Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

21 maja 2017, 16:20

A zaraz studio BF'a zostanie spalone przez COD WW 2

Avatar
German_Shepherd

23 maja 2016, 21:38

Zwiastun Coda ma prawie tyle samo dislajków co zwiastun Bfa lajków

Avatar Boris

23 maja 2016, 21:53

BF - 1 mln like'ów 30 tys dislike'ów, CoD ok. 400 tys like'ów 2 mln dislike'ów...

Avatar ZnanyWariat

23 maja 2016, 22:48

@Boris: bitch please

Avatar Karman

24 maja 2016, 17:06

Avatar Predator_PL

8 grudnia 2016, 20:24

no i co cod już dawno przestał być codem ale kampania w futurze możę być fajna

Avatar tr_8r

8 maja 2016, 20:03

DICE pomyślało,,Panowie po co idziemy ciągle w przód, cofnijmy się do czasów 1 wojny światowej"
natomiast Infinity Ward pomyślało,,ku*wa, jest mały popyt na nasze nowe cody a gracze chcą starcyh czasów w grze. PIE**OLIMY TO IDZIEMY CIĄGLE W PRZÓD, WIĘCEJ EKSPLOZJI WIĘCEJ GÓWNA NA MONITORZE WIĘCEJ HAJSU"

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2016, 21:13

@tr_8r: Zgaduje ,że gdyby wrócili do wojny światowej to jedna z misji gracza będzie wyglądała tak: ,,Zniszcz cały batalion czołgów".

Avatar
German_Shepherd

23 maja 2016, 21:36

@tr_8r: WIĘCEJ SKRYPTÓW!

Avatar Boris

23 maja 2016, 21:54

"Jednym granatem"

Avatar tr_8r

24 maja 2016, 13:08

a ostatnia misja to zniszcz robo hitlera przy pomocy działka laserowego ;p

Avatar Karman

23 maja 2016, 21:34

Avatar ALKATRAZ

23 maja 2016, 19:50

co to za gra?

Avatar razor450

23 maja 2016, 19:54

@ALKATRAZ: Chyba Battlefield 1, ale mogę się mylić...

Avatar tr_8r

23 maja 2016, 19:58

@ALKATRAZ: majnkroft

Avatar marcel22205

23 maja 2016, 21:53

@ALKATRAZ: Zwiastun BF 1

Avatar Karman

24 maja 2016, 17:05

@razor450: tak battlefield 1

Avatar JPsoldier

8 maja 2016, 17:58

Zawsze myslalem , ze logo Dice to pisze sie "Jice"

Avatar Szybki__Mnich

8 maja 2016, 17:47

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Równi i równiejsi

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka