Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szwedo1092

14 lipca 2017, 21:10

skakałem z tego na drugim obrazku. było spoko

Avatar panfikk

3 czerwca 2016, 03:27

mam jedną pie****oną schizofrenie.. hehe

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

2 czerwca 2016, 22:16

Znowu ? To wcześniej przeżyłeś ?

Avatar Slenderowiec2012

2 czerwca 2016, 23:12

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Akurat przejeżdżał dostawczak do sklepu meblowego z materacami.

Avatar Sebzer

15 maja 2016, 20:01

Jak nie zdam tej klasy (2gim) przez tą chemię to chyba serio skoczę :(

Avatar ZielonyDywanik

15 maja 2016, 20:12

@Sebzer: XDDDD

Avatar Sebzer

15 maja 2016, 20:24

@ZielonyDywanik: ja ku*wa nie żartuje

Avatar ZielonyDywanik

15 maja 2016, 20:29

@Sebzer: XDDDD

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 20:33

@Sebzer: Zabić się, bo nie zdałeś, no spoko.

Avatar Niszczyiel

15 maja 2016, 21:00

@Sebzer: Chemia wg mnie jest EZ gorzej z fizyką ;_;

Avatar Sebzer

15 maja 2016, 21:00

@Niszczyiel: ja mam na odwrót

Avatar Sebzer

15 maja 2016, 21:02

Mam jeszce 9 innych powodów jak dojdzie ten 10-ty to serio będe sie zastanawiał nad tym :/

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 21:31

@Sebzer: Taka wskazówka:
Nie dziel się tym z Jejowiczami, większość będzie Ci kazała to zrobić. Tacy są ludzie.

Avatar Sebzer

15 maja 2016, 21:41

A ch*j mnie to interere ja mam ważniejsze problemy mogą pisac zebym sie zabil albo nie a ja i tak ostatecznie zrobie swoje... Nie po to cały rok sie uczyłem zeby nie zdać przez je**ne sole na chemi... nie wspomne o 9 pozostalych moich problemach bo wiem ze nikogo to nie obchodzi xD

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2016, 23:25

@Sebzer: Poczekaj do chemii organicznej i wtedy zobaczysz :)

Avatar Treilea_Reich

Edytowano - 16 maja 2016, 07:30

@Sebzer: Poleć do jakiejś islamskiej dzielnicy w Paryżu czy Brukseli i tam się zdetonuj. Ewentualnie pobiegaj z nożem i wytnij tyle kebabów ile się da. Ja cię odwodzić nie zamierzam, rób co chcesz, ale przynajmniej niech będzie to samobójstwo z korzyścią dla świata. No i zostaniesz zapamiętany.

Avatar Lacoste

2 czerwca 2016, 17:50

@Sebzer: Salto zrób

Avatar Sebzer

2 czerwca 2016, 19:17

@Treilea_Reich: Ok. Skocze z atomówlą na plecach.

Avatar TUPAQ

2 czerwca 2016, 21:08

Nie dołuj go już bo zrobi jak pewien francuz.

Avatar drzefko

Edytowano - 2 czerwca 2016, 20:11

a ja skoczę z krawężnika!

Avatar JaNuSZeq

2 czerwca 2016, 19:17

Magik nie skacz!

Avatar EWIPS

2 czerwca 2016, 18:39

Spełnij swoje marzenia!

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2016, 18:11

5 (51) a gdyby tak...

Avatar JakubJJJ

2 czerwca 2016, 18:26

no i wykrakałeś

Avatar masterhardkore

15 maja 2016, 20:03

A ja jak nie zdam z religi to skoczę z kretowiska XD

Avatar Miguelp

2 czerwca 2016, 17:52

@masterhardkore: ja może nie zdam z Religi nie mam żadnej oceny jak większość klasy

Avatar DziwnyPan

2 czerwca 2016, 17:34

"znowu"

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2016, 17:19

Ten uczuć gdy ludzie piszą o samobójstwie bo nie zdadzą czegoś, a ty nie masz takich problemów chociaż i tak jest ch**owo ale stabilnie.

Avatar kazakol2000

2 czerwca 2016, 17:06

Jak nie zdam z histori to skocze... Ale z krawężnika bo można mieć jedną 1 na świadectwie :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka