Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2021, 14:01
BLM, ciekawy zbieg okoliczność
Odpisz
15 maja 2016, 12:05
Jak można tak krzywdzić samochód?
Odpisz
15 maja 2016, 12:19
@jacek1s: Ty to uważasz za krzywdzenie, tym czasem ten człowiek biznesu znalazł sposób jak sprzedawać swoje samochody dla fanów poopka.
Odpisz
15 maja 2016, 12:25
@Szczyt_jeja: Do czasu, aż sława popka uschnie
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:10
@jacek1s: mi sie podoba xd
Odpisz
9 czerwca 2016, 20:41
@Szczyt_jeja: Specjalnie napisałeś "POOPka"? Bo wiesz... poop to po angielsku kupa ;_;
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:23
@CukiereczeQ: ...
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:26
@CukiereczeQ: Nie, przez przypadek. To chyba oczywiste, ale jak widać nawet takie rzeczy teraz trzeba wyjaśniać.
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:54
@Szczyt_jeja: Szkoda. .-.
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:08
@CukiereczeQ: Szkoda czego? Tego że tak to nazwałem? Cóż, może powinien się tak nazwać patrząc na jego "twórczość".
Odpisz
10 czerwca 2016, 19:04
@Szczyt_jeja: Moja koleżanka go lubi... a ja z nią muszę wytrzymać ponad 6 godzin na dobę...
Odpisz
11 czerwca 2016, 01:01
@jacek1s: tak samo jak można skrzywdzić muzykę np. ten szans na masce auta lub powstanie gatunku disco polo
Odpisz
15 maja 2016, 11:13
Już multiplą mniejszy wstyd jeździć
Odpisz
15 maja 2016, 11:19
@Henzej: a to już osiągnięcie...*achivment get! wstyd multipli się wstydzi...*
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2016, 10:01
@Henzej: Tak jest
Odpisz
10 czerwca 2016, 10:02
@Henzej: Niz czym?
Odpisz
10 czerwca 2016, 09:18
PIPIPI**ANADGŁOWĄ
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:17
Dzieci nie mogą jeździć samochodami, jakim cudem to powstało?
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:26
@Buras: ja kiedyś widziałem jak 2 kolesi jechało a radio na full z piosenką "Albanańskie kakao"
PS. na moje oko mieli około po 25 lat
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:46
@Buras: Mój ojciec tego słucha ; -;
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:59
@drollercastergirl: jaka patola w domu musi być
Odpisz
10 czerwca 2016, 07:20
@drollercastergirl: Biedna ty.
Odpisz
9 czerwca 2016, 23:25
Ty lepiej lakiernika szukaj...
Odpisz
9 czerwca 2016, 23:03
Wątpie, aby jakiegos gimbusa było stać na te "cudne autko".
Odpisz
9 czerwca 2016, 22:24
Za ile :P
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:34
Poopek czy to ty?
PS. Brakuje rysy na samochodzie.
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:39
PTAAAAAAAAAAAAAAAKI NAD GŁOWO PI PI PTAAAAAAAAAAAAAAKI NAD GŁOWO
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:39
Brakuje tylko rysy.
Albo nawet dwóch...
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:35
( ≖.≖)
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:21
popek?
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:18
Jejowicze, zbieramy darowiznę. To auto potrzebuje terapii raka mózgu. Silnika.
Odpisz
9 czerwca 2016, 19:12
Tak oszpecić samochód ;_;
Odpisz