Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

18 marca 2024, 12:18

The Simpsons

Avatar MajnkraftAlusiek

29 października 2019, 11:30

Simpsonowie.

Avatar damus145

20 maja 2016, 16:41

Ja widzę wykres słupkowy bez legendy.

Avatar mamszczurke

20 maja 2016, 23:41

@damus145: Ja też =)

Avatar skipperka111

22 maja 2016, 18:48

@damus145: też :D

Avatar BloodyEyes

30 kwietnia 2019, 13:41

@damus145: tak ;-;

Avatar BloodyEyes

30 kwietnia 2019, 13:41

Ja tu widzę wykres słupkowy...

Avatar ItsMee

26 sierpnia 2018, 19:08

Nie ogladalem simpsonoe

Avatar JanuszWaleczny

6 września 2017, 11:23

Jednak jeszcze mam wyobraźnię.

Avatar WaterFlow

26 marca 2017, 19:47

To nie klocki bicz *hehe*

Avatar
Konto usunięte

16 października 2016, 19:27

The Simsons

Avatar iLoveCreepypastaForever

31 lipca 2016, 11:02

Ahaaa... xD

Avatar zabrakDG

23 lipca 2016, 16:02

Heh, Simpsonowie..

Avatar
arbuziec

1 lipca 2016, 16:28

akurat przeglądałem kategorię simpsonowie
ale i tak oglądałem jakieś 150 odcinków :)

Avatar Soczyniaaa

29 maja 2016, 08:58

A ja już wiem...

Avatar wiktor34

26 maja 2016, 22:50

szimszonowie ;D

Avatar konbed

8 maja 2016, 17:43

Poprawka:
Ci którzy nie oglądają Simpsonów zobaczą jedynie klocki

Avatar Boberek00

8 maja 2016, 17:46

@konbed: Lub nie słyszeli

Avatar XxFINEZJAxX

8 maja 2016, 19:23

@konbed: Niekoniecznie, od razu wiedziałam że to Simpsonowie, ale nie oglądałam żadnego odcinka :v

Avatar mamszczurke

20 maja 2016, 23:43

@konbed: Można też zobaczyć wykres słupkowy albo budynki

Avatar YouKnowItSmellsLikeShit

21 maja 2016, 12:27

@konbed: dokładnie

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 07:01

Wy widzicie Simsonów a ja wide +1500

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TariXPL

20 maja 2016, 23:22

@SHAWSHANK: najbiedniejsze rodziny z 3+ dzieci dostaje 500zl na jeszcze 1-sze dziecko więc prosze nie wypowiadaj się jak nie znasz

Avatar SHAWSHANK

21 maja 2016, 07:34

@TariXPL: Simpsonowie nie byli biedni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tacy sami, a ściana między nami

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka