Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2016, 23:25
Gdy jesteś tak bogaty, że mama daje ci kasę byś kupił sobie autobus.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2016, 22:35
tu był komentarz
Odpisz
1 czerwca 2016, 23:04
@Brind: Tu byla Odpowiedz
Odpisz
25 sierpnia 2016, 18:35
@ProPuMaX: *bezsensowny komentarz*
Odpisz
25 sierpnia 2016, 18:35
@SUPERLORD1000: tam powinein być
Odpisz
4 czerwca 2016, 17:46
A po co mi cały autobus? Przecież auto wystarczy.
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2016, 06:50
ja mam darmowe autobusy
Odpisz
12 maja 2016, 17:22
Ja tak miałem w 1 gimnazjum... kupowałem za to karty
Odpisz
1 czerwca 2016, 23:35
@polandball1: ja w 1. gimbazy już nie kupowałem kart... ale wcześniej to miałem ich całe setki (w sumie po ch*ja mi one były, nie wiedziałem jak działały xd)
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:43
Było
Odpisz
12 maja 2016, 17:19
Albo nie kupujesz biletu.
Odpisz
12 maja 2016, 17:21
Jak się idzie na piechotę, to po co bilet?
Odpisz
12 maja 2016, 17:34
@DeTeO238: jemu chyba chodzi o to żeby jechać na gape
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2016, 17:49
@JTKX2: Ale tak nie można. Spiraciłem już wiele, ale jazda na gapę to za duże zło.
Odpisz
12 maja 2016, 19:37
@DeTeO238: Ja przestałem odkąd dostałem mandat
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:04
@JTKX2: Jak to jest? Wiem, głupie pytanie
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:18
Ja prawie caly czas na gape jezdze, zeby biletu nie marnowac.
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:39
@rosyn: mam tylko nadzieje że nie narzekasz na stan komunikacji publicznej. Bo za bilet płacę po to żeby mpk mogło kupować nowe autobusy. (No i mandat nie zachęca)
Odpisz
2 czerwca 2016, 02:56
@JTKX2: Też tak miałem. Ale wystarczy uważnie patrzeć na przystanek i jak są dwie osoby obok siebie z torbami i idą do osobnych wejść to lepiej wysiąść
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:17
nie no, mam tylko 18przystanków
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:05
No, 3 zł do przodu to w końcu coś...
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:44
Gdy mama daje ci pieniądze na autobus mimo że wie już o tym że i tak wszystko wydasz na trafke
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:19
na gapę*
Odpisz