Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 02:24
Stół wiezie
Odpisz
21 sierpnia 2009, 10:18
Jedzie na oślep :-) 5/5
Odpisz
4 maja 2021, 10:01
@Pikachu: Odkop
Odpisz
13 sierpnia 2011, 19:40
hahahahha ! :D
Odpisz
3 sierpnia 2011, 15:46
to jest przerobione bo widzialem to zdjecie tylko mial lustro w rekach i jechal skuterem w indiach
Znaleziono na PrawdaFalsz.pl
Odpisz
11 maja 2011, 13:07
ale widocznsc
Odpisz
23 sierpnia 2009, 14:50
dimkas - może jeszcze czułki i skrzydełka...
Ludzie mają nogi, owady odnóża ;D
Odpisz
23 sierpnia 2009, 13:49
Przecież widać dwie pary odnóży!
Odpisz
22 sierpnia 2009, 08:21
ale z was mózgi... jade we dwójkę i ten drugi trzyma ta paczke
Odpisz
21 sierpnia 2009, 21:57
Heh słabe... 2/5
Odpisz
21 sierpnia 2009, 21:34
Mógł zrobić dziurę w przesyłce, takie okienko :D
Odpisz
21 sierpnia 2009, 19:23
Strygan ma rację przed niem jest kierowca a wogulski to ja też mógłbym zrobić coś takiego, bo kto powiedział że on jedzie 3/5
Odpisz
21 sierpnia 2009, 13:44
Oskarix ma rację. Przy jedo prawej ręce widać fragment innej ręki
Odpisz
21 sierpnia 2009, 12:16
1/5
Odpisz
21 sierpnia 2009, 12:09
5/5 lol jak można jechać na oślep
Odpisz
21 sierpnia 2009, 12:00
1
Odpisz