Kiedy tylko Ruscy wejdą na serwer
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2016, 23:36
Odpisz
28 maja 2016, 09:18
Z dźwiękiem było lepsze
Odpisz
28 maja 2016, 00:17
Only Boris. Only
Odpisz
27 maja 2016, 22:39
CHEEKI BREEKI I V D A M K E
Odpisz
28 maja 2016, 09:46
@Kr33gn4r: psss... to nie tu
Odpisz
28 maja 2016, 11:22
@lucky20: Tak wiem że tutaj pasuje "Let me hit it"
Odpisz
15 maja 2016, 13:03
Bez muzyki nie ma sensu wstawiać .-.
Odpisz
15 maja 2016, 14:30
A jest wersja z muzyką?
Odpisz
15 maja 2016, 14:43
@Agario: Włącz kalinka mix i gifa na raz
Odpisz
15 maja 2016, 14:49
@Agario: Wygląda jakby było robione pod "Sporty-O - Let Me Hit It", a dokładniej taka przeróbka filmiku "When I'm Bored" :P
Odpisz
27 maja 2016, 20:54
to jest pod sporty
Odpisz
27 maja 2016, 21:26
@Agario: takie głośne "CYKA BLIET" I when i'm bored
Odpisz
27 maja 2016, 20:58
I od razu skojarzenie z "When I'm Barin"...
Odpisz
27 maja 2016, 20:56
Polacy są gorsi od rusków, np.taki isamu.
Odpisz
27 maja 2016, 19:53
HEEEEEEERE'S BORIS!
Odpisz
27 maja 2016, 20:53
@maks030707: *issssssssssss booooris !
Odpisz
27 maja 2016, 20:27
CZY KTOŚ POWIEDZIAŁ CHEEKI BREEKI IV DANKE?!
Odpisz
27 maja 2016, 19:52
Nienawidzę ruskich
Odpisz
15 maja 2016, 13:01
ostatnio grałem w starcraft 2 3v3, w teamie 2 rusków u wroga 2, 1 z mojej drużyny wyszedł na początku a reszta afk
ostatecznie walka 3v3 zamieniła się w 1v1 bo ruski poszły afk
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 11:54
Zwykły stereotyp. Grając (wczoraj) zobaczyłem nawet dobrze grającego ruska. Reszta rusków to dzieci/dorośli rozmawiający przez mikrofon po rusku albo próbujący rozmawiać po angielsku.
Odpisz
15 maja 2016, 12:02
@marcin12321: Dobrze grający, normalni, kulturalni ruscy są na wyginięciu :|
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 12:05
@Zlodziej_Ziemniakow: Przez tego podanego pierwszego ruska byłem 2 w tabeli. (muszę dodać że bardziej wkurzający są dzieci lub angilcy, zrób jedną (k**wa jedną!!) rzecz i już cię kickują). Możesz zostać wyzwany za to że przeżyłeś sam na ok. 6 graczy i mają bul d*py.
Odpisz
15 maja 2016, 12:18
@marcin12321: 1 vs 6? To na MM'ach są dodatkowi gracze?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 12:20
@Zlodziej_Ziemniakow: Na 6 chodziło mi o to że ty kontra cała drużyna wroga.
P.S. Grasz w cs'a?
Odpisz
15 maja 2016, 12:28
@marcin12321: "...że przeżyłeś sam na ok. 6 graczy" jeżeli grasz na zwykłym Matchmakingu Valve, to są to mecze 5vs5. Jeżeli chodziło ci o to, że ja vs przeciwna drużyna, to całkowicie źle to napisałeś :/
Odpisz
15 maja 2016, 12:30
@Zlodziej_Ziemniakow: Mi chodziło o zwykły uproszczony (gdzie jest więcej graczy).
Odpisz