Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zygarde

13 maja 2016, 14:37

Jak można dostać 1 z religii? Chociaż co ja tam wiem skoro na nią nie chodzę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar MistrzJedi

24 czerwca 2016, 16:00

@Sputnik: Widzę że masz bardzo niską samoocenę skoro musisz zwiększać ją w ten sposób.

Avatar gobo333

20 lipca 2016, 17:47

@Sputnik: Łączę się w bólu i żalu, bracie.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 14:53

Jak tępym trzeba być, aby mieć zagrożenie w gimnazjum?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (47)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (47)
Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2016, 18:21

@MistrzJedi: Pokaż mi, gdzie cię nazwałem gimbusem mój drogi. Zresztą... Sam wyzywałeś od gimbusów dyskusję niżej.

Avatar gobo333

20 lipca 2016, 17:46

@MistrzJedi: " Nie wiesz jak odpowiedzieć na logiczny argument rozmówcy to nazwij go gimbusem" Twoja odpowiedź tydzień temu pod moim komentarzem: "Gimboateista". AHA

Avatar MistrzJedi

13 maja 2016, 14:37

pewnie zda

Avatar MrsNeko

20 czerwca 2016, 23:08

@MistrzJedi: jak ma bogatych rodziców...

Avatar
lola29

20 czerwca 2016, 19:24

to on chyba jest WIELKIM artystą ;-;

Avatar PaniUniverse

20 czerwca 2016, 17:00

Ee tam to tylko 10 przedmiotów, ogarnie się.

Avatar kacpero00

20 czerwca 2016, 16:54

2010/11?

Avatar popek9001

20 czerwca 2016, 15:51

Znam 3-4 takie osoby, licząc tylko moją 19-nasto osobową klase.

Avatar obelus284

20 czerwca 2016, 15:07

rekord mojej szkoły to 13 zagrożeń XD

Avatar GooseApocalypsE

Edytowano - 20 czerwca 2016, 15:47

@obelus284: Rekord naszej to wszystkie. Pobity w tym roku.

Avatar Kiki12love

20 czerwca 2016, 15:24

Ciekawe, czy w ogóle chodził na lekcje...
Pewna dziewczyna z mojej szkoły teraz powtarzała po raz trzeci pierwszą klasę, a wszystko przez to, że wcale nie chodzi do szkoły. Jej sprawa była już zgłaszana do odpowiednich służb.

Avatar chupacabra001

20 czerwca 2016, 15:21

Samo w sobie kiblowanie w gimbazie jest oznaką debilizmu, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Avatar kacpi51

13 maja 2016, 15:54

Przynajmniej niema zagrożenia z wf-u i angielskiego.

Avatar marek20004

20 czerwca 2016, 15:16

@kacpi51: może się niezmieściły

Avatar Menek

13 maja 2016, 16:35

Ku*wa,gdyby nie Wrocław to pomyślałbym, że to moje stare gimnazjum ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Zdeklasowani znowu

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka