Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2012, 22:17
ch*j jeb**ęte w foto szopie i walcie się na maskę robicie problem w okół jednego nieprzemyślanego komentarza nie macie innego sposobu marnowania życia ludzie ogrnijcie dzieci -.-. te krzesło czy ki ch*j to jest fajny patent.
Odpisz
4 listopada 2012, 10:37
@neokids15: prawda takiego czegoś nie ma
Odpisz
23 stycznia 2013, 20:54
@neokids15: komu by się chciało obrabiać klatkę po klatce :| ......
nie masz zielonego pojęcia o animacjach
Odpisz
12 marca 2013, 16:41
@kacperro232: chodziło o to aby zakończyć nie potrzebny spór ;)
Odpisz
16 października 2012, 18:24
zarombista ciekawe czy na alegro jest
Odpisz
11 października 2012, 22:05
Najlepiej skonczcie temat. Klotnia jest na 2 strony:P o 1 glupi komentarz.
Odpisz
8 października 2012, 16:36
jak to jest zrobione?!
Odpisz
8 października 2012, 16:49
na 99% photo shop, ale to by musiał ktoś mieć kupę czasu
Odpisz
8 października 2012, 18:47
@paintowy_master: Nie, to jest takie coś jak akordeon tylko że w wersji mebla
Odpisz
9 października 2012, 10:02
@paintowy_master: to nie jest photoshop. a mebel jest zrobiony po prostu na zasadzie warstw. raczej gorzej z jego wytrzymałością.
Odpisz
9 października 2012, 10:04
@frefux: nie usiadłbym
Odpisz
9 października 2012, 15:08
@frefux: Jak się waży pół tony to raczej ciężko.
Odpisz
9 października 2012, 16:35
@paintowy_master: Ty zes photoshopa widzial...
Odpisz
9 października 2012, 16:39
@Faster1611: napisałem coś do ciebie? tk bardzo cię uraziło że aż musisz pisać? nie? no to fajnie
Odpisz
9 października 2012, 18:18
@paintowy_master: Skomentowalem twoj durny komentarz, ot co. Jak cie tak bardzo urazilo to nastepnym razem mysl co piszesz.
Odpisz
9 października 2012, 18:24
@Faster1611: widziałeś kiedyś człowieka co nie palnie głupoty? jak chcesz mogę trochę poszperać i zacytować kilka twoich głupot (chyba że jestś nowy)
Odpisz
9 października 2012, 19:22
@paintowy_master: Dla ciebie fotoshop to wszystko czego nie narysujesz w paintcie
Odpisz
9 października 2012, 19:23
@elipson: ...
Odpisz
9 października 2012, 19:38
@paintowy_master: Wkurzasz się o nic, panocek Ci prawdę pisze. Twoich głupich komentarzy można zacytować dużo więcej niż jego...
Odpisz
9 października 2012, 19:40
@chupacabra001: ludzie się mylą i piszą głupoty - faktu tego nie zmienisz
Odpisz
9 października 2012, 19:43
@paintowy_master: Z czego oni tu gadają o twoich a nie o czyiś innych więc nie bierz tych kretyńskich argumentów.
Odpisz
9 października 2012, 19:44
@FD_God: rozumiem, każd moja pomyłka zostaje użyta przeciwko mnie
<wariuje>AAAAAAA, nie mylcie się, bo to wykorzystają, looooooooool<kończy wariować>
Odpisz
9 października 2012, 19:47
@paintowy_master: Ty chyba na serio jesteś jakimś debilem. Oni tu gadają o twoich pomyłkach a gówno ich obchodzą pomyłki kogoś innego.
Odpisz
9 października 2012, 19:49
@elipson: Uuuu śliczny pocisk :D
Odpisz
9 października 2012, 19:50
@FD_God: Nie tłumacz debilowi czegoś co jest bardziej skomplikowane niż obsługa tłuczka do ziemniaków
Odpisz
9 października 2012, 19:52
@FD_God: ale mi wypominacie każdą pomyłkę! co to ***a ma być?
Odpisz
9 października 2012, 19:52
@elipson: Zabolało :>
Odpisz
9 października 2012, 19:56
@oguras: I painta.
Odpisz
9 października 2012, 19:58
@paintowy_master: I już masz ból dupy o to.
Odpisz
9 października 2012, 19:59
@FD_God: tak, będę o teraz ci wszystko wypominał
Odpisz
9 października 2012, 19:59
@paintowy_master: Daj spokój... Gdybym wypominał wszystkie Twoje błędy, to bym nic innego w życiu nie robił. :-/
Odpisz
9 października 2012, 20:00
@chupacabra001: napisałeś o 3 sekudy za wcześnie
Odpisz
9 października 2012, 20:01
@paintowy_master: JPRDL.
Odpisz
9 października 2012, 20:02
@FD_God: wyłącz capsa
Odpisz
9 października 2012, 20:03
@paintowy_master: I DO WHAT I WANT.
Odpisz
9 października 2012, 20:06
@FD_God: I to i czy l to L?
Odpisz
9 października 2012, 20:06
@paintowy_master: i
Odpisz
9 października 2012, 20:07
@FD_God: DEFINITYFNIE?
Odpisz
9 października 2012, 20:08
@paintowy_master: Ja ja ja.
Odpisz
9 października 2012, 20:08
@FD_God: ty ty ty? czy tak tak tak?
Odpisz
9 października 2012, 20:09
@paintowy_master: Ja=Tak po Niemiecku.
Odpisz
9 października 2012, 20:11
@FD_God: nie ma spacji między = a Tak
Odpisz
9 października 2012, 20:12
@paintowy_master: A czemu miałaby być? To jak postawienie spacji pomiędzy , przecinkiem.
Odpisz
9 października 2012, 20:13
@FD_God: robię to co ty czyli wypominam każdy szczegół twojego życia
Odpisz
9 października 2012, 20:14
@paintowy_master: Ja ci tego nie wypominałem tylko oni :] W dodatku to co ja napisałem nie było błędem.
Odpisz
9 października 2012, 21:10
@paintowy_master: Idź sobie już, nie lubimy cię
Odpisz
10 października 2012, 13:23
@Faster1611: Skomentowałem twój durny "komentarz"??
WTF?? Jak można komentować komentarze. Może wszyscy pobawmy się w Niekrytego Krytyka??
Odpisz
10 października 2012, 14:56
@FD_God: gdy piszesz przecinek to nie piszesz spacji po wyrazie wiec :* mnie w dupe
Odpisz
10 października 2012, 15:11
@ciastko100: Po to jest "odpisz" zeby skomentowac czyjs komentarz. To zbrodnia?
BTW: Nie lubie niekrytego krytyka.
Odpisz
10 października 2012, 17:41
@Faster1611: I za to się z Tobą napiję!
Odpisz
10 października 2012, 18:14
@KaVcio: Zrobiłem to specjalnie mózgu.
Odpisz
10 października 2012, 19:41
@FD_God: tak, jasne
Odpisz
10 października 2012, 21:19
@KaVcio: JPRDL. Kolejny mózg.
Odpisz
11 października 2012, 15:40
@FD_God: "mozgu" to jakies wyzwisko? Bo ja myslalem ze mózg jest jedną z części ośrodkowego układu nerwowego.
Odpisz
11 października 2012, 15:54
@Faster1611: Ja jestem uprzejmy i nie zamierzam wyzywać jakichś osób od debili bo innym się to nie podoba i zaczynają reportować i w ostateczności dostaje się bana.
Odpisz
11 października 2012, 19:41
@FD_God: Ale co to za wyrazenie "mozgu"? Pierwsze slysze. Nie musisz wyzywac. Poprostu zripostuj inteligentnie:)
Odpisz
11 października 2012, 20:56
@Faster1611: co nie? takie debilskie wyrazenie
Odpisz
11 października 2012, 21:01
@Faster1611: No i widzisz. Ten człowiek z którym ja się na spokojnie dogaduje reprezentuje biedę umysłową.
Odpisz
10 października 2012, 14:48
czemo czegos takiego w sklepach niema?
Odpisz
9 października 2012, 22:08
ja nie mogę tyle napisaliście tych komentarzy, że poemat byście mogli opublikować -_-
Odpisz
9 października 2012, 20:22
***a skończcie bo to już robi się żałosne
Odpisz
9 października 2012, 21:12
@oguras: jak ty
Odpisz
9 października 2012, 22:08
@paintowy_master: A może tak podstawa -argument?
Odpisz
9 października 2012, 17:54
Wygląda jak papier..
Nie siadałabym, ale fajny gadżet :)
Odpisz
9 października 2012, 17:26
LOL
Odpisz
9 października 2012, 16:41
mom, please :)
Odpisz
9 października 2012, 15:42
było w TVP 1
Odpisz
9 października 2012, 15:37
W Polsce o to raczej ciężko. Prędzej gdzieś zagranicą.
Odpisz
9 października 2012, 15:31
ciekawe czy jest na allegro?
Odpisz
9 października 2012, 15:10
DOBRE
Odpisz
9 października 2012, 14:22
ja cie taki coś <3 ^^
Odpisz