Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2016, 12:16
Mam w klasie babkę która ma IPhone'a wysadzanego kamykami.
To tak jakby przylepić ozdoby do gówna i próbować sprzedać ludziom drożej niż krowi nawóz ( gówno )
Odpisz
27 maja 2016, 19:37
@Dexterek: prosze nie nazywać tego gownem bo ja mam czwórkę i jest bardzo dobra (w sensie ze dobra tak jak inne smartfony)
Odpisz
27 maja 2016, 22:12
@Adgos: gówno gówno gówno...
Odpisz
28 maja 2016, 08:47
@Adgos: Wiesz ty co? Brawo. Czy mi się zdaję czy to PCtowcy, ci od androida i reszta tej hołoty ma ból tyłka, bo nie może sobie pozwolić na więcej. Mam androida i win 10, PS3 i się cieszę, ale i tak uważam, że IOS jest dobrym systemem.... ehh.... cebula i tak mnie zhejtuje...
Odpisz
28 maja 2016, 10:26
tym komentarzem pokazujesz swój niewielki poziom umysłowy
Odpisz
27 maja 2016, 20:25
ach ten galaxy s6 edge xd
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 18:56
Uwielbiam te przekręcanie nazw marek. Sansumb, we Włatcach Móch było Binookle zamiast Google... Wymieniać...
Odpisz
27 maja 2016, 17:49
nie rozumiem
Odpisz
7 maja 2016, 11:25
A tu z tyłu HYC! Oneplus wykonuje obydwu backstaba
Odpisz
27 maja 2016, 12:08
albo Meizu. albo Xiaomi, Zuk, ZTE, Honor.ehhh... w tych czasach naprawdę łatwo o miano zabójcy flagowców
Odpisz
27 maja 2016, 12:07
"Stary to nie tak"
Odpisz
6 maja 2016, 21:43
Ładny rysunek.
Odpisz