Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2021, 10:34
Cześć, też zabłądziłeś w losowych?
Odpisz
25 września 2021, 21:23
@Boberek00: tak
Odpisz
27 maja 2016, 17:16
Ejże! Jejowicze to bardzo rozsądna nacja!
Odpisz
27 maja 2016, 17:29
@dustin2001:
Odpisz
27 maja 2016, 18:11
@dustin2001: Kiedyś ._.
Odpisz
27 maja 2016, 18:12
@Slenderowiec2012: Ahh... Ci... No tak. Zapomniałbym!
Chociaż! Czasami robię tam eskapady i nie jest aż tak źle.
Odpisz
27 maja 2016, 18:14
@Hank1212: Nadal. Lepiej tak nie pisz, bo zaraz ktoś napisze:
"Make Jeja great again!".
Odpisz
27 maja 2016, 18:20
@dustin2001: E, masz coś do Donalda? xD
Odpisz
27 maja 2016, 18:35
@Hank1212: Zależy którego.
Tego, o którym myślimy to nie.
Odpisz
27 maja 2016, 19:36
@dustin2001: A do Trumpa?
Odpisz
27 maja 2016, 21:56
@Hank1212: Właśnie do Trumpa nie mam nic, a do Tuska to śmiało stwierdzam, że ku*wa!
Odpisz
27 maja 2016, 22:31
@dustin2001: O. Myślałem że obaj myślimy o Kaczorze Donaldzie :l
Odpisz
27 maja 2016, 22:43
@Slenderowiec2012: Ty dajesz gry, a nie pomyślałeś o ubierankach?
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2016, 00:01
@Kr33gn4r: W sumie to tam nie ma aż tak złej sytuacji, ale to i tak w pewnym sensie gry więc...
Odpisz
28 maja 2016, 02:38
@Hank1212: Dalej jest tu trochę "weteranów", trzeba tylko poszukać.
Odpisz
28 maja 2016, 09:00
Teoretycznie. W rzeczywistości większość z nich pousuwała konta (albo dostała bana - rip Umpa94).
Odpisz
28 maja 2016, 09:56
@Hank1212: A o tym jeszcze!!! Tego za to bardzo lubię!
Odpisz
28 maja 2016, 13:14
@Hank1212: Większość, ale dalej ktośtam jest. Choć to też zależy za kogo uważasz takiego "weterana", czy jest na Jeja 2, 3, 4, 5 lat.
Odpisz
28 maja 2016, 14:54
Najlepsi według mnie byli w latach 2009-2012. Miałem wtedy sporo przyjaciół, teraz nie mam nikogo ._.
Odpisz
28 maja 2016, 15:26
@Hank1212: Ja niestety dołączyłem w 2013. Ja mogę być Twoim przyjacielem, zawsze miło z kimś popisać. :P
Odpisz
28 maja 2016, 16:09
:))
Odpisz
28 maja 2016, 18:19
@Slenderowiec2012: Tak sie nie robi, zuy cłowieku
Odpisz
4 czerwca 2016, 08:18
@dustin2001: niech ktoś pójdzie kandydować na prezydenta ;-; bedzie dużo głosów
Odpisz
4 czerwca 2016, 10:44
@Kiciamiconia15: To teraz nazwa.
Republika Jejowiczów Zjednoczonych?
RJZ
REJEZJE
Czekam na inne propozycje.
Odpisz
28 maja 2016, 15:29
Tomuś,nieeeeeeeeeeeeeeeee!
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 11:09
Brakuje jeszcze:
-Hejty bo UNDERTALE
-A gdzie ja jestem na obrazku?!
-Miały być fejmy!
-"Twoja stara! Uuuuuuu!"
-Nienawiść do furry
-Jaka nazwa anime?
Odpisz
15 maja 2016, 12:26
Oraz
-znowu j*bane chinskie bajki
-kurczok i mleczny deszcz
-komentarze + do fejmu
-następny reporter może być o mnie blackikar?
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 18:35
@FreezyPop: I jeszcze Spam Deadpoolem. A to maszynka do mielenia hejtów.
\__. .__/
.....|. |
.....|¤|___
.....L____
Odpisz
28 maja 2016, 15:12
@FreezyPop: Albo komentarze typu:
lol żal mi cie dzieciaku (autor 6 latek)
ty gupia (5 latek)
twoja stara tańczy z gwiazdami i co zwaliło cie (8 latek)
udąstepniajcie bo jak nie to was jutro shakuje (NIE WIEM I WOLE NIE WIEDZIEĆ)
swag jaki ja jestem kuul kłaniaj się mi sie (8 latek)
PS: Błędy specjalnie by pokazać jak piszą
Odpisz
15 maja 2016, 10:21
Ale jejowicze maja też swoje dobre strony naprzykład.:
-
-
-
-(???)
Odpisz
15 maja 2016, 10:23
@Sebzer: "Batbyło" to dobra strona.
Odpisz
15 maja 2016, 12:08
@Sebzer: Jeja bawi i uczy, na nasze szczęście humor denny, a nauka bezużyteczna xd
Odpisz
27 maja 2016, 23:12
O! Od kiedy skszydlosz dostaje strzałki w dół? Jeszcze jak w tym miesiącu byłem na twoim profilu, to nie miałeś żadnych strzałek w dół tylko ponad 800 w górę. Czyżby apokalipsa?
Odpisz
28 maja 2016, 08:17
@xxxPaterrix03xxx: E tam, czasami się zdarza, że dostaję w dół
Odpisz
28 maja 2016, 10:23
Ja tam nie ryzykuję.
Do schronu!
Odpisz
27 maja 2016, 18:43
dlaczego na jeja.pl na nowy tekst trzeba czekać pół roku????
Odpisz
27 maja 2016, 23:42
@OrtograficznyPies: Bo usunęli dział tekstów? .-.
Odpisz
27 maja 2016, 22:50
69 komentarzy :3 ♋
Odpisz
27 maja 2016, 17:30
niech jeja wprowadzi anime albo muzy do kategorii
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 22:43
@ALKATRAZ: Ta strona przebiłaby wszystko inneprzez to.
Odpisz
27 maja 2016, 22:29
"...Za późno mamo. Widziałem wszystko. Idę kraść obrazki innych, nara"
Odpisz
15 maja 2016, 11:37
Co Wy macie do Zwierzogrodu? Nie oglądałem tego jeszcze, ale po zwiastunach sądzę, że to bardzo fajny film.
Odpisz
15 maja 2016, 11:42
@Sputnik: Ja nic do tego nie mam, poprostu często się o tym mówi na jeja, to dodałem.
Ale z tego co wiem nie chodzi tu o animację, ale fandom.
Odpisz
15 maja 2016, 12:53
@Sputnik: furrygród :v
Odpisz
15 maja 2016, 13:19
@Sputnik: niektórzy po prostu mają ból dupy o to że są tam zwierzęta zamiast ludzi
Odpisz
15 maja 2016, 17:20
@Brind: albo że tego nie oglądali
Odpisz
27 maja 2016, 17:41
@Sputnik: świetny
Odpisz
27 maja 2016, 17:45
@Sputnik: Widziałem. Niezły film. Nie jakiś wybitny, ale bardzo dobry. Zwłaszcza dla dzieci, które nie będą tak łatwo się domyślać, co się stanie.
Odpisz
27 maja 2016, 20:32
@Mijak: Film też widziałem, ma naprawdę świetny przekaz. Jest zabawny, uczący, ciekawy i dobrze animowany. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet na maturze mógłby zostać bardzo dobrze wykorzystany. (Temat o marzeniach)
Odpisz
27 maja 2016, 20:36
@Sputnik: Przy okazji fajne ,,przeróbki"z tego wyszły (apkowy Leny)
Odpisz
27 maja 2016, 20:40
@Macio29: Rule34?
Odpisz
27 maja 2016, 20:43
@Sputnik: Dokładnie!
Odpisz
27 maja 2016, 20:27
Nie wszyscy jejowicze to furry-hejterzy... są też furry i trolle
Odpisz
15 maja 2016, 10:19
"O mój bożydarze"
"Tomuś!"
Odpisz
15 maja 2016, 10:23
@pan_totodile: Bożydarze z dużej litery! Bezbożniku!
Odpisz
15 maja 2016, 10:25
co ja zrobiłem! Wszyscyzginiemy!
Odpisz
15 maja 2016, 11:31
@pan_totodile: Nie,tylko Ty ;)
Odpisz
15 maja 2016, 13:07
dużą/wielką literą*
Odpisz
15 maja 2016, 15:36
@pan_totodile: Ktoś mnie wołał?
Odpisz
27 maja 2016, 19:55
BezBożydarniku*
Odpisz
27 maja 2016, 20:01
@pan_totodile: może ma 2 imiona
Odpisz
27 maja 2016, 20:00
trygław ?
Odpisz
27 maja 2016, 17:58
powiedziała ,,o mój bożydarze''- też zna jeja
Odpisz
27 maja 2016, 17:46
Jacy jejowicze? Przecież to są jejaki
Odpisz