Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gromixowski

1 stycznia 2020, 10:36

w War thunder jest ten czołg

Avatar Sir_Snoge

21 maja 2016, 23:34

Właściwie, to Sturmtiger jest niszczycielem czołgów.

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2016, 09:20

@Sir_Snoge: Działem Samobieżnym...

Avatar LubieTostyPL

16 października 2016, 17:16

tym i tym

Avatar
Yaveton

28 maja 2018, 12:28

@Sir_Snoge: *samobierzna wyrzutnia pocisków rakietowych
#archeolog

Avatar DRparadox

Edytowano - 12 maja 2017, 18:34

*strzela w t34
*trafia i rozrywa tył czołgu
*wychodzi załoga t34
*dowódca(ivan) krzyczy żeby opuścić pojazd
-spokojnie ivan to się wyklepie(odpowiada vladimir)

Avatar Fabrizer420

5 kwietnia 2017, 16:05

Rozmiar nie ma znaczenia

Avatar Polaczek1_2_3

21 maja 2016, 22:32

Tego zapewne używali Niemcy na polskie czołgi. My na niemieckie posyłaliśmy Polaków - efekt ten sam :)

Avatar Aracz

Edytowano - 21 maja 2016, 22:44

@Polaczek1_2_3: w 1943 (gdy zbudowano prototyp tego czołgu) , Polskie czołgi już tak z grubsza nie walczyły.

Avatar Polaczek1_2_3

22 maja 2016, 09:24

@Aracz: chodziło mi raczej o taki kawał że sturmitiger rozwalający w drobny mak czołgi działa tak samo jakby puścić na niemieckie czołgi 1 Polaka. Ale spaliłem żart :/

Avatar WodogrzmotyMale

22 maja 2016, 07:24

to do Rosji Sturmtigerem i będziemy się bawić

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2016, 22:24

"Nie będzie nic" ~~Kononowicz

Avatar TariXPL

22 maja 2016, 00:54

"Nie będzie nic" ~ Gen. Krzysztof Kononowicz do Kanclerza 3 Rzeszy Niemieckiej Adolfa Hitlera. Białystok 12 Lipiec 1939

Avatar mante

21 maja 2016, 21:56

To jest w Panzers :\

Avatar Lacoste

21 maja 2016, 20:46

Idealna broń gdy musisz zabić kogoś...W pancernej ciężarówce...4 ulice dalej...Za blokiem mieszkalnym...Który ma zbrojone ściany.

Avatar Shadow_blade

11 maja 2016, 20:33

Psi idealnie rzucony granat i po czołgu.

Avatar Aracz

21 maja 2016, 20:23

@Shadow_blade: jeden odważny człowiek z pistoletem i czołg zostałby przejęty od środka :D

Avatar sxx2000

11 maja 2016, 20:58

Chciałem tylko powiedzieć że stworzono go z myślą o walkach ulicznych
RIP ulica

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 19:02

Może coś o dziale torowym Dora? ;3

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 19:03

Większość ludzi kojarzy to pod nazwą "Gustaw"

Avatar FuryGaming

11 maja 2016, 19:11

Było z P-1500 , więc to prawie to samo , różnicą były gąsienice w P-1500.

Avatar NightFury13

11 maja 2016, 19:29

a może takie działo KARL słodkie 600mm

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 19:31

@FuryGaming: ale działo torowe gustav i dora to 2 różne działą torowe :V

Avatar FuryGaming

11 maja 2016, 19:34

Gustav i Dora to te same działa , tylko że miały 2 przydomki.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 19:58

@FuryGaming: zato gustav i p-1500 ratte to działo torowe i czołg superciężki ;)

Avatar mikig

12 maja 2016, 16:38

p-1000 (ratte) a p-1500 (monster) to duża różnica. Ratte to nie jest p-1500. Był jeszcze p-2000 gott jakby ktoś nie wiedział.

Avatar
lee32147

Edytowano - 21 maja 2016, 22:00

@mikig: Nie istniał P-2000 Gott. To tylko wymysł jakiegoś gracza WoT. Nie istniał nawet P-1500 Monster, był tylko na planach. Sam P-1000 Ratte był tylko pojedynczym prototypem i jego rozwój został porzucony. Następnym razem poszukaj informacje, a potem pisz, bo inaczej wprowadzasz ludzi w błąd.

Avatar mikig

21 maja 2016, 23:48

ja nie mówię,że one istniały,to były tylko plany/pomysły/wymysły. więc nie wiem o co ci chodzi.

Avatar
lee32147

22 maja 2016, 09:13

@mikig: Napisałeś "Był jeszcze". Zrozumiałem to w ten sposób, że mówiłeś, że istniały. Ale jeżeli chodziło Ci o to, że były ogólnie planowane, to przepraszam. Jednak P-2000 Gott to tylko wymysł jakiegoś gracza.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 18:57

Nie ma za co :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka