Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2019, 20:43

Trzeba aktualizować bo już prawie i będzie 8 gena

Avatar stefus

6 marca 2019, 12:36

Aktualizacja wyszła 8 generacja

Avatar Kirito

24 grudnia 2017, 20:33

Torchic najlepszy, szczególnie ostatnia ewolucja: Blaziken.

Avatar blacha3434

Edytowano - 17 stycznia 2017, 09:06

ja tylko uznaje do 2 generacji. później to shit ( jeżeli chodzi o projekty pokemonów nie fabułę anime)

Avatar mrauczur

24 kwietnia 2017, 06:09

@blacha3434: Nie no, 3 też w miarę.

Avatar kicius23

23 maja 2016, 16:46

Moim ulubionym starterem jest Mupkid.

Avatar pieszel101

23 maja 2016, 18:30

@kicius23: moim też swampert to pok z najwyższymi statystykami Ale blaziken też nie jest zły :)

Avatar Naruumi

30 grudnia 2016, 14:20

@kicius23: Jest twoim ulubionym, ale i tak zrobiłeś błąd w nazwie :v

Avatar kicius23

30 grudnia 2016, 15:00

@Naruumi: Karwa, *Mudkip

Avatar KapitanKokosel

26 listopada 2016, 12:20

O!Ten drugi to dilduś!(Tak go nazwałem)

Avatar VeryMary

Edytowano - 22 sierpnia 2016, 10:36

Snivy najlepszy
(nie chodzi o siłę,tylko jest ulubionym starterem)

Avatar lulul

18 listopada 2016, 20:15

@VeryMary: Dla mnie totodile :P

Avatar Soczyniaaa

18 czerwca 2016, 10:19

7? A ich nie było 6?

Avatar Adgos

13 lipca 2016, 09:49

@Soczyniaaa: gry z 7 gen jeszcze nie wyszły ale startery są ujawnione

Avatar
BobParowaOfficial

24 maja 2016, 10:50

Jak się nazywają z najnowszej generacji?

Avatar FanNinjaKiwi222

Edytowano - 29 maja 2016, 14:50

rowlet, litten i popplio.

Avatar
BobParowaOfficial

29 maja 2016, 16:56

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2016, 15:31

A i tak mim ulubieńcem pozostaje ten słodki, ale potężny kurczak.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Captain_0bvious

23 maja 2016, 22:56

Nigdy się mu nie przeglądałem i dopiero teraz zobaczyłem o co dokładnie chodziło.

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2016, 00:15

a ostatnia ewolucja piplup'a to nawiązanie do pingwina królewskiego

Avatar Nech24

23 maja 2016, 15:43

trzy ostatnie z jakich serii ?

Avatar kubczakof

23 maja 2016, 15:44

@Nech24: Z tych nowych, jak one były?

Avatar Nech24

23 maja 2016, 16:19

@kubczakof: tak chodzi mi o te najnowsze

Avatar Chlebek102

23 maja 2016, 16:26

@Nech24: 7. Generacja dopiero wychodzi :p

Avatar Venomoth

Edytowano - 23 maja 2016, 22:37

@Nech24: Kolejno: Hoen, XY, SUN/MOON

Avatar pitchu2003

23 maja 2016, 17:56

pamiętam jak kiedyś zagrywalem w pokemon platinum zawsze wybierałem chimichara

Avatar kolkav5

23 maja 2016, 17:36

A ja tylko pierwsze znam.

Avatar ja_i_moje_osobowosci

23 maja 2016, 16:18

Znam tylko 1 5 i 6

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2016, 16:08

Najlepsze pierwsze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka