Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2016, 16:14
Litten wygląda jak gdyby miał każdego w dupie.
Odpisz
26 maja 2016, 07:28
@coolskeleton95: Psst. Nie dawaj r34'cą pomysłów..
Odpisz
26 maja 2016, 11:16
@FreezyPop: Ups.
Odpisz
15 maja 2016, 19:02
Np.Squirtle,Chikorita,Torchic i Mudkip?Rzeczywiście groźne je**ki.
Odpisz
15 maja 2016, 19:43
@Menek: Torchic to akurat był mocny jak ewoluował, podwójny kopniak i po sprawie.
Odpisz
15 maja 2016, 19:52
@FreezyPop: Chodziło mi o wygląd,Blaziken jest życiem
Odpisz
15 maja 2016, 23:53
@Menek: Zagrałem mudkipem. Czemu Swampert nawet ku*wa nie jest wodnym?
Odpisz
16 maja 2016, 06:10
Jest wodno-ziemny,tak samo jak Blaziken jest ognisto-walczący
Odpisz
16 maja 2016, 06:29
@Menek: Chodzi mi o to, że wodne ataki nie są na niego mało efektywne i mogą mnie zaje**ć np. surfem.
Odpisz
25 maja 2016, 21:46
Bo ma podtyp ziemny, który jest podatny na wodę, więc się redukuje do neutralnych obrażeń.
Odpisz
25 maja 2016, 22:34
@Broski: Heh, w sumie to nawet o tym nie pomyślałem. Dzięki za informację :)
Odpisz
25 maja 2016, 21:45
Serio? To są startery 7 geny? Porażka...
Odpisz
22 marca 2019, 20:00
@Broski: Żebyś ty widział startery z 8 geny...
Odpisz
22 marca 2019, 21:13
@krzysiulka10: Widziałem i póki co czekam na kolejne formy, bo te podstawowe dupy nie urywają.
Odpisz
25 maja 2016, 16:17
Koteł i tak najlepszy:D
Odpisz
25 maja 2016, 16:22
@TUPAQ: Popieram, pierwszy od kilku generacji fajny ognisty starter.
Odpisz
25 maja 2016, 16:44
@TheGreatcat: Ma takie fajne.. Wąsy (?) że aż mam ochotę nazwać go Eggman/Robotnik dla śmieszków.
Oby tylko w następnych ewolucjach je zachował.
Odpisz
25 maja 2016, 21:23
@FreezyPop: Litten forever!
Odpisz
25 maja 2016, 17:02
Jeśli Litten będzie kolejnym starterem który będzie ewoluował w fire/fighting to osobiście napluję Satoshiemu Tajiri w twarz.
Odpisz
25 maja 2016, 19:19
Obstawiałbym raczej fire/dark.
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2016, 19:24
Ile tych Satoshich.
Satoshi Tajiri
Satoshi z Anime. Satoshi z mangi.
Wszędzie musi siebie walnąć
Odpisz
25 maja 2016, 18:12
W sumie nie przypominam sobie by jakaś z pierwszych form starterów była groźna.
Odpisz
15 maja 2016, 16:52
litten
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 16:04
czym sie różni pokemon sun od pokemon moon?
Odpisz
15 maja 2016, 16:08
@Sebzer: Legendarnym pokemonem, kilkoma zwykłymi pokemonami, unikalnymi przedmiotami i ewentualnie grupami przestępczymi.
Odpisz
15 maja 2016, 16:11
@Timix: Czyli nadal to samo w sumie...
Odpisz