Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WaterFlow

29 marca 2017, 20:22

Onkologia...

Avatar SharpNeedle

21 lipca 2016, 21:55

Stallone plz

Avatar xGummyBearX

13 czerwca 2016, 13:35

Moim zdaniem powinno być dwa, bo rozje*ał system

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2016, 13:45

@xGummyBearX: A ortografia??

Avatar xGummyBearX

15 czerwca 2016, 07:17

1, bo nic nie napisał. 5 za obejście systemu. A, za ortografię w sumie wyszło 2.

Avatar bylejakbylegdzie

13 czerwca 2016, 16:03

przecinki to pół biedy
ale tyle literówek w tak krótkim zdaniu?

Avatar chrumka04

13 czerwca 2016, 17:18

@bylejakbylegdzie: a ja Mam pecha bo Mam średnią 4,74

Avatar Andrzejdupa

13 czerwca 2016, 19:36

@chrumka04: za**biscie ja mam z 2,30 więc nie widzę problemu

Avatar
Cicada

13 czerwca 2016, 21:16

@chrumka04: Ten post chyba podchodzi pod chwalenie się statami.

No ale, skoro ty możesz, to ja też: 5,43

Avatar Yashire

Edytowano - 13 czerwca 2016, 19:59

BOŻE... Tyle błędów ortograficznych... Ratuj mnie ktoś..

Avatar UngrammarSoviet

Edytowano - 13 czerwca 2016, 17:57

To chyba dodała jego matka lub nauczycielka popatrzcie na paznokieć :D

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2016, 22:10

@UngrammarSoviet: a co jeśli on sobie maluje?

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2016, 20:03

@UngrammarSoviet: a moze to pedal

Avatar brawo_ja

13 czerwca 2016, 15:59

sylwester stallone

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 maja 2016, 14:37

1. figaro i Zygarde płakali jak czytali.
2. RIP "lektóra"

Avatar figaro19

13 maja 2016, 19:16

Taka mała rada.
"Figaro" piszemy wielką literą (bo to imię), a "figaro19" małą.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 19:45

@figaro19: Chodzilo mi o nick, zapomniałem o 19.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 maja 2016, 19:45

@figaro19: (wrednie zdublowany komenatrz)

Avatar Kot_Saurona

13 czerwca 2016, 15:08

Ja tez plakalem. Dalej placze ;-;

Avatar AuRuS

13 czerwca 2016, 13:37

III klasa? Już wiem z czego sie sklada społeczność jeja...

Avatar Bilolus1

13 czerwca 2016, 14:35

@AuRuS: To może być trzecia klasa gimbazy.

Avatar RobsonPlay

13 czerwca 2016, 14:42

@Bilolus1: Też ją rozje**ł

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2016, 14:37

Sylwester Staloun

Avatar Kideu

13 czerwca 2016, 13:03

Chciało się jej poprawiać błędy?

Avatar hubikstkj

13 maja 2016, 18:00

A ja dostałem dziś 6 ze sprawdzianu z fizyki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2016, 18:59

@hubikstkj: A ja będę miał pasek na koniec szkoły z jedną szóstką i co nobody cares ale napisze, żeby wkurzyć

Avatar Fina258

13 czerwca 2016, 20:52

@hubikstkj: A ja dostałem 5 z matematyki dziś ale zgadnij kogo to obchodzi?
Masz historyjkę na pocieszenie:
Pani oddawała kartkówki. Dostałem 1... "Ku*wa" pomyślałem, Kolega z ławki dostał 3. Pani oddała następną. Kolega trzymał ją.
-o piątka- powiedział patrząc się na kartkówkę
-na farcie - powiedziałem
- to twoja
-Cocococococo!? -*szok i niedowierzanie.jpg*, zabrałem mu ją, popatrzyłem... I o ku*wa rzeczywiście moje! Kamień z serca poleciał do cyganów z dołu.-OHHHH!-Krzyczałem z taką miną:
\*o*/

Avatar sylwon1234

13 maja 2016, 15:03

To nie ja! Przysięgam!

Avatar Zygarde

13 maja 2016, 14:36

Co ku*wa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Tacy to pożyją

Nigdy na to nie wpadną

Podłe

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka