memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 czerwca 2016, 16:47
Zwłaszcza w Autobusie....
Odpisz
15 maja 2016, 13:21
Następnym razem, jak ktoś będzie pisać podczas jazdy ze mną, wyślę mu tego mema...
15 maja 2016, 13:20
To niestety ja ;_;
15 maja 2016, 13:15
o shit waddup
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2016, 16:47
Zwłaszcza w Autobusie....
Odpisz
15 maja 2016, 13:21
Następnym razem, jak ktoś będzie pisać podczas jazdy ze mną, wyślę mu tego mema...
Odpisz
15 maja 2016, 13:20
To niestety ja ;_;
Odpisz
15 maja 2016, 13:15
o shit waddup
Odpisz