Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

Edytowano - 13 września 2017, 20:51

Ekhem a polska i mongolia?

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2016, 18:44

Polsce się udało

Poland stronk

Avatar Bilolus1

8 maja 2016, 18:46

I straciła to przez kilka głupich incydentów i chciwość króla .

Avatar Komandor_Brytania

8 maja 2016, 18:48

*Polsce i Mongolii :v

Avatar Wnuk_GermanyBalla

19 maja 2016, 10:57

@Komandor_Brytania: Jeszcze Litwie oraz komuchom

Avatar MistrzJedi

19 maja 2016, 16:18

@Bilolus1: Kolejny pseudohistoryk który wątpi w zdolności przywódcze Wazy?

Avatar Bilolus1

19 maja 2016, 16:28

@MistrzJedi: Waza nie dowodził osobiście, robili to hetmanowie, generałowie a i mniejsze persony . A dodatkowo nic nie mówiłem o jego zdolnościach dowódczych a chytrości .

Avatar MistrzJedi

21 maja 2016, 12:54

@Bilolus1: Najważniejszym zadaniem króla jest zarządzanie państwem i szeroko rozumiana polityka. To czy umie dowodzić armią jest sprawą drugorzędną. Od tego są hetmani.

Avatar LOGINY

25 czerwca 2016, 14:46

Ruscy zrobili sobie święto narodowe jak opuściliśmy stolicę.

Avatar LOGINY

25 czerwca 2016, 14:45

Spróbujcie drodzy turcy, aczkolwiek ja pierwszy zdobyłem Wielkie Księstwo Moskiewskie.

Avatar Papyrusek

22 czerwca 2016, 19:49

Rzymu Starożytnego brakuje

Avatar PISKOR_FP

8 maja 2016, 20:39

potem kilka miesięcy do zimy i powymierają. Jak u napoleona i hitlera.

Avatar MistrzJedi

21 maja 2016, 12:56

@PISKOR_FP: Ty na serio myślisz że nawet gdyby mieli bezpośredni kontakt terytorialny z Rosją to wbili by się w głąb terytorium Rosji na więcej niż kilka kilometrów? Zresztą długo to by się tam nie utrzymali.

Avatar Aracz

19 maja 2016, 15:05

Wystarczy rozstawić zapory przeciwwielbłądowe na Kaukazie :D

Avatar MistrzJedi

19 maja 2016, 16:18

@Aracz: Tam nie dotrą

Avatar SzybkiTill

19 maja 2016, 14:23

Adolf na prawo uczesany? o.o

Avatar Komandor_Brytania

9 maja 2016, 19:59

Admin zmienił tytuł O_o Główna is coming! :v

Avatar Wnuk_GermanyBalla

19 maja 2016, 10:56

@Komandor_Brytania: Brytania is coming!

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2016, 20:46

Akurat ci się uda.

Avatar polandball1

8 maja 2016, 19:06

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Ładne rzeczy

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka