Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macioslaw_

17 marca 2018, 07:45

Grand Theft Vodka

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2017, 20:21

ta babka w aucie będzie głównym złym

Avatar Predator_PL

12 października 2016, 16:00

może to i rosja ale chciałbym zobaczyć jaka to gra XD

Avatar dawidos1212

27 maja 2016, 11:43

Grałbym

Avatar Kwasiu

27 maja 2016, 10:43

Grand Theft Auto Seba

Avatar ArgornPL

27 maja 2016, 09:52

Ostatnia misja: Wypij wódke z Władimirem Putinem/Wylej wódke na Władimira Putina achhh te dylematy

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2016, 09:36

Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu.

Avatar AZKABANA

27 maja 2016, 09:32

A Homunculus?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 maja 2016, 16:42

No...heilikoptera nie ma...ale to też lata...latało

ciekawe kto zobaczy coś dziwnego w moim komentarzu

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 16:49

Heil Ikopter ? To jakiś nowy dyktator ?

Avatar DEDENIEBIJDEDE

9 maja 2016, 16:52

w radzieckiej Rosji samolot to helikopter

Avatar Fox__

9 maja 2016, 16:53

TO JEST ROSJA, TO DALEJ LATA
co z tego że z budynkiem

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 17:03

nie, to nowy talon na ku*we i balon!

Avatar Fox__

27 maja 2016, 08:10

Heil Likopter!

Avatar Komandor_Brytania

27 maja 2016, 09:14

Em, chodzi o Tupolewa ze Smoleńska? .-.

Avatar Kr33gn4r

27 maja 2016, 08:38

Avatar Revegan

27 maja 2016, 08:27

Ładny kwiatek... Trochę taki metalowy ale kolory fajne :*

Avatar lorax12

27 maja 2016, 08:10

Sailor Moon?

Avatar ZSRR_Ball

27 maja 2016, 07:59

grałbym

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 16:58

Brak helikoptera można przeboleć, mamy Tupolewa 😕

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 16:42

U see Ivan...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Phi!

Totalnie

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka