Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 18:26
ten pierwszt był lepszy
Odpisz
2 maja 2022, 18:37
@nightmare_fredbear: według mnie też, naturalniej wyglądał
Odpisz
13 maja 2016, 23:48
Czy tylko ja się zastanawiam jak tatuażyści rozjaśniają te tatuaże ?
Odpisz
14 maja 2016, 20:28
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Pewnie biały tusz, albo jakiś w kolorze skóry...
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:18
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Mają tusz z gumką, którym usuwają tatuaż, że zostaje po nim biała przestrzeń która jest rozjaśniania (/s dla osób o iq mniejszym niż japońska średnia długość penisa w cm)
Odpisz
13 maja 2016, 22:28
Ten tatuaż po zmianie przypomina trochę ramię Zimowego Żołnierza.
Odpisz
13 maja 2016, 17:32
Stare w sumie złe nie bylo
Odpisz
13 maja 2016, 16:57
Zmiana na lepsze - Schudł
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 15:29
Gdzie są ci co zawsze mówią że stare było lepsze?
Odpisz
13 maja 2016, 15:42
@kubczakof: stary było lepszy.
Odpisz
6 maja 2016, 23:34
Woohoohoou ja chce taki
Odpisz
6 maja 2016, 22:09
Po co komu tatuaż? Idiotyzm - czasami jest to zrozumiałe, ale w większości wynika z debilizmu.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 15:11
@jacek1s: Większość ludzi tatuuje się, bo to im się podoba, dla innych jest to pamiątka, a dla jeszcze innych próba przykrycia szpecących blizn. W tym nie ma nic idiotycznego.
Odpisz
13 maja 2016, 15:25
"czasami jest to zrozumiałe" kierowałem do pamiątek i przykrywania niedoskonałości skórnych, a idiotyzm kierowałem do typowych klientów tatuażystów którzy tatuują sobie jakieś nic nie warte bazgroły czy też tego typu idiotyzmy :)
Odpisz
13 maja 2016, 15:33
@jacek1s: No wiesz... Jeżeli im się to podoba, to nam nic do tego. To ich życie.
Odpisz
13 maja 2016, 15:39
W niektórych krajach muszą się tatuować.
Odpisz
13 maja 2016, 16:40
Ale nasze społeczeństwo.
Odpisz
13 maja 2016, 16:42
@jacek1s: Nasze społeczeństwo ma swoje gusta i upodobania... A nam nic do tego.
Odpisz
13 maja 2016, 18:37
Takich lewackich głupot dawno nie czytałem
Odpisz
13 maja 2016, 19:53
@jacek1s: Taka jest, mój drogi, prawda... Jak tobie się coś nie podoba, a drugiej osobie tak, to nie oznacza to, że to jest głupie.
Jeżeli chłopak ze zdjęcia dobrze się czuję z takim tatuażem, to nam nic do tego... To jego ciało.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2016, 21:38
Mi chodzi ogółem o drugi tatuaż. Pierwszy nic mi nie mówi.
Odpisz
13 maja 2016, 15:16
@Angel_Kubixarius: Jest opcja "odpowiedz".
Odpisz
6 maja 2016, 20:31
Komu jeszcze skojarzyli się:
A) gostek z deus-ex'a
B) Winter Soldier.
Odpisz
6 maja 2016, 21:18
@Angel_Kubixarius: mi sie kojarzy tak: a) Hanzo b) Bastion ( Overwatch )
Odpisz