Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2022, 14:18
Na górze nie zacenzurowali ulicy
Odpisz
20 sierpnia 2016, 09:46
Odpisz
26 lipca 2016, 23:58
Rucham
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:06
Dlaczego ja przeczytałem "Fourchan"?
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:51
@lorax12: pewnie zobaczyłeś tam coś strasznego i teraz wszystko kojarzy ci sie z tym
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 20:51
Albo za dużo Badzmy Powazni i jego wyjaśnień memów (80% memów pochodzi z 4chana)
Odpisz
11 czerwca 2016, 23:27
@lorax12: Albo za dużo 4chana oglądasz.
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:57
Nigdy tam nie byłem :v
Odpisz
12 czerwca 2016, 04:03
Janusz cenzury, no i producentem jest Delicpool :D
Odpisz
12 czerwca 2016, 02:41
Ja zawsze czytam zamiast Auchan, R*chan. Coś ze mną nie tak? ;-;
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:41
Nawet powiedzieli, żeby wyluzować.
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:54
@kotul: Albo nie wiesz co to znaczy, albo słaby troll.
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:00
@baarts: słaby a i tak lepszy od większości które są doceniane przez większość osób i uznawane za śmieszne
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:05
@maskatrone: Tak.Bywa.Na świecie jest jakieś 3 mld debili.Ci mądrzi po prostu nie siedzą na jeja.
Odpisz
12 czerwca 2016, 01:43
@baarts: Już od darcusa hejty mam.
Odpisz
11 czerwca 2016, 23:26
Logika Auchan.
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:50
Mają luz
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:35
Ruchan
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:12
Co jak co, ale one naprawdę są dobre.
Odpisz
14 maja 2016, 21:24
Przeczytałam ciastka brazylijskie a dobre
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:06
@mrofpower: Może zbyt długo przebywałeś/aś w otoczeniu rasistowskim?
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:00
ja mam same dobre wspomnienia z ttmi ciastkami bo pamietam ze pani w podstawowce nam je dawala i bardzo mi smakowaly a potem jak powiedzialem zeby mi taki kupila to sie smiala ze nazywaja sie brzydkie
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:47
jak sery,śmierdzą a dobrze smakują
Odpisz
11 czerwca 2016, 18:31
tam jest podany adres. na górze...
Odpisz