Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sauron

12 października 2012, 13:14

Tego dzisiejszego aż nie można nazwać Cartoonem :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar tobiaszg21

1 stycznia 2019, 11:51

@skate07071: samuraj już wrócił

Avatar ResiaPL

Edytowano - 21 stycznia 2020, 21:28

@tobiaszg21: Dexter tak samo, leci po prostu pozno w nocy

Avatar Darwineeek

5 lutego 2017, 21:51

Gumball, Steven Universe i Adventure Time ujdzie, ale reszta np. Teen Titans GO! to gówno :/

Avatar CoolSceleton95

9 lipca 2017, 15:54

@Darwineeek: i zwyczjny serial

Avatar Garix

21 lutego 2015, 15:19

Avatar salinafali

22 czerwca 2014, 14:13

kocham stare cartoon network teraz mogę zgodzić się z suronem

Avatar Jessica2282

17 grudnia 2013, 18:44

Uwielbiałam Atomówki choć nigdy nie mogłam na nie trafić, Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, Laboratorium Dextera. To było coś, a nie jakieś Gumballe co wyglądają jak jakieś nie wiadomo co... -.-

Avatar Skipper654

12 grudnia 2013, 18:05

pozuje fanów

Avatar FifaLive

13 września 2013, 17:16

kurrrwa. Pamiętam stare bajki ;(

Avatar Nokia_701

4 grudnia 2019, 21:23

@FifaLive: ja też ;'(

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2013, 21:36

Kiedyś to był mój ulubiony kanał... Teraz japończycy dali czadu. Kilka wersji bakuganów i innego gówna.

Avatar antekk5

15 marca 2013, 13:16

no tak,gdyby się to działo powoli,to by bagówno nie leciało

Avatar apsio

13 lipca 2013, 20:37

pierwszy bakugan był niezły, ale reszta to shit

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2013, 11:02

Dzieciństwo nigdy nie wróci ﴾͡๏̯͡๏﴿

Avatar shark2199

13 kwietnia 2013, 09:40

Szczerze? Wolę Gumballa, Zwyczajny serial i Adventure Time, niż atomówki...

Avatar keitel

23 grudnia 2012, 17:55

Teraz to cartoon shitwork -_-

Avatar Konrad212

7 listopada 2012, 14:57

ale nie z tym się zgodzę przedtem było dużo lepiej w CN

Avatar filipak

16 października 2012, 18:48

Ja najbardziej lubiłem Johnny Bravo

Avatar KochamPolskieDrogi

12 października 2012, 19:50

Zwyczajny serial jest fajny.

Avatar ZEUS_

13 października 2012, 17:21

@KochamPolskieDrogi: Zwyczajny serial to jedna z najtragiczniejszych bajek jakich znałem, serio prymitywne żarty,bezsensowne dialogi nic tylko płakać!

Avatar FD_God

13 października 2012, 20:16

@ZEUS_: Gusta. Słyszałeś o czymś takim?

Avatar KochamPolskieDrogi

15 października 2012, 13:48

@ZEUS_: Tobie może się nie podoba, ale komuś innemu może tak.
Poza tym jeśli chodzi o stare bajki z CN, to najbardziej lubiłem Ed, Edd, i Eddy.

Avatar ZEUS_

16 października 2012, 08:32

@KochamPolskieDrogi: kiedyś lubiłem oglądać Ed, Edd, i Eddy ale z wiekiem zaczynało mnie to nudzić.

Avatar fan12

15 października 2012, 15:04

ja najbardziej lubię niesamowity świat gumballa pora na przygodę i zwyczjany serial

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Szybki jak błyskawica

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka