Przeżyłem 10 końców świata ...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2021, 12:43
nadal żyję . .
Odpisz
5 października 2012, 18:14
No to jedynasty czeka ^^
Odpisz
6 października 2012, 09:53
Ciekawe czy w 2030 - m przeżyjemy "wielki meteoryt wielkości 2 ogromnych stadionów piłkarskich" . Ja na pewno przeżyję , jestem nieśmiehrtelny !
Odpisz
9 października 2012, 12:32
@GuardOfDestruction: Szansa, że asteroida "99942 Apophis" uderzy o ziemię w 2029 roku wynosi zaledwie 2%. Ale to i tak duże zagrożenie jeżeli stawką jest życie wszystkich ludzi na Ziemi. Niestety to fakt :/
Odpisz
9 października 2012, 18:00
@krzychu777: Ta asteroida może uderzyć dopiero za 17 lat. Obliczenie tego czy ta asteroida uderzy w ziemię czy nie jest niemal niemożliwe.
Odpisz
9 października 2012, 18:38
Właśnie dlatego szansa wynosi 2%... Bo nie wiadomo dokładnie jaki kurs obierze, ale wiadomo że leci w naszym kierunku, ale czy trafi w Ziemię to dopiero się okaże.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 21:17
@krzychu777: Hej! Witamy w 2018, przeżyliśmy kolejne 3
Odpisz
28 lipca 2020, 03:07
@Pomaranczowy: Witam. Tutaj 2020. Chyba to już w tym roku wszystko je**ie.
Odpisz
7 lutego 2021, 16:06
@Eliteq_PL: Witam w 2021
Nic nie jebło ale nie wiadomo co się stanie
Odpisz
9 października 2012, 19:52
Nie będzie końca świata, mój jogurt jest ważny do 2013.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 22:36
@chupacabra001: Zjedz go teraz. :d
Odpisz
7 sierpnia 2017, 18:56
@hejt123: Albo później :P
Odpisz
27 grudnia 2017, 09:17
@chupacabra001: jednak teraz
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:31
ja przeżyłem 12 LOL hehe
Odpisz
3 lutego 2013, 09:36
Zaiste!
Odpisz
11 listopada 2012, 08:21
nie martwcie się koniec świata bedzie tylko 2 razy 1 2012 bo planeta koło nas przeleci i wszystko zniszczy ,drugi milliony lat później bo słońce pochłonie ziemię ,ale Pan Bóg chyba dobru pomoże co nie?
Odpisz
9 października 2012, 22:14
Te końca świata już się powoli robią nudne -_-
Odpisz
9 października 2012, 18:06
Eee tam, kolejny nie zrobi różnicy.
Odpisz
9 października 2012, 17:49
jak to napisał Miłosz "innego końca świata nie będzie"
Odpisz
9 października 2012, 16:56
Piszę do was z kolejnego końca świata O ***A METEORYT!!!
Odpisz
9 października 2012, 16:21
ja tylko 8... byle do grudnia na dziewiąty! :D
Odpisz
9 października 2012, 15:56
Nie, nie jesteś nieśmiertelny, jesteś farciarzem.
Odpisz
6 października 2012, 19:42
Nie będzie końca świata, bo nic mi nie może przeszkodzić w oglądaniu 4 sezonu mojego ulubionego serialu, którego premiera będzie w marcu 2013! Rozumiesz meteorycie?
Odpisz