Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KrosaK

20 września 2020, 18:25

Avatar daglasio

29 maja 2016, 09:22

na PS robi sie pauza
huehuehue

Avatar kacper5656

29 maja 2016, 09:53

@daglasio: na ps'ie jest ostrzeżenie że niski poziom baterii , ale i tak będziesz w stanie pograć godzinke :)

Avatar abuq1

29 maja 2016, 10:09

@daglasio: Wniosek: chrzanić Xbox'a, kup PS'a

Avatar daglasio

29 maja 2016, 10:29

@kacper5656: ale i tak jaj sie nie bedzie ładować i sie wyłączy to jest pauza

Avatar konbed

29 maja 2016, 10:47

@daglasio: Nie wiem, czy wiesz, ale w zależności od gry na xboxie też włącza się pauza

Avatar OrtograficznyPies

27 sierpnia 2016, 02:39

@abuq1: To doje**łeś

Avatar
edek526

14 lutego 2017, 21:18

@abuq1: ale na xboxie też jest ostrzeżenie. Przynajmniej na one

Avatar buchci

31 maja 2016, 17:05

na ps jest pauza...:p

Avatar OrtograficznyPies

27 sierpnia 2016, 02:38

@buchci: Na XO też :p

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2016, 09:00

Nie każdy to zna bo używam normalnego sprzętu a nie jakiejś konsoli #PC#master#race

Avatar Monster_

29 maja 2016, 07:07

#MasterRace*

Avatar dawinbi

Edytowano - 29 maja 2016, 08:16

Czyli w np. Demon Soulsa grałbyś na klawiaturze?

Co do konsol. Jak kogoś stać to sobie kupi, nie musi wybierać albo wyłącznie dobrego pc, albo konsoli. Konsola ma tak fajnie, że po 5 latach wciąż może być sprawna, a gry na nią nie mulą, a komputer/laptop po jakimś czasie potrzebuje serwisu, wymiany pasty chłodzącej czy nawet części na nowe :)

Avatar kacper5656

29 maja 2016, 09:54

@dawinbi: na klawiaturze tak źle się nie gra :D grałem w soulsy 2 na pc i na ps3 , ogromnej różnicy nie ma

Avatar Fina258

29 maja 2016, 19:15

@dawinbi: Do Pc'ta można podłączyć pada.

Avatar dawinbi

29 maja 2016, 22:15

@Fina258: Tak, ale gdyby nie konsole to nie byłoby padów? :)

Avatar Fina258

30 maja 2016, 07:29

@dawinbi: Stem controller.

Avatar dawinbi

30 maja 2016, 08:10

@Fina258: To akurat był strzał w kolano. Spróbuj pograć w csa na touchpadzie laptopa to zrozumiesz :)

Avatar Fina258

30 maja 2016, 16:11

@dawinbi: To nie był strzał w kolano. Chodziło mi o to że można na komputerze grać padem i klawiaturą.

Avatar Dexterek

30 maja 2016, 09:18

Nie każdy, tylko garstka konsolowego plebsa

Avatar Black_Lady_13

29 maja 2016, 16:57

[*]

Avatar xGummyBearX

29 maja 2016, 10:19

Często mam tak z myszką, tylko nie osłącza się, ale jest po prostu poje**na i się tnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Brawo za czujność!

No to skrzynia biegów do wymiany

Niegrzeczny Oskarek

Należy się za piękne oczy

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka