Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

1 czerwca 2016, 23:36

Avatar Szymon2410

28 maja 2016, 09:18

Z dźwiękiem było lepsze

Avatar LosowyLudek

28 maja 2016, 00:17

Only Boris. Only

Avatar Kr33gn4r

27 maja 2016, 22:39

CHEEKI BREEKI I V D A M K E

Avatar lucky20

28 maja 2016, 09:46

@Kr33gn4r: psss... to nie tu

Avatar Kr33gn4r

28 maja 2016, 11:22

@lucky20: Tak wiem że tutaj pasuje "Let me hit it"

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 13:03

Bez muzyki nie ma sensu wstawiać .-.

Avatar Agario

15 maja 2016, 14:30

A jest wersja z muzyką?

Avatar marcin12321

15 maja 2016, 14:43

@Agario: Włącz kalinka mix i gifa na raz

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 14:49

@Agario: Wygląda jakby było robione pod "Sporty-O - Let Me Hit It", a dokładniej taka przeróbka filmiku "When I'm Bored" :P

Avatar legend77

27 maja 2016, 20:54

to jest pod sporty

Avatar LegalnyMefedron

27 maja 2016, 21:26

@Agario: takie głośne "CYKA BLIET" I when i'm bored

Avatar Dark_Dante

27 maja 2016, 20:58

I od razu skojarzenie z "When I'm Barin"...

Avatar
German_Shepherd

27 maja 2016, 20:56

Polacy są gorsi od rusków, np.taki isamu.

Avatar maks030707

27 maja 2016, 19:53

HEEEEEEERE'S BORIS!

Avatar legend77

27 maja 2016, 20:53

@maks030707: *issssssssssss booooris !

Avatar jarek200211

27 maja 2016, 20:27

CZY KTOŚ POWIEDZIAŁ CHEEKI BREEKI IV DANKE?!

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2016, 19:52

Nienawidzę ruskich

Avatar bylejakbylegdzie

15 maja 2016, 13:01

ostatnio grałem w starcraft 2 3v3, w teamie 2 rusków u wroga 2, 1 z mojej drużyny wyszedł na początku a reszta afk

ostatecznie walka 3v3 zamieniła się w 1v1 bo ruski poszły afk

Avatar marcin12321

Edytowano - 15 maja 2016, 11:54

Zwykły stereotyp. Grając (wczoraj) zobaczyłem nawet dobrze grającego ruska. Reszta rusków to dzieci/dorośli rozmawiający przez mikrofon po rusku albo próbujący rozmawiać po angielsku.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

15 maja 2016, 12:02

@marcin12321: Dobrze grający, normalni, kulturalni ruscy są na wyginięciu :|

Avatar marcin12321

Edytowano - 15 maja 2016, 12:05

@Zlodziej_Ziemniakow: Przez tego podanego pierwszego ruska byłem 2 w tabeli. (muszę dodać że bardziej wkurzający są dzieci lub angilcy, zrób jedną (k**wa jedną!!) rzecz i już cię kickują). Możesz zostać wyzwany za to że przeżyłeś sam na ok. 6 graczy i mają bul d*py.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

15 maja 2016, 12:18

@marcin12321: 1 vs 6? To na MM'ach są dodatkowi gracze?

Avatar marcin12321

Edytowano - 15 maja 2016, 12:20

@Zlodziej_Ziemniakow: Na 6 chodziło mi o to że ty kontra cała drużyna wroga.
P.S. Grasz w cs'a?

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

15 maja 2016, 12:28

@marcin12321: "...że przeżyłeś sam na ok. 6 graczy" jeżeli grasz na zwykłym Matchmakingu Valve, to są to mecze 5vs5. Jeżeli chodziło ci o to, że ja vs przeciwna drużyna, to całkowicie źle to napisałeś :/

Avatar marcin12321

15 maja 2016, 12:30

@Zlodziej_Ziemniakow: Mi chodziło o zwykły uproszczony (gdzie jest więcej graczy).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Papierowa szkoła posting

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka