Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

29 lipca 2021, 11:49

*Ekhem*
O PANIE, TO TY NA MNIE SPOJARZAŁEŚ

Avatar Andrzejof

4 czerwca 2016, 08:22

będą pić z tych kielichów co się z nich komunię rozdaje

Avatar Ignisus

29 lipca 2021, 11:48

@Andrzejof: To puszka, z tego się wina nie pije

Avatar SzybkiTill

6 czerwca 2016, 23:02

"Chrystoteka"

Avatar miki864

3 czerwca 2016, 21:19

Dyskoteka na korytarzu?

Avatar Sarciulka898

4 czerwca 2016, 10:23

@miki864: Ja w podstawówce zawsze miałam dyskoteki na korytarzu.

Avatar Windows_10

Edytowano - 4 czerwca 2016, 14:02

@Sarciulka898: A ja w podstawówce 2 metrowy korytarz i brak dyskotek

Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 4 czerwca 2016, 09:12

@Tazerbyło w poczekalni więc chyba jesteś Nowa na jeja tak więc witam Cię bardzo serdecznie w imieniu wszystkich jejowiczów. A pisze to dlatego że jak obrazek pojawią się na głównej to musi być w poczekalni.

Avatar Pan_Janusz

12 maja 2016, 20:31

Jak zamieni wodę w wino to spoko

Avatar Loriess

3 czerwca 2016, 20:03

@Pan_Janusz: Podstawówka, więc pewnie i tak byłoby ono bezalkoholowe

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 08:59

@Loriess: Z dzisiejszą podbazą wszystko jest możliwe.

Avatar Tazer

3 czerwca 2016, 22:19

było

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

3 czerwca 2016, 22:34

@Tazer: Poprosze link :)

Avatar KoffamKakalo

3 czerwca 2016, 22:44

@Tazer: Było w poczekalni, a nie na głównej.

Avatar Ajgorak

3 czerwca 2016, 22:09

Chrystuteka......Matko

Avatar Dremus

3 czerwca 2016, 19:15

Ksiądz będzie robił za Dj'a a cicha noc to będzie hit wieczoru xd

Avatar Loriess

3 czerwca 2016, 20:01

@Dremus: i "chrześcijanin tańczy"

Avatar Loriess

Edytowano - 3 czerwca 2016, 20:01

Byleby tylko nie zaczęli wincyj przerabiac, bo skończą z gazowaną wodą święconą do picia

Avatar Agent00Kurczak

3 czerwca 2016, 19:27

Darmowe żarcie: rozwodnione wino i wafelki.
Noe jako DJ, płynie na bicie.

Avatar Loriess

3 czerwca 2016, 20:00

@Agent00Kurczak: Nie ważne co do jedzenia, ważne, że za darmo

A wino to bezalkoholowe pewnie

Avatar FreakZ

3 czerwca 2016, 19:51

Ministrant płakał jak projektował

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

3 czerwca 2016, 19:47

Dziękuję adminowi, że nie zmienił tytułu!

Avatar Czokociasteczko

3 czerwca 2016, 19:46

Ja bym poszła :)

Avatar Lacoste

3 czerwca 2016, 19:38

Oraz Karaoke "Mój mistrzu" xd.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Co to takiego?

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka