Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2018, 22:31
Ale Focus 2 RS to jest kocur nad tygrysy
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:33
Czy tylko mnie jej brat przypomina mi dziwnym trafem auto z trailera NFS 2015?
Odpisz
2 listopada 2017, 15:19
Ford wymiata
Odpisz
11 lipca 2017, 10:57
Bo nie każda morda pasuje do Forda
Odpisz
23 maja 2016, 14:10
Ten mustang z NFS (film) najlepszy.
Odpisz
23 maja 2016, 16:44
@Green_Arrow: Popieram :)
Odpisz
23 maja 2016, 14:23
Nie kazda morda pasuje do forda
Odpisz
23 maja 2016, 11:30
czyli to w sumie brałby całą rodzinę xd
Odpisz
22 maja 2016, 21:24
Ja mam takiego forda focusa, znowu się zemnie śmieją (〒︿〒)
Odpisz
22 maja 2016, 22:25
@kubczakof: Ale w tym obrazku nikt się nie naśmiewa z Forda... po prostu taki focus wypada bardzo blado przy Mustangu.
Odpisz
22 maja 2016, 22:03
spodziewałam się multipli jako ty
Odpisz
13 maja 2016, 20:58
Mój tata ma takiego Focusa i jeździ się nim lepiej niż nie jednym Mustangiem.
Odpisz
22 maja 2016, 21:34
@TypowyPolak: mówisz, ze jeździł wieloma mustangami ale żadnym nie potrafił więc zabrał się za focusa? Pathetic
Odpisz
22 maja 2016, 21:35
@TypowyPolak: Jeździłeś Mustangiem, że masz takie porównanie? Ogólnie nie mam nic przeciwko Fordowi Focusowi, ale czy wiesz jaka jest różnica? Jestem po prostu ciekaw ;D
Odpisz
22 maja 2016, 21:51
@TypowyPolak: mówisz, ze Twój tata jeździł już niejednym mustangiem lecz z żadnym nie potrafił sobie poradzić więc zabrał się za focusa?
Odpisz
22 maja 2016, 21:35
powienien być fiat xD
Odpisz
22 maja 2016, 21:29
W miejsce "you" idealnie nadawała by się multipla xd
Odpisz
22 maja 2016, 21:24
Ford Mustang GT 500+.
Nawet auta zrobią dla hajsu :(
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2016, 21:22
"The girl you love" - co jak co ale ja nie chciałbym mieć kobiety z "koniem" :P.
(Takie sobie śmieszki z kategorii gimbaza - można hejtować)
Odpisz
23 maja 2016, 16:44
@Pajner: Podziałało :P
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 16:48
Ty:
Odpisz
13 maja 2016, 21:58
aż tak źle nie jest
Odpisz