Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2018, 13:52
jego tata to pokemon :^
Odpisz
6 stycznia 2018, 17:20
Raczej to Entei jest ojcem Solgaleo gdyż jest starszy
Odpisz
25 maja 2016, 20:40
A matka to pewnie jakiś Togepi.
Odpisz
25 maja 2016, 21:08
@hubikstkj: Obstawiam Ruffleta. Ta grzywa prawie jak te pióra dookoła jego głowy.
Odpisz
25 maja 2016, 21:13
@OwieczkaDawid: No nie, wszystkie Ruffety to samce, sprawdź sobie na bulbapedii.
Odpisz
25 maja 2016, 22:27
@Broski: A czy litten to same kocury?
Odpisz
26 maja 2016, 20:28
@Choi_Seunghyun: Na pewno nie, wszystkie startery mają podział płci 87,5% samców i 12,5% samic.
Odpisz
26 maja 2016, 07:05
*pun intended*
Odpisz
14 maja 2016, 22:03
Pojawia się Zygarde 10% i 100% Nobody cares. Pojawia się Volcanion Nobody cares. Pojawia się zapowiedź nowej gry która nawet nie wiadomo czy będzie wypałem WOOOW!!!
Odpisz
14 maja 2016, 22:05
@Zygarde: mi tam stoi gdy czytam zygarde (づ ͡° ͜ʖ ͡°)づ
Odpisz
14 maja 2016, 22:06
@RussiaBall:
Odpisz
14 maja 2016, 22:06
@Zygarde: ide poszukać zygarde r 34 (づ ͡° ͜ʖ ͡°)づ
Odpisz
14 maja 2016, 22:09
@Zygarde: o ch*j czemu ja musiałem to wyszukać ;-;
Odpisz
14 maja 2016, 22:10
@RussiaBall: Pokefilia jest nielegalna! Bagiety z furgonety jado! IOOOOIOOOOOIOOOOOOOIOOOOOOOIOOOOOOIOOOOOOIOOOOOO
Odpisz
14 maja 2016, 22:21
@Zygarde: Może dlatego że to będą nowe Pokemony, a nie tylko jeden nowy?
Odpisz
25 maja 2016, 20:12
@Zygarde: *Xerneas 100 lvl*
Szykuj dupe
Odpisz
25 maja 2016, 22:53
@Zygarde: No i tak dziadek musiał zapi***ć do innego kraju.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 01:20
@Zygarde: Trochę jak Reakcja Asha na spotkanie z Bogiem oraz z dzikim Fletchlingiem.
Aleo ile Ewolucje Rowleta Będą równie za**biste, to będzie git.
Odpisz
25 maja 2016, 22:26
ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?
Odpisz
25 maja 2016, 21:14
Ciekawe czy ta legenda z nowej generacji jest potwierdzona czy to fanart.
Odpisz
25 maja 2016, 21:23
@Broski: Jest potwierdzona. Nie znamy jeszcze na 100% nazwy, ale prawdopodobnie Solgaleo.
Odpisz
25 maja 2016, 21:41
@pmb1998: Ciekawi mnie ogólnie jaka będzie nowa generacja, zgodnie z równowagą powinno być teraz ponad 130 pokemonów, jak to było w poprzednich generacjach nieparzystych :)
Odpisz
25 maja 2016, 20:05
PRAISE THE SUN!
Odpisz
25 maja 2016, 20:09
@Arronin: \[T]/
Odpisz
25 maja 2016, 20:22
@gulasz88: \[T]/
Odpisz
25 maja 2016, 21:01
@Arronin: \[T]/
Odpisz
25 maja 2016, 21:04
@Hoggehr: \[T]/\[T]/
Odpisz
25 maja 2016, 20:34
Ten żart jest... nie ja wychodzę
Odpisz
25 maja 2016, 20:29
I'M THE SUN !
Odpisz
25 maja 2016, 20:17
- ROAR
- T-Tato?
- Nie.Ty nie widzisz?
- Jestem twoim słońcem!
Odpisz
25 maja 2016, 21:09
@TUPAQ: Kolego to nie tak. Tu chodzi o grę słów.
Odpisz
25 maja 2016, 21:30
@OwieczkaDawid: ...FUCK.
Odpisz
25 maja 2016, 22:32
@OwieczkaDawid: Zamiast ,,u" w sun ,,o",o to chodzi?
Odpisz
26 maja 2016, 09:10
@TUPAQ: Yep.
Odpisz
25 maja 2016, 20:15
nikt na to nie wpadł?
Odpisz