Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 czerwca 2016, 16:14
Mam numer z Plusa (abonament) od roku i już na drugi dzień od jego aktywacji jakiś koleś regularnie wydzwania i prosi o "Zenka". Prośby i groźby na niego nie działają ( nic nie można zrobić bo ma na karte i je w dodatku zmienia). Jednak na jego nieszczęście wprowadzono ustawę która wymaga rejestracji numeru na karte za pomocą dowodu osobistego. Poczekam jeszcze miesiąc aby upewnić się że napewno wpadnie w pułapkę. Ktoś tu będzię miał o 6:00 pobudeczkę ;3 Nie wiem ile razy ten sku*wiel mnie budził o 5:00 albo puźno w nocy. Generalnie znęcanie się nad kimś w ten sposób jest karalne, już nie wspominając że pracuję i zdażają się "nocki" a tu taki karakan sku*wiel obudzi Cię o 6:00 i weź mu nie naślij bagiet. Chciałam zmienić numer jednak mogę natrafić znowu na takiego bydlaka śmierdziela. Wolę już słodką zemste :D
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:19
@EWIPS: Słownik poczytaj :D
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:23
Dziwne masz fetysze;) Zawsze się mylę jak coś chce szybko napisać.
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:47
@EWIPS: Wkurzają mnie tacy ludzie!, Komentarze typu "słownik poczytaj"... Każdemu się zdarzają błędy.
Odpisz
19 czerwca 2016, 17:21
@EWIPS: Ja mam dziwne fetysze? "Puźno" To jest dopiero dziwny fetysz.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2016, 17:21
@SuperOutaku: Co mnie to obchodzi że cię wkurzają? Rozumiem literówki, brak przecinka, kropki...
No ale żeby napisać "puźno"...
Odpisz
19 czerwca 2016, 17:25
Innymi słowy, nie masz szacunku do ludzi :)
Odpisz
19 czerwca 2016, 18:56
@SuperOutaku: Nie pasuje?
Odpisz
19 czerwca 2016, 19:55
@EWIPS: do mnie ciągle dzwonią ludzie i pytają o jakąś anie...
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:27
Odpisz
21 czerwca 2016, 10:40
@EWIPS: HAHAHAHA, ale śmieszne.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 21:19
Nie bądź chamski dla starszych :D Zwróć uwagę na kontekst wypowiedzi a nie na pojedyncze błędy :D
Odpisz
27 sierpnia 2016, 21:50
Dzięki za poradę przyjacielu.
Odpisz
27 sierpnia 2016, 21:51
Dzięki za poradę przyjacielu.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 15:05
Sarkazm?
Odpisz
28 sierpnia 2016, 19:25
Nie, skądże :)
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:00
To ja ..... Trynkiewicz
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:52
Miłość od pierwszego "odpie**ol sie"
Odpisz
10 maja 2016, 12:45
Kiedy jakiś random napiszę do ciebie ,,Zadanie wykonane. Gdzie mam schować zwłoki?'' ;-;
Odpisz
10 maja 2016, 16:52
@heraklio2: Kiedy piszesz do randoma 'Zadanie wykonane, gdzie schować zwłoki?' a on odpisuje 'Czekam pod moim garażem, tylko szybko' ¿¿¿
Odpisz
10 maja 2016, 16:54
@xd_ailatan: wpadłem na świetny pomysł
Odpisz
10 maja 2016, 19:19
@heraklio2: Jaki? :3
Odpisz
10 maja 2016, 08:50
Albo "Zadzwonię na policję jak się nie odczepisz, zboku! " Takie romantyczne <3
Odpisz