Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Za co ta premia
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2016, 07:44
To uczucie, gdy masz na imię Roman.
Odpisz
19 czerwca 2016, 09:21
@AlchemikZCzarnobyla: to uczucie, gdy masz na nazwisko Roman
Odpisz
19 czerwca 2016, 09:47
@mistrz_lamorozcow: xD
Odpisz
19 czerwca 2016, 09:58
@AlchemikZCzarnobyla: Jakie to uczucie mieć na imię Roman?
Odpisz
19 czerwca 2016, 10:08
@Elekt2_0: Eee
Odpisz
19 czerwca 2016, 10:18
@AlchemikZCzarnobyla: NFKRZ?
Odpisz
19 czerwca 2016, 10:46
@flamefrost20: Co ku*wa?
Odpisz
19 czerwca 2016, 10:51
@Elekt2_0: Nie wiem, ale zawsze lepsze niż Kazimierz Kazimierz.
Odpisz
19 czerwca 2016, 11:39
@AlchemikZCzarnobyla: To uczucie, gdy masz na imię Nikola i wołają do ciebie Niko.
Odpisz
19 czerwca 2016, 13:23
@NaiNeko27: zatrzymajcie tą karuzele śmiechu
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:41
@AlchemikZCzarnobyla: a ja jestem kolega romka hueueueueue
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:41
@kolegaromka: Japie**ole, serio nie mogłeś wymyślić innego nicku JĘDRZEJ?
Odpisz
21 czerwca 2016, 20:48
@AlchemikZCzarnobyla: jaki ku*wa jedzej czy tam jędrzej ja mam na imie Patryk debilu a nick mam taki bo mój kolega ma nick kolegaPatryka a on ma na imie Romek
Odpisz
22 czerwca 2016, 15:26
@kolegaromka: --.--
Odpisz
9 listopada 2016, 17:20
@AlchemikZCzarnobyla: co to sie odje**lo??
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:29
Ten obrazek sprawił, że po raz pierwszy od 2 lat odpaliłem GTA IV.
Odpisz
19 czerwca 2016, 13:53
Kto robi w Paincie referat? ;-;
Odpisz
19 czerwca 2016, 09:23
Polecam Gimpa, lepiej nadaje się do referatów.
Odpisz
19 czerwca 2016, 07:21
Odpisz
19 czerwca 2016, 08:59
Hey cousin! You want to go bowling?
Odpisz
11 maja 2016, 15:52
Piszesz referat w paincie?
Odpisz
11 maja 2016, 15:53
@KwasDeoksyrybonukleinowy: w tym świecie jest wszystko możliwe
Odpisz
11 maja 2016, 16:02
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie piszę, po prostu nie miałem pomysłu co napisać w tym :D
Odpisz
11 maja 2016, 20:38
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Mój kolega raz zrobił prezentacje mulimedialną w Worldzie.
Odpisz
19 czerwca 2016, 06:16
@Shadow_blade: Prezentację multimedialną w Świecie?
Odpisz
19 czerwca 2016, 07:18
@Shadow_blade: Wordzie*
Odpisz