Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ninani

8 maja 2016, 09:56

Ile ja znam takich ameb. .. .....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Ninani

12 grudnia 2016, 22:27

@Fluttershy66: Z przykrością muszę kończyć tę konwerwację. ...Obowiązki wzywają...

Avatar Fluttershy66

13 grudnia 2016, 08:28

@Ninani: Oki doki loki!

Avatar MrsGinny

5 października 2016, 19:39

Szłam dzisiaj na korytarzu gimnazjum mamy połączoną z podstawówką.

I widzę jak jakieś dzieci 3podstawówki
chwalą się przed kolegami/koleżankami jakie mają fajne zdjęcia ba snapchacie.

podpatrzyłam że ich zdjęcia mają właśnie flirt tego "psa".

Co się dzieje z tą młodzieżą?

Albo raz chłopiec z 1podstawówki zaczął macać mi piersi.

Niewiele myśląc sprzedałam mu klapsa a nauczycielka z krzykiem że dziecko biję eh...

Przepraszam za literówki od dawna uczę się w Anglii.

Avatar CEzikMaj

Edytowano - 18 maja 2016, 23:41

Byłoby lepiej gdyby snapchat nigdy nie powstał.

Avatar Maly_modelarz15

17 sierpnia 2016, 15:53

@CEzikMaj: jak ja coś u mnie w klasie złego o srapchacie powiem to zaraz leci shitstorm na mnie

Avatar
German_Shepherd

18 maja 2016, 19:19

Czy jestem jedyną osobą która woli zdjęcia bez filtrów i przerobień?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Maly_modelarz15

17 sierpnia 2016, 15:48

jedną z niewielu

Avatar Maly_modelarz15

17 sierpnia 2016, 15:50

*łączy się*

Avatar beka46

1 czerwca 2016, 14:50

Denerwują mnie te pieski

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2016, 09:16

@beka46: mnie też

Avatar koskoskos

Edytowano - 5 maja 2016, 21:14

Kisnę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar SynGermanyBall

24 maja 2016, 04:22

@koskoskos: I Bukę na profilowym...

Avatar koskoskos

24 maja 2016, 15:25

@SynGermanyBall: To nie jest buka!

Avatar assassin11

21 maja 2016, 22:57

ameby ?Chyba mózgozj**y

Avatar FoxyFox

19 maja 2016, 07:31

Odkryłem, że te istoty poniżej to następny krok w ewolucji człowieka

Avatar MistrzJedi

21 maja 2016, 13:02

Avatar Papayou

19 maja 2016, 19:08

No właśnie, skąd ta moda? ODPOWIEDZCIEEE!

Avatar meryx

19 maja 2016, 15:53

dawno nie widziałam mema, z którym tak za**biscie bym się zgadzała

Avatar Kolikon

18 maja 2016, 19:51

To się nazywa BIOMASA!

Avatar SetAbominae

18 maja 2016, 23:09

@Kolikon: Sugerujesz, żeby wpuścić na nią Zergi?

Avatar Kolikon

18 maja 2016, 23:54

@SetAbominae: Lepiej pozyskać z nich energię odnawialną - przynajmniej na coś się przydadzą i nie będą marnować tlenu.

Czasami myślę trochę jak Hitler...

Avatar SetAbominae

19 maja 2016, 00:05

@Kolikon: Ta planeta i tak jest stracona. Ja bym znalazł nową dla silnych genetycznie osobników a resztę zostawił wystrzeliwując w Ziemię wszystkie atomówki

Avatar ponczeq

19 maja 2016, 09:03

@Kolikon: tym się nawet w piecu opalać nie da

Avatar ponczeq

19 maja 2016, 09:02

rakus maksimus

Avatar lorax12

18 maja 2016, 19:19

To Jest nawet gorsze Niż pierwotniak Czy Nowotwór

Avatar Loriess

18 maja 2016, 21:08

@lorax12: Właśnie, nie obrażajmy ameb

Avatar lorax12

19 maja 2016, 06:56

@Loriess: One też są żywymi istotami! Ameby też mają uczucia!

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2016, 05:43

upośledzenie umysłowe

Avatar Polska_z4smazka

19 maja 2016, 01:15

Ja tam wolę nazywać ich podludźmi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka