Oni wtedy jeszcze nie wiedzieli, że
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2020, 17:19
Eeeskeeeeel *chyp* eskeeeeeeeel
Odpisz
31 maja 2016, 16:35
Lambert Lambert ty ch*ju
Odpisz
31 maja 2016, 10:00
Nie no, fajnie, tylko co tam robi Niko Bellic?
Odpisz
31 maja 2016, 10:16
@brainiac: No widzisz jesteśmy z 2 światów ty tu widzisz Nico (moim zdaniem nalepszy bohater serii), a ja tu widzę wiedźmina ze szkoły wilka, kumpla Geralta, Lamberta.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2016, 10:19
@brainiac: Może myśli nad wyjściem na kręgle.
Odpisz
31 maja 2016, 10:49
@panther500: widzę to samo. ("lambert, lambert, ty ch*ju")
Odpisz
31 maja 2016, 13:47
@persephone_: "całkiem całkiem" :D
Odpisz
31 maja 2016, 13:50
@persephone_: Ale to było jeszcze przed, na łódce do jaskini gdzie się kiedyś odbywały próby wiedźmińskie. Ale jak się naje**li tym spirytusem z białą mewą to można było z krzesła spaść ;D
Odpisz
31 maja 2016, 16:33
@panther500: dokładnie. a jak to było? "na ku*wich dupach do kaer morhen!"? czy coś pomieszałam?
Odpisz
31 maja 2016, 16:35
@persephone_: ,,Na ku*wich dupach przez rzeke przepłynąć"
Odpisz
31 maja 2016, 16:37
@oskar213: czy jakoś tak.
Odpisz
31 maja 2016, 16:37
@persephone_: Coś w tym stylu ale słowo w słowo też nie pamiętam. Pamiętam że na pewno "Na ku*wich dupach..." ale końca tego zdania nie mogę sobie przypomnieć.
Odpisz
31 maja 2016, 21:05
@panther500: ja też. już się chyba gdzieś widzieliśmy, nie?
Odpisz
31 maja 2016, 23:07
@persephone_: Tak.
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:06
@panther500: miło cię znów widzieć.
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:37
@persephone_: I nawzajem.
Odpisz
2 czerwca 2016, 09:36
@panther500: spox. też jesteś fanem wieśka??
Odpisz
2 czerwca 2016, 11:52
@persephone_: No o tym się już dowiedzialas przy pierwszym spotkaniu. Że jestem ultra-fanem.
Odpisz
3 czerwca 2016, 09:58
@panther500: łączmy się w byciu fanami.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 21:12
O co chodzi z tym że będzie w podręcznikach?
Odpisz
13 maja 2016, 21:19
@kenio60: W podręcznikach do polaka dają fragmenty z Wiedźmina.
Odpisz
13 maja 2016, 21:25
@kicius23: Serio? Nareszcie.
Odpisz
13 maja 2016, 21:25
@kicius23: do których klas?
Odpisz
13 maja 2016, 21:31
@Piotro165: 1 gimnazjum. Nie wiem czy inne też mają.
Odpisz
13 maja 2016, 22:06
@kicius23: Tytuł książki?
Odpisz
14 maja 2016, 08:32
@Piotro165: Opisać Świat
Odpisz
31 maja 2016, 12:29
@Piotro165: Słowa na czasie dla 3gim też jest :)
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2016, 10:51
Widać że to Polska gra
Odpisz
14 maja 2016, 11:31
Wierzynek też nie widział
Odpisz
13 maja 2016, 22:26
A Mieszko nie wiedział że jego "zabawy" przejdą do historii jako Polska która liczy już 1050 lat.
Odpisz
13 maja 2016, 21:46
Ten uczuć kiedy w podręczniku do historii nie masz fragmentów Sapkowskiego, tylko króliki z ludzkimi twarzami ;-;
Odpisz
13 maja 2016, 22:16
Ja w podręczniku do polskiego miałam konia który zamiast nóg miał króliki, więc no.
Odpisz
13 maja 2016, 20:43
Spamaprovves.
Odpisz