę nie do tematu nasze rozmowy i później będą mieli do nas pretensje : D Możemy zawsze pogadać w grupach, czy coś ; )
Odpisz
28 listopada 2012, 16:32
No . Lepiej tak . Może to przenieśmy na mój profil
Odpisz
28 listopada 2012, 16:35
Skoro tak, to OK : )
Odpisz
10 października 2012, 16:57
najlepszy pikaczu :D
Odpisz
7 października 2012, 16:02
Pokemony byłyby spoko, gdyby nie fakt, że każdy odcinek jest absolutnie identyczny .__.
Odpisz
8 października 2012, 15:15
@ziom200: dobra ja już sie nie kuce bo same pokemony tu są i z pokemonami nie wygram
Odpisz
8 października 2012, 15:26
@minik99: właśnie ta oto wiadomość ukazała twój prawdziwy wiek .Nawet dziecko nie napisało by "kuce" tylko kłuce
Odpisz
8 października 2012, 15:42
@minik99: ja tam tutaj kuców nie widzę niestety... A szkoda >:
Zgrywasz najmądrzejszego, a nie znasz nawet najprostszych zasad interpunkcji i ortografii. Nie dość że ignorant, to jeszcze hipokryta.
Odpisz
8 października 2012, 15:45
@ziom200: trolololo idź popłakał do książek
Odpisz
8 października 2012, 15:49
@minik99: Zamknij ryja szatańskie ścierwo. Wychowałem się na tych anime i nie pozwolę by ktoś je obrażał. 13- letni przypadek rodziców nie będzie żadnego fana anime obrażał. Lec do tych swoich pingwinków i usuń tu konto.
Odpisz
8 października 2012, 15:57
powiedziałem ze ja się już nie wypowiadam kolejny pokemon nie rozumie i przedłuża nq
Odpisz
8 października 2012, 16:02
@minik99: Znasz znaczenie słowa pokemon ?
Odpisz
8 października 2012, 20:07
@minik99: Shiet, początkowo myślałem że jesteś po prostu ignorantem. Teraz jednak widzę, że ty jesteś najzwyklejszym debilem. Gratuluję i wróżę udaną karierę w MacDonaldzie.
Odpisz
9 października 2012, 15:00
@minik99: Mówisz, że z Pokemonami nie wygrasz? Przecież to ty zacząłeś tę dyskusje.
Odpisz
9 października 2012, 15:48
@minik99: No właśnie. Ja lubię Pokemony, a ty nie. Ale czy to powód, aby od razu obrażać wszystkich fanów(w tym mnie), że Pokemony to ''bajka dla jakiś po***ch dzieci''. Jak nie lubisz Pokemonów, to daj je oglądać innym, i przemyśl, to co piszesz, bo takimi wpisami to tylko wyzywasz innych. Tak jak napisał qminax czy dlatego, że lubię Pokemony, to od razu powód do wyzywania od ''porąbanych dzieci''? Jak ktoś pisze, że lubi, no niw wiem, jakąś kreskówkę, to nie wyzywam go od '' dzieci ''. Jak lubi, to ma prawo oglądać. Ps. Naucz się szanować poglądy innych.
(Kurczę, nie widzę tego komentarza o ''głupich dzieciach'', ktoś go zgłosił, czy jak?)
Odpisz
9 października 2012, 16:07
ja napisałem że tu dużo pokemonów to był żart a wy jesteście niedo***ni to nie moja sprawa i zgłaszajcie sobie to ciotki mi na tym nie zależy
Odpisz
9 października 2012, 16:11
@minik99: No, OK, żart. Ale ja też się nie kłóciłem, tylko powiedziałem, że jak ktoś chce, to może oglądać Pokemony niezależnie od wieku. No więc, dobra zawrzyjmy pokój, OK? Ale i tak uwielbiam Pokemony! : D
Odpisz
9 października 2012, 16:33
@minik99: Dobra, ostatecznie kończymy ten temat. Skoro żartowałeś, to OK, wszyscy się rozpisywali, KAŻDEGO poniosło, niech każdy lubi co chce i będzie OK. Tym komentarzem kończymy wszystkie dyskusje, i teraz niech następne komentarze będą już bespośrednio dotyczyły obrazka.
Odpisz
9 października 2012, 16:38
sorry, bezposrednio. Palec trafił w nie ten klawisz. : )
Odpisz
8 października 2012, 09:17
zaraz... jakoś ją musi złapać!
Odpisz
8 października 2012, 17:39
@darcus: skoro ma przy pasie pokeballa to oznacza że ma tam innego pokemona a i tak pikachu by z nim nie wygrał
Odpisz
8 października 2012, 16:37
Dobra. Skończmy już te wszystkie dyskusje słowami: Każdy może oglądać co chce, a drugi się nie czepia. JAK KTOŚ LUBI POKEMONY, TO DRUGA OSOBA NIE MA PRAWA GO Z TEGO POWODU OBRAŻAĆ I PRZEZYWAĆ OD '' DZIECI ''. BO TAKIE OBRAŻANIE TO TYLKO ŚWIADCZY O OSOBIE, KTÓRA OBRAŻA, A NIE OD TEJ KTÓRA JEST PRZEZYWANA. I tak jak napisał qminax, że każdy ma prawo do własnych zainteresowań. W Japonii lub w USA jak ktoś ogląda Pokemony (a tam ogląda to Anime więcej ludzi) to nikt się nie czepia. Tam jakoś ludzie są bardziej tolerancyjni, czy jak? A w Polsce Pokemony już tylko na DisneyXD, ci, którzy kiedyś oglądali w większości się odwrócili i tylko teraz potrafią się czepiać prawdziwych fanów. Nie każe nikomu na siłę oglądać Pokemów, bo nie każdy musi lubić to Anime, rozumiem ma inne zainteresowania, OK, ja się nie czepiam. Ale proszę, aby PRZESTAŁY SIĘ POJAWIAĆ TAKIE WPISY: Lol, ogląda Pokemony, ale dziecko. albo: ale głupia bajka, żal mi tych, co to oglądają. To prośba z mojej strony. BO KAŻDY MA PRAWO LUBIĆ CO INNEGO. A ja i tak napiszę, że KOCHAM POKEMONY! Chyba '' CI DOROŚLI '' nie złapkują mnie za to na sam dół. W końcu JEST WOLNOŚĆ SŁOWA I MOGĘ LUBIĆ CO CHCĘ, A NIKT MI TEGO NIE ZABRONI. I to w imieniu wszystkich fanów Anime, którzy zostali kiedyś niesłusznie wyśmiani z powodu swoich zainteresowań.
Odpisz
7 października 2012, 16:23
Ja ***ę... Może skończę to wszystko, ok? Fakt, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale "pokemony/dragon ball to gówno", to nie jest opinia, to narzucanie komuś własnego poglądu na świat przy nieuszanowaniu jego zainteresowań. Jeżeli ktoś twierdzi, że dragon ball/pokemony jest beznadziejny, i wyraża to w sposób wymieniony przeze mnie wyżej, eh, sory, ale to tylko świadczy o jego braku jakichkolwiek szarych komórek i zdolności do wykonywania trudnej sztuki, "Myślenia". Skoro ktoś z was uważa, że [wstaw nazwę czegokolwiek] to [wstaw jakiś przymiotnik], niech zacznie zdanie od: "Moim zdaniem","Uważam, że", czy "Według mnie". Taka prosta rzecz, a o czymś świadczy. Mam nadzieję że się zrozumieliśmy.
Odpisz
8 października 2012, 08:34
@shark2199: podsumowując:
"pokemony/dragon ball to gówno" - źle
"Uważam, że pokemony/dragon ball to gówno" - dobrze
Odpisz
8 października 2012, 15:11
@paintowy_master: Dokładnie... Punkt dla tego pana za wyodrębnienie najważniejszych informacji.
Odpisz
8 października 2012, 15:03
Ludzie, którzy oglądają Pokemony/Dragon Ball - w porządku, nic do nich nie mam. Dziwią mnie jednak ludzie, którzy krytykują inne osoby za nie oglądanie (lub za to, że nie lubią) tych bajek (lub jak kto woli: anime/)japońska animacja) ;)
Odpisz
8 października 2012, 11:21
i tak pikachu też nauczył się latać...
Odpisz
7 października 2012, 17:47
Mnie ciekawi dlaczego w pokemonach nie ma krwi,przecież większość ich gatunków ma pazury lub rogi.No ale w końcu to bajka dla dzieci
Odpisz
7 października 2012, 22:32
@Stasiek120: Dlatego wolę mangę pokemon
Odpisz