Międzywojenna Warszawa w wersji polandballowej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2021, 18:36
Tylko ja zauważyłem, że to są Monakoballe? Polska flaga ma z góry biały kolor..
A może Warszawa to tak naprawdę wolne miasto, pod protektoratem Monako? Wykryłem tu spisek...
Odpisz
18 października 2017, 17:33
Ukraina
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:31
*klaszcze w ręce*
Odpisz
31 maja 2016, 21:44
No nie!!! Żyda widzę!!!
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:05
@SynGermanyBall: Ja też tato.
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:06
@Wnuk_GermanyBalla: Kill juden!
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:07
@SynGermanyBall: Chciałem to powiedzieć w swoim komentarzu ale się bałem że jeja mnie zbanuje
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:09
@Wnuk_GermanyBalla: Nie martw!
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:09
@SynGermanyBall: się
Odpisz
4 czerwca 2016, 16:12
@SynGermanyBall: Gemanyball pamiętam o 1939 !
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2016, 15:25
@SynGermanyBall: aha
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:28
Polska to tolerancyjny kraj jak widać. Nie przeszkadzał im żyd czy inny obcokrajowiec i żyli z nimi w zgodzie. To było piękne i wyjątkowe
Odpisz
31 maja 2016, 17:30
a gdzie pałac kultury?
Odpisz
31 maja 2016, 18:20
@patts: Po wojnie powstał.... (chyba,że to sarkazm, to nie stracę wiary w ludzkość).
Odpisz
31 maja 2016, 22:51
@Woj2000: to nie sarkazm, nie posługuję się sarkazmem. to nie trolling czy jak tam zwał. ot po prostu suchy dowcip-zagadka.
Odpisz
31 maja 2016, 15:34
to nie jest polandball .. przecież my mamy biały u góry .-. Ludzie nas obrażają
Odpisz
31 maja 2016, 15:48
@WodogrzmotyMale: Nowy w internetach?
Odpisz
31 maja 2016, 15:52
oczywiście, że nie
Odpisz
31 maja 2016, 16:51
@WodogrzmotyMale: Polandballe mają mieć kolory na odwrót!
Odpisz
31 maja 2016, 16:52
Odpisz
31 maja 2016, 16:56
@WodogrzmotyMale: aha
Odpisz
31 maja 2016, 13:47
Ach, piękne czasy
Odpisz
15 maja 2016, 19:44
Chciałem napisać, że brakuje Żydów, ale są po lewej za drzewem się czają 😐
Odpisz
15 maja 2016, 19:50
I w tramwaju
Odpisz
15 maja 2016, 21:45
Patrz jak się czają skubani.
Odpisz
15 maja 2016, 21:48
Widzę jeszcze jednego, bodajże Ukrainiec na prawo.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 21:59
Jeszcze w pociągu, Ukrainiec i Żyd
Odpisz
15 maja 2016, 20:53
It was ku*wa beautiful.
Odpisz
15 maja 2016, 20:29
Czy mi się zdaje, czy te lampy wyglądają jak pingwiny na tyczkach?
Odpisz
15 maja 2016, 19:59
Po lewej są Żydzi a po prawej w dorożce jest Ukraina.
Odpisz
15 maja 2016, 19:45
Soł macz idioci... czemu robicie memy z monaco a nie z Polską? może od razu weźmy flagę zróbmy czerwono-białą a nie biało-czerwoną
Odpisz
15 maja 2016, 19:48
Troll czy nowy w internetach?
Odpisz
15 maja 2016, 19:55
"u r new right?"
Odpisz
15 maja 2016, 19:36
Piękna, ale Wi-Fi nie miała.
Odpisz
15 maja 2016, 19:30
Its ku*wa bjutiful :')
Odpisz