Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2020, 10:36
w War thunder jest ten czołg
Odpisz
21 maja 2016, 23:34
Właściwie, to Sturmtiger jest niszczycielem czołgów.
Odpisz
22 maja 2016, 09:20
@Sir_Snoge: Działem Samobieżnym...
Odpisz
16 października 2016, 17:16
tym i tym
Odpisz
28 maja 2018, 12:28
@Sir_Snoge: *samobierzna wyrzutnia pocisków rakietowych
#archeolog
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2017, 18:34
*strzela w t34
*trafia i rozrywa tył czołgu
*wychodzi załoga t34
*dowódca(ivan) krzyczy żeby opuścić pojazd
-spokojnie ivan to się wyklepie(odpowiada vladimir)
Odpisz
5 kwietnia 2017, 16:05
Rozmiar nie ma znaczenia
Odpisz
21 maja 2016, 22:32
Tego zapewne używali Niemcy na polskie czołgi. My na niemieckie posyłaliśmy Polaków - efekt ten sam :)
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 22:44
@Polaczek1_2_3: w 1943 (gdy zbudowano prototyp tego czołgu) , Polskie czołgi już tak z grubsza nie walczyły.
Odpisz
22 maja 2016, 09:24
@Aracz: chodziło mi raczej o taki kawał że sturmitiger rozwalający w drobny mak czołgi działa tak samo jakby puścić na niemieckie czołgi 1 Polaka. Ale spaliłem żart :/
Odpisz
22 maja 2016, 07:24
to do Rosji Sturmtigerem i będziemy się bawić
Odpisz
21 maja 2016, 22:24
"Nie będzie nic" ~~Kononowicz
Odpisz
22 maja 2016, 00:54
"Nie będzie nic" ~ Gen. Krzysztof Kononowicz do Kanclerza 3 Rzeszy Niemieckiej Adolfa Hitlera. Białystok 12 Lipiec 1939
Odpisz
21 maja 2016, 21:56
To jest w Panzers :\
Odpisz
21 maja 2016, 20:46
Idealna broń gdy musisz zabić kogoś...W pancernej ciężarówce...4 ulice dalej...Za blokiem mieszkalnym...Który ma zbrojone ściany.
Odpisz
11 maja 2016, 20:33
Psi idealnie rzucony granat i po czołgu.
Odpisz
21 maja 2016, 20:23
@Shadow_blade: jeden odważny człowiek z pistoletem i czołg zostałby przejęty od środka :D
Odpisz
11 maja 2016, 20:58
Chciałem tylko powiedzieć że stworzono go z myślą o walkach ulicznych
RIP ulica
Odpisz
11 maja 2016, 19:02
Może coś o dziale torowym Dora? ;3
Odpisz
11 maja 2016, 19:03
Większość ludzi kojarzy to pod nazwą "Gustaw"
Odpisz
11 maja 2016, 19:11
Było z P-1500 , więc to prawie to samo , różnicą były gąsienice w P-1500.
Odpisz
11 maja 2016, 19:29
a może takie działo KARL słodkie 600mm
Odpisz
11 maja 2016, 19:31
@FuryGaming: ale działo torowe gustav i dora to 2 różne działą torowe :V
Odpisz
11 maja 2016, 19:34
Gustav i Dora to te same działa , tylko że miały 2 przydomki.
Odpisz
11 maja 2016, 19:58
@FuryGaming: zato gustav i p-1500 ratte to działo torowe i czołg superciężki ;)
Odpisz
12 maja 2016, 16:38
p-1000 (ratte) a p-1500 (monster) to duża różnica. Ratte to nie jest p-1500. Był jeszcze p-2000 gott jakby ktoś nie wiedział.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 22:00
@mikig: Nie istniał P-2000 Gott. To tylko wymysł jakiegoś gracza WoT. Nie istniał nawet P-1500 Monster, był tylko na planach. Sam P-1000 Ratte był tylko pojedynczym prototypem i jego rozwój został porzucony. Następnym razem poszukaj informacje, a potem pisz, bo inaczej wprowadzasz ludzi w błąd.
Odpisz
21 maja 2016, 23:48
ja nie mówię,że one istniały,to były tylko plany/pomysły/wymysły. więc nie wiem o co ci chodzi.
Odpisz
22 maja 2016, 09:13
@mikig: Napisałeś "Był jeszcze". Zrozumiałem to w ten sposób, że mówiłeś, że istniały. Ale jeżeli chodziło Ci o to, że były ogólnie planowane, to przepraszam. Jednak P-2000 Gott to tylko wymysł jakiegoś gracza.
Odpisz
11 maja 2016, 18:57
Nie ma za co :)
Odpisz