Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy to pożyją
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2016, 13:19
Dobrze wyszedł? Robiłem zgodnie z instrukcją.
Odpisz
6 maja 2016, 13:20
@Zygarde: Nie.
Odpisz
6 maja 2016, 15:11
@Zygarde: Trochę pośmieszkuję językiem polskim.
"Q" powinno wymawiać się "kw", a nie "ku". Dlatego "Quo Vadis" wymawia się "Kwo Wadis" a nie "Kuuo Wadis".
Więc teoretycznie "Qń" wymawia się "Kwń" (o ile da się to wymówić) ;_;
Dobra, znając życie i tak się przyczepi jakiś Grammar Nazi że nie mam racji, więc dopisze, że obrazek lepszy od dzisiejszej sztuki nowoczesnej typu "Żółta kreska na niebieskim tle warta milion zielonych".
Odpisz
6 maja 2016, 16:33
@TheGardenPL: IQ czyta się jaki "ajKJU" - twój argument jedt inwalidą
Odpisz
6 maja 2016, 17:32
Nope.
Po angielsku - faktycznie, tak się wymawia. Po polsku i w łacinie - Q = kw.
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:38
@TheGardenPL: to wypowiedz ikw w czasami wymawia się tak a czasami tak nie wiem od czego to zależy ale od czegoś na pewno a teraz proszę o Nobla za zakończenie gównoburzy
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:40
@CoolSceleton95: Możesz dostać Nobla za odkopanie gównoburzy z początku maja x'D
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:42
@TheGardenPL: łooooo panie żem nie zauważył
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:19
@TheGardenPL: Znajdz mi polskie słowo z literą Q ...
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:30
@popek9001: Qń
Odpisz
3 czerwca 2016, 18:38
@popek9001: Aktualnie nie istnieje, a w przeszłości kilka takich słów było. Ale to czasy średniowieczne.
Odpisz
3 czerwca 2016, 22:43
@Zygarde: ODJE**NE PERFEKCYJNIE!
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:59
@TheGardenPL: dzień dobry, skoro on ma Nobla to co ja dostanę?
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:08
@M_ateo_1: Strzałka w górę Cię zadowoli?
Odpisz
13 grudnia 2017, 21:39
@TheGardenPL: perhaps
Odpisz
4 czerwca 2016, 13:33
now i can draw you Charlieeee:D
Odpisz
4 czerwca 2016, 08:05
Nie rozumiem o co wam chodzi, przecież to proste XD
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:28
Nie lepiej narysować jednorożca i zmazać róg?
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:34
Brakuje mi jeszcze tylko poradnika rysowania prostych kresek.
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:24
i piękny wystraszony qń na koniec
Odpisz
6 maja 2016, 20:25
Po co mi to?
Odpisz
6 maja 2016, 15:15
mogę narysować z kresek?
Odpisz