Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AlchemikZCzarnobyla

19 czerwca 2016, 07:44

To uczucie, gdy masz na imię Roman.

Avatar mistrz_lamorozcow

19 czerwca 2016, 09:21

@AlchemikZCzarnobyla: to uczucie, gdy masz na nazwisko Roman

Avatar AlchemikZCzarnobyla

19 czerwca 2016, 09:47

Avatar Elekt2_0

19 czerwca 2016, 09:58

@AlchemikZCzarnobyla: Jakie to uczucie mieć na imię Roman?

Avatar AlchemikZCzarnobyla

19 czerwca 2016, 10:08

@Elekt2_0: Eee

Avatar flamefrost20

19 czerwca 2016, 10:18

Avatar AlchemikZCzarnobyla

19 czerwca 2016, 10:46

@flamefrost20: Co ku*wa?

Avatar MrStick

19 czerwca 2016, 10:51

@Elekt2_0: Nie wiem, ale zawsze lepsze niż Kazimierz Kazimierz.

Avatar NaiNeko27

19 czerwca 2016, 11:39

@AlchemikZCzarnobyla: To uczucie, gdy masz na imię Nikola i wołają do ciebie Niko.

Avatar mistrz_lamorozcow

19 czerwca 2016, 13:23

@NaiNeko27: zatrzymajcie tą karuzele śmiechu

Avatar kolegaromka

19 czerwca 2016, 20:41

@AlchemikZCzarnobyla: a ja jestem kolega romka hueueueueue

Avatar AlchemikZCzarnobyla

19 czerwca 2016, 22:41

@kolegaromka: Japie**ole, serio nie mogłeś wymyślić innego nicku JĘDRZEJ?

Avatar kolegaromka

21 czerwca 2016, 20:48

@AlchemikZCzarnobyla: jaki ku*wa jedzej czy tam jędrzej ja mam na imie Patryk debilu a nick mam taki bo mój kolega ma nick kolegaPatryka a on ma na imie Romek

Avatar AlchemikZCzarnobyla

22 czerwca 2016, 15:26

@kolegaromka: --.--

Avatar papkin1

9 listopada 2016, 17:20

@AlchemikZCzarnobyla: co to sie odje**lo??

Avatar maks030707

19 czerwca 2016, 16:29

Ten obrazek sprawił, że po raz pierwszy od 2 lat odpaliłem GTA IV.

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2016, 13:53

Kto robi w Paincie referat? ;-;

Avatar pawelek9889

19 czerwca 2016, 09:23

Polecam Gimpa, lepiej nadaje się do referatów.

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2016, 07:21

Avatar bartusielek

19 czerwca 2016, 08:59

Hey cousin! You want to go bowling?

Avatar KwasDeoksyrybonukleinowy

11 maja 2016, 15:52

Piszesz referat w paincie?

Avatar RussiaBall

11 maja 2016, 15:53

@KwasDeoksyrybonukleinowy: w tym świecie jest wszystko możliwe

Avatar TheFull

11 maja 2016, 16:02

@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie piszę, po prostu nie miałem pomysłu co napisać w tym :D

Avatar Shadow_blade

11 maja 2016, 20:38

@KwasDeoksyrybonukleinowy: Mój kolega raz zrobił prezentacje mulimedialną w Worldzie.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

19 czerwca 2016, 06:16

@Shadow_blade: Prezentację multimedialną w Świecie?

Avatar OwieczkaDawid

19 czerwca 2016, 07:18

@Shadow_blade: Wordzie*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheFull
Dodane przez: TheFull

Co za przypadek

Za co ta premia

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka