Cartoon Network się starzeje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2012, 13:14
Tego dzisiejszego aż nie można nazwać Cartoonem :(
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2014, 19:54
@Sauron: Popełnili błąd zabierając nam: Samuraja Jack'a, Atomówki,Dexter'a i innych wspaniałych postaci
Salutuje Bohaterom kreskówek !
Odpisz
21 lipca 2014, 17:45
@Vader0PL: wiesz dla mnie to najbardziej samuraja jacka brakuje ;p
Odpisz
26 marca 2016, 16:36
@Vader0PL: Atomówki powrócą w nowej formie. Z oczoje**ym intrem
Złota łopata, please
Odpisz
1 stycznia 2019, 11:51
@skate07071: samuraj już wrócił
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 21:28
@tobiaszg21: Dexter tak samo, leci po prostu pozno w nocy
Odpisz
5 lutego 2017, 21:51
Gumball, Steven Universe i Adventure Time ujdzie, ale reszta np. Teen Titans GO! to gówno :/
Odpisz
9 lipca 2017, 15:54
@Darwineeek: i zwyczjny serial
Odpisz
21 lutego 2015, 15:19
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:13
kocham stare cartoon network teraz mogę zgodzić się z suronem
Odpisz
17 grudnia 2013, 18:44
Uwielbiałam Atomówki choć nigdy nie mogłam na nie trafić, Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, Laboratorium Dextera. To było coś, a nie jakieś Gumballe co wyglądają jak jakieś nie wiadomo co... -.-
Odpisz
12 grudnia 2013, 18:05
pozuje fanów
Odpisz
13 września 2013, 17:16
kurrrwa. Pamiętam stare bajki ;(
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:23
@FifaLive: ja też ;'(
Odpisz
5 marca 2013, 21:36
Kiedyś to był mój ulubiony kanał... Teraz japończycy dali czadu. Kilka wersji bakuganów i innego gówna.
Odpisz
15 marca 2013, 13:16
no tak,gdyby się to działo powoli,to by bagówno nie leciało
Odpisz
13 lipca 2013, 20:37
pierwszy bakugan był niezły, ale reszta to shit
Odpisz
7 lipca 2013, 11:02
Dzieciństwo nigdy nie wróci ﴾͡๏̯͡๏﴿
Odpisz
13 kwietnia 2013, 09:40
Szczerze? Wolę Gumballa, Zwyczajny serial i Adventure Time, niż atomówki...
Odpisz
23 grudnia 2012, 17:55
Teraz to cartoon shitwork -_-
Odpisz
7 listopada 2012, 14:57
ale nie z tym się zgodzę przedtem było dużo lepiej w CN
Odpisz
16 października 2012, 18:48
Ja najbardziej lubiłem Johnny Bravo
Odpisz
12 października 2012, 19:50
Zwyczajny serial jest fajny.
Odpisz
13 października 2012, 17:21
@KochamPolskieDrogi: Zwyczajny serial to jedna z najtragiczniejszych bajek jakich znałem, serio prymitywne żarty,bezsensowne dialogi nic tylko płakać!
Odpisz
13 października 2012, 20:16
@ZEUS_: Gusta. Słyszałeś o czymś takim?
Odpisz
15 października 2012, 13:48
@ZEUS_: Tobie może się nie podoba, ale komuś innemu może tak.
Poza tym jeśli chodzi o stare bajki z CN, to najbardziej lubiłem Ed, Edd, i Eddy.
Odpisz
16 października 2012, 08:32
@KochamPolskieDrogi: kiedyś lubiłem oglądać Ed, Edd, i Eddy ale z wiekiem zaczynało mnie to nudzić.
Odpisz
15 października 2012, 15:04
ja najbardziej lubię niesamowity świat gumballa pora na przygodę i zwyczjany serial
Odpisz