Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2016, 19:13
Już go lubię.
Odpisz
13 maja 2016, 20:05
@GlamorousMettatonEX: Seksimy sie w nim?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 20:17
Ale żeby tak przy wszechmogącym szatanie?
Odpisz
24 maja 2016, 09:09
Serio?Ty nawet tutaj...Nie ważne.
Odpisz
24 maja 2016, 09:10
@Fauna24: Mam własne rzycie
Odpisz
24 maja 2016, 09:14
Oczy mi spłoneły przy czytaniu twojej odpowiedzi.
Odpisz
24 maja 2016, 09:16
@Fauna24: No i dobrze, bo zostalas usunięta ze straży królewskiej.
Odpisz
24 maja 2016, 09:18
Ty chyba zapomniałeś o tym że role-play'ujemy tylko na grupie i privie :/
Odpisz
24 maja 2016, 09:19
@Fauna24: PS. Jesteś wybrana do karpiowych wywiadów.
Odpisz
24 maja 2016, 09:21
Jakich znowu wywiadów do cholery jasnej?!
Odpisz
24 maja 2016, 10:59
@Fauna24: jaki role play
Odpisz
25 maja 2016, 07:48
@Fauna24: Czy ja też mogę dołączyć?
Odpisz
25 maja 2016, 19:12
@coolskeleton95: Nie.Przepraszam ale ta grupa Role Play już praktycznie nie istnieje.
Odpisz
26 maja 2016, 11:17
@Fauna24: Ok.
Odpisz
13 maja 2016, 19:31
A obok plac zabaw ;-;
Odpisz
24 maja 2016, 06:04
@heraklio2: specjalnie żeby nie biegać daleko po dziewice do rytuałów
Odpisz
24 maja 2016, 06:54
@arki316: Przecież i tak, nie istnieją.
Odpisz
24 maja 2016, 07:29
dziewice czy rytuały?
Odpisz
24 maja 2016, 07:31
@kasjan132pl: Dziewice.
Odpisz
24 maja 2016, 19:28
jest mała szansa, że na takim placu zabaw znajdziesz jeszcze jakiegoś niemowlaka, nie bądź pesymistycznie nastawiony.
Odpisz
24 maja 2016, 16:56
szatan płakał, jak budował...
Odpisz
13 maja 2016, 19:06
Ave!
Odpisz
24 maja 2016, 15:54
@Kideu: Ave \m/!
Odpisz
24 maja 2016, 15:05
Odpisz
24 maja 2016, 13:35
W Nysie też taki jest, ale bez placu zabaw.
Odpisz
24 maja 2016, 07:58
Było
Odpisz
24 maja 2016, 07:51
Fajny design
Odpisz
24 maja 2016, 07:29
Odpisz
24 maja 2016, 07:26
to tu powstają te rzeczy których tak nienawidzimy...
Odpisz
24 maja 2016, 07:19
Park im. Szatana
Odpisz
24 maja 2016, 06:59
Mi tam się podoba. Co z tego, że ścierzki układają się w pentagram, no co z tego...
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2016, 06:37
Nic nie widać...
...powietrza zasłania.
Odpisz
24 maja 2016, 06:32
park teściowej
Odpisz
14 maja 2016, 09:01
Mój plac :O
Odpisz