Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 maja 2016, 13:24
Słaby podryw
Odpisz
21 maja 2016, 13:30
@PonczekBonczek: powiedz lepszy
Odpisz
21 maja 2016, 13:34
@HeksaFobia: Snif* Snif* oh bejbe pachniesz jak ta jedna toaleta na dworcu.
Odpisz
21 maja 2016, 13:34
@xAzumiKx: *palce w oczy* Ładne oczy, wezmę je
Odpisz
21 maja 2016, 13:48
@HeksaFobia: Gdybyś była ziemniakiem, byłabyś fajnym ziemniakiem
Odpisz
21 maja 2016, 22:31
@Mewtwo1: Wygryw
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:55
@HeksaFobia: Zazwyczaj "teksty na podryw" robią z cb tylko iduote myslącego ze po zwyklym teksie kazda laska jest twoja. Prawda taka ze wytstarczy podejsc i zapytać o numer tel i sie gdzies umówić.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2016, 19:55
@HeksaFobia: komentarz usunięty
Odpisz
10 czerwca 2016, 14:27
@Sebzer: Prawda jest taka że nie zamoczysz
Odpisz
10 maja 2016, 16:25
Wut.
Odpisz
10 maja 2016, 19:27
Chyba chodzi o podryw o tym np. Hej czy bolało jak spadłaś z nieba itp.
Odpisz
10 maja 2016, 19:30
Wiem o co chodzi! Czy wyglądam na taką idiotkę? Byłam po prostu lekko zszokowana tym obrazkiem.
Odpisz
10 maja 2016, 22:35
Nie bulwersuj sie :p On ci tylko spokojnie wytłumaczył :]
Odpisz
10 maja 2016, 22:45
@Nitru: Wiem, nie byłam w najlepszym nastroju.
Odpisz
10 maja 2016, 23:44
wiesz zapytalaś się co więc ci odpowiedziałem
Odpisz
11 maja 2016, 06:49
Nie było tam znaka zapytania.
Odpisz
11 maja 2016, 21:45
Rozumiem każdy ma słabsze dni ;) Albo w przypadku dziewczyn "te dni" :)
Odpisz
21 maja 2016, 14:11
Jak coś to mogę podrzucić czekoladę i Apap.
Odpisz
21 maja 2016, 14:21
@Nitru: Jedno słowo: Kobiety.
Odpisz
21 maja 2016, 15:11
Płeć piękna i powabna * ;)
Odpisz
21 maja 2016, 15:13
masz kuca na avatarze więć 👍🏻
Odpisz
21 maja 2016, 16:10
Tak
Odpisz
21 maja 2016, 16:28
jprdl, w podstawówce to już chyba same zjeby są
Odpisz
21 maja 2016, 20:43
hamuj się.
Odpisz
21 maja 2016, 13:34
siwiec
Odpisz
21 maja 2016, 13:27
Już dziadek zarucha, a ja?
Odpisz
21 maja 2016, 13:03
Mam zamiar być takim dziadkiem lol XD
Odpisz
21 maja 2016, 13:03
To uczucie, gdy twój dziadek jest lepszy w podrywie od ciebie... To musi być ciężkie życie...
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 17:18
Shots fired...
Odpisz