Spotykają się liczba Pi i urojona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2016, 21:51
hehehe... mam 2 z matmy hehehe...
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:40
@PolskiRusek: hehehe mam 6 z matmy hehehe
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:40
@panlogin: hehehe i tak nikogo to nie obchodzi hehehe
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:50
@panlogin: mam 5 bo niby jestem KU*WA AGRESYWNY
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:15
@Strex: Mam 4 bo 97% z egzaminów to za mało :0
Odpisz
13 czerwca 2016, 17:42
@panlogin: To podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:05
@Rander: jakich?
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:14
@panlogin: Gimnazjalnych, testów etc.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:36
@panlogin: jak jesteś z podstawówki to nie musisz się dziwić "hehehe"
Odpisz
13 czerwca 2016, 00:20
słabe, nieśmieszne, 5 i do ulu jak reszta sucharków
Odpisz
11 czerwca 2016, 23:01
matma to mój nemexis
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:25
@ALKATRAZ: a mój to interpunkcja... zawszę gdy nie wiem gdzie co postawić stawiam ... to jest to .... taaaaakk....
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:35
A tam xd πerdolenie o szopenie
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 23:46
@Lacoste: My na to mówimy dysgresja
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:33
... Po tym obrazku usuwam konto na Jeja ;_;
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:34
@Jumper112: Czemu? :0
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:38
@Jumper112: Dla ciekawskich - użytkownik miał nick Jumper112
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:42
@flamefrost20: i tak nikomu się nie przyda
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:43
@miki864: Bo taki żałosny i nieśmieszny
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:49
@Jumper112: Przesadzasz - nigdy nikomu tego nie mówiłem, ale mój pierwszy nick na jeja to hornet21, założony ok. 6 lat temu - mam nowy, bo tam zapomniałem hasła po bodajże rocznej przerwie, a i mój teraźniejszy nie jest znowu dobry, więc twój nie jest taki zły. :P
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 21:55
@flamefrost20: Pomyliło Ci się trochę bo z tym żałosnym i nieśmiesznym odpowiadałem Mikiemu.
Właśnie to jest źle zrobione na apce, że nie widać komu się odpowiada. Ale dzięki :P
Odpisz
11 czerwca 2016, 22:37
@flamefrost20: Fajne zdjęcia o bezdomce dodawałeś na starym koncie :P
Odpisz
11 czerwca 2016, 22:52
Miało się ten łeb... :P
Odpisz
11 czerwca 2016, 22:51
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:03
Ja πernicze, ale mam sucho w gardle
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:06
@Kideu: Miesiąc siedziało w poczekalni z logiem ;-; to było gorsze niż suchość tego dowcipu.
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:10
@Myszkapl: jak ja dobrze to znam.
Mi obrazek siedział tak długo, że był ostatni na liście w poczekalni. Przeszedł. Najgorsze było to, że najpierw wchodziły te ze środka
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:18
@Kideu: Mój obrazek kiedyś miał dodane logo i zmieniony tytuł... ale nie wszedł ;-;
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:26
@Myszkapl: smuteg, bul i rzal
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:06
Dajcie wody...
Odpisz