Emotka użyta w odpowiedni sposób
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Nieuczciwa ocena
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2016, 20:12
Jedyny dopuszczalny sposób używania emotikon.
Odpisz
14 maja 2016, 08:52
Nie praffda!!!!111oneoneone xdddddd :333333 :)))))) :****
Odpisz
25 maja 2016, 07:10
Jeszcze Lenny jest doouszczalny ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie w nadmiarze.
Odpisz
25 maja 2016, 07:14
( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) na ( ͡° ͜ʖ ͡°) myśli... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 maja 2016, 08:57
@jacek1s: Kccckckckcckckckckckcckkc <3333333333333 :************************ :33333333333333 ^^ ^^ ^^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD loolollololoollooooololo <33333333 :):)):):):):):))):
Odpisz
25 maja 2016, 09:03
@thepolishguy: 0h, 0j3jku!!!! <3333 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD !!!oneoneoneone1111!11
Odpisz
25 maja 2016, 09:50
@thepolishguy: ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
25 maja 2016, 19:37
@jacek1s: Looooooll!! omg!!! Hahhaha wtf xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd :33333333333333333333333333333333333333333333333 #yolo #FejmDoje**nyCo?
Odpisz
25 maja 2016, 06:58
Lśnienie :)
Odpisz
13 maja 2016, 20:52
Ajm hani hani bani...,O ch*j, yo nie Wick.
Odpisz