Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zygarde

12 maja 2016, 18:45

Ale gdyby Polacy zaczęli walczyć na Ukrainie, Puten miałby by pretekst aby zaatakować Polskę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar Filipsss

20 sierpnia 2017, 19:38

psst nie ophodzi mnie data

Avatar obeniksus

2 października 2021, 22:02

@Filipsss: +1

Avatar Predator_PL

5 września 2016, 18:54

Gdyby tej rosji nie było.... ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY! Albo raczej gdyby rosja nie miała najwięcej głowic nuklearnych na świecie ;-:

Avatar Predator_PL

5 września 2016, 18:51

Ah G36C :p

Avatar lulul

23 sierpnia 2016, 00:04

Mam nadzieję że "choćcie" było specjalnie ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 21:25

To jest patriotyzm a nie jakieś bluzy z godłem polski

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 09:38

@MistrzJedi: z jego punktu widzenia to my jesteśmy terrorystami (oczywiście sie myli) ale czy ty w jego wieku nie bał byś sie wziąć karabinu

Avatar MistrzJedi

9 czerwca 2016, 19:24

Widzę że z twojego punktu widzenia polacy to tez terroryści wielki gimnazjalny bojowniku.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 28 maja 2016, 20:37

a co jest złego w asg?
równiedobrze można by było tak powiedzieć o graczach call of duty

tyle że gracze asg przynajmniej się ruszają :D

Avatar Mike0807

29 maja 2016, 02:03

@bylejakbylegdzie: nikt nie mówi że ASG jest czymś złym

Ale podejście "chcę wojnę bo chcę postrzelać"

Avatar BOSS111

Edytowano - 29 maja 2016, 18:57

@bylejakbylegdzie: ja jestem graczem ASG. Z kolegami strzelamy się na działkach

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 18:44

Czyli tak zwani przeze mnie Kozaczki.

Avatar
RhobarIII

29 maja 2016, 11:34

@FuryGaming: Ale Kozaków to ty z tym plebsem nie mieszaj.

Avatar borves

29 maja 2016, 11:25

i te pojemne magazynki...

Avatar CrockenPl

Edytowano - 29 maja 2016, 09:54

Jedyna zaletą podbicia unii europejskiej przez terrorysyów? W macdonald 's będą kebaby

Avatar CrockenPl

Edytowano - 29 maja 2016, 09:44

jak grasz w cs to daj like ale jak.nie grasz to nie komenruj

Avatar dawinbi

29 maja 2016, 08:35

Avatar PanSowa12

29 maja 2016, 00:11

polecą kulki

Avatar TheThopaz

28 maja 2016, 20:02

pozdrawiam graczy asg bez magazynka

Avatar Lacoste

28 maja 2016, 20:11

@TheThopaz: Oni są tacy za**biści, że używają mocy do miotania kulek. Broń bez magazynka noszą by wróg uznał ich za bezbronnych.

Avatar TheThopaz

28 maja 2016, 22:18

@Lacoste: Cała amunicja poupychana po polikach i strzelają jak pestkami arbuza. A replika to tylko dla zmyłki.

Avatar Lacoste

28 maja 2016, 22:25

@TheThopaz: Kisne xd

Avatar PolskiRusek

28 maja 2016, 21:24

Ciekawe czy ten chłopak wie, że nie ma magazynka w broni...

Avatar Monster_

28 maja 2016, 22:21

@PolskiRusek: Cii... Niech myśli że jest fajny i potrafi obronić kraj...

Avatar panther500

28 maja 2016, 22:19

Ten na 1 obrazku to się zgadza, ale ten na 2 to akurat może być młody fan ASG, który akurat jest 1 raz na takim czymś i w ch*j niedoświadczony bo nawet magazynku nie zaladowal.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Mało znany szczegół

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie znoszę kleszczy

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka