Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PolskiRusek

11 czerwca 2016, 21:51

hehehe... mam 2 z matmy hehehe...

Avatar panlogin

12 czerwca 2016, 08:40

@PolskiRusek: hehehe mam 6 z matmy hehehe

Avatar panlogin

12 czerwca 2016, 08:40

@panlogin: hehehe i tak nikogo to nie obchodzi hehehe

Avatar Strex

12 czerwca 2016, 08:50

@panlogin: mam 5 bo niby jestem KU*WA AGRESYWNY

Avatar Rander

12 czerwca 2016, 11:15

@Strex: Mam 4 bo 97% z egzaminów to za mało :0

Avatar Kociomaniak

13 czerwca 2016, 17:42

@panlogin: To podchodzi pod chwalenie się statami.

Avatar panlogin

13 czerwca 2016, 21:05

@Rander: jakich?

Avatar Rander

13 czerwca 2016, 21:14

@panlogin: Gimnazjalnych, testów etc.

Avatar Krzyzak_Ball

21 kwietnia 2017, 15:36

@panlogin: jak jesteś z podstawówki to nie musisz się dziwić "hehehe"

Avatar Tamron

13 czerwca 2016, 00:20

słabe, nieśmieszne, 5 i do ulu jak reszta sucharków

Avatar ALKATRAZ

11 czerwca 2016, 23:01

matma to mój nemexis

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:25

@ALKATRAZ: a mój to interpunkcja... zawszę gdy nie wiem gdzie co postawić stawiam ... to jest to .... taaaaakk....

Avatar Lacoste

11 czerwca 2016, 21:35

A tam xd πerdolenie o szopenie

Avatar Ceejtun

Edytowano - 11 czerwca 2016, 23:46

@Lacoste: My na to mówimy dysgresja

Avatar Jumper112

11 czerwca 2016, 21:33

... Po tym obrazku usuwam konto na Jeja ;_;

Avatar miki864

11 czerwca 2016, 21:34

@Jumper112: Czemu? :0

Avatar flamefrost20

11 czerwca 2016, 21:38

@Jumper112: Dla ciekawskich - użytkownik miał nick Jumper112

Avatar Jumper112

11 czerwca 2016, 21:42

@flamefrost20: i tak nikomu się nie przyda

Avatar Jumper112

11 czerwca 2016, 21:43

@miki864: Bo taki żałosny i nieśmieszny

Avatar flamefrost20

11 czerwca 2016, 21:49

@Jumper112: Przesadzasz - nigdy nikomu tego nie mówiłem, ale mój pierwszy nick na jeja to hornet21, założony ok. 6 lat temu - mam nowy, bo tam zapomniałem hasła po bodajże rocznej przerwie, a i mój teraźniejszy nie jest znowu dobry, więc twój nie jest taki zły. :P

Avatar Jumper112

Edytowano - 11 czerwca 2016, 21:55

@flamefrost20: Pomyliło Ci się trochę bo z tym żałosnym i nieśmiesznym odpowiadałem Mikiemu.
Właśnie to jest źle zrobione na apce, że nie widać komu się odpowiada. Ale dzięki :P

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2016, 22:37

@flamefrost20: Fajne zdjęcia o bezdomce dodawałeś na starym koncie :P

Avatar flamefrost20

11 czerwca 2016, 22:52

Miało się ten łeb... :P

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2016, 22:51

Avatar Kideu

11 czerwca 2016, 21:03

Ja πernicze, ale mam sucho w gardle

Avatar Myszkapl

11 czerwca 2016, 21:06

@Kideu: Miesiąc siedziało w poczekalni z logiem ;-; to było gorsze niż suchość tego dowcipu.

Avatar Kideu

11 czerwca 2016, 21:10

@Myszkapl: jak ja dobrze to znam.
Mi obrazek siedział tak długo, że był ostatni na liście w poczekalni. Przeszedł. Najgorsze było to, że najpierw wchodziły te ze środka

Avatar Myszkapl

11 czerwca 2016, 21:18

@Kideu: Mój obrazek kiedyś miał dodane logo i zmieniony tytuł... ale nie wszedł ;-;

Avatar Kideu

11 czerwca 2016, 21:26

@Myszkapl: smuteg, bul i rzal

Avatar Slenderowiec2012

11 czerwca 2016, 21:06

Dajcie wody...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Ładne rzeczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka