Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2017, 10:54
nie trzeba bylo szczekac
Odpisz
7 maja 2016, 21:42
slither.io tryb psychola xD pzdr dla kumatych 😂
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2016, 22:14
@jem_unicorny: Przez twój nick przypomniała mi się piosenka " punk fluffy unicorn" ;-;
Odpisz
8 maja 2016, 00:12
oglądasz stefka?
Odpisz
8 maja 2016, 10:13
@miki322: Nie
Odpisz
9 maja 2016, 14:24
ta piosenka jest spoko xD
Odpisz
9 maja 2016, 15:00
@jem_unicorny: To prawda :D ale za pierwszym razem aż się zapowietrzyłam ze śmiechu ;-;
Odpisz
10 maja 2016, 07:40
heh ja z koleżanką kręciłam teledysk do tego xD😂😂😂
Odpisz
7 maja 2016, 22:52
Gołębie chcą rewanżu za chleb
Odpisz
7 maja 2016, 23:08
@OrtograficznyPies: Słaby z Ciebie ortograficzny pies. :/
Odpisz
7 maja 2016, 23:13
Przecież dobrze napisał.
Odpisz
7 maja 2016, 23:15
A kropka na końcu zdania?
Odpisz
7 maja 2016, 23:18
On jest ortograficzny, a nie interpunkcyjny.
Odpisz
7 maja 2016, 23:19
Och, racja.Mój błąd, nie zruciłem na to uwagi.
Odpisz
8 maja 2016, 10:45
*zwróciłem
Odpisz
8 maja 2016, 09:33
Oddzieliły go od stada teraz tylko atak
Odpisz
8 maja 2016, 02:55
Odbiór 2:56
Odpisz
8 maja 2016, 03:04
@ham22: Odbiór 3:04
Odpisz
8 maja 2016, 04:36
@ham22: Odbiór 4:36
Odpisz
8 maja 2016, 08:20
Odbiór 8:20 xd
Odpisz
8 maja 2016, 08:35
@MrsPonczek: Odbiór 8:35
Odpisz
7 maja 2016, 21:30
To zdjęcie odzwierciedla moje życie
Odpisz
7 maja 2016, 23:20
Otaczają Cie gołębie ?
Odpisz
8 maja 2016, 07:59
@p12345678: 👏mistrzowski pocisk👏
Odpisz
7 maja 2016, 23:08
Najpierw asfalt, a teraz psy.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2016, 23:29
Pisze się narwpierw.
Odpisz
7 maja 2016, 23:30
@loko9002: Najpierw zajrzyj do słownika, a potem się wypowiadaj.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 00:26
ktoś nie czujetrollow...weź umyj nos plz
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 00:29
Mam katar, od zawsze.
A co do trolla to nawet go nie nakarmiłem. .-.
Odpisz
8 maja 2016, 00:40
karmisz, karmisz,
Odpisz
8 maja 2016, 00:41
Karmić to mogę dzieci w piwnicy.
Odpisz
8 maja 2016, 00:42
a ja mogę karmić dzieci w Afryce, ale równie dobrze moge im dać noże
Odpisz
8 maja 2016, 00:44
A nie lepiej dać 20 noży i jedną bułkę?Będzie ciekawiej.
Odpisz
8 maja 2016, 00:45
a wiesz co? dzieci w Afryce widzą jedzenie jak stevie wonder
Odpisz
7 maja 2016, 22:30
To uczucie gdy gołębie przywołują psa z piekła,a Ty nawet nie wiesz jak zwierzaka zawołać do domu ;-;
Odpisz
7 maja 2016, 22:11
Na 3 otwieramy piekło!
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2016, 22:07
Ja tam bym powiedział że jest on otoczony skrzydełkami...
Odpisz
7 maja 2016, 21:46
O.O przywołał psa
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2016, 21:42
biedny
Odpisz
7 maja 2016, 21:41
Gdyby tak te gołębie ułożyły się w pentagram...
Odpisz
7 maja 2016, 21:39
Trafiłeś do złej dzielnicy ziomek...
Odpisz
7 maja 2016, 21:33
No to co? Parapetówka!
Odpisz