Spokojnie, wyjdzie z tego!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2016, 19:51
Ja jechałem dzisiaj na rowerze. Ustąp pierwszeństwa, ale ci co jechali zna przeciwka nie włączyli kierunkowskazu. No k, czysta, a tu się okazuje, że ku*wa 7 pod rząd skręcało i dopiero ostatni włączył kierunkowskaz...
Odpisz
13 czerwca 2018, 06:26
@TheHunterMikiPL: z naprzeciwka*
Odpisz
16 maja 2016, 14:11
O co chodzi ???
Odpisz
16 maja 2016, 14:14
@MontDomino: O to, że kierowcy BMW to buraki, które nie używają kierunkowskazu, chociaż nie wszyscy ;) Jednak jest to rzadki widok, dlatego ta dziewczyna zemdlała :)
Odpisz
16 maja 2016, 14:15
@MontDomino: Taki STEREOTYP, że kierowcy BMW to chamy, którzy nie stosują się do przepisów.
Odpisz
16 maja 2016, 14:59
@iger3: Mój brat ma Be-emkę e90 z 2011 i nie jeździ jak typowy polski cebulak ;-;
Odpisz
16 maja 2016, 15:16
@Avenhart: Nie wszyscy tak jeżdżą, lecz znaczna większość :P I nie tylko kierowcy BMW, ewentualnie to są kierowcy BMW, ale za kierownicą innego auta ;D
Odpisz
16 maja 2016, 16:20
@iger3: Mądże poficiane
Odpisz
16 maja 2016, 21:34
@Avenhart: Nie.
Odpisz
16 maja 2016, 23:09
mój ojciec ma 45 lat, ma prawko już 27 lat, często jeździ szybko w mieście beemą, jeszcze nigdy nie spowodował wypadku. To nie samochód czy preferencje czynią z ludzi dupków, a ich niedojrzałość ;)
Odpisz
17 maja 2016, 18:35
@Avenhart: A ja mam odrzutowiec napędzany hydra-gąbką i nawet ręczny zaciągam.
Odpisz
17 maja 2016, 20:09
@jaccku321: Nie możesz pogodzić się z tym, że są od ciebie ludzie bogatsi i stać ich na takie rzeczy jak takie bmw lub cokolwiek innego? ;-;
Odpisz
17 maja 2016, 21:44
@Avenhart: Mi tu raczej chodzi o chwalenie się.
Odpisz
18 maja 2016, 21:07
@jaccku321: ;-; skończmy ten temat milordzie ;-;
Odpisz
16 maja 2016, 21:05
Też dzisiaj widziałem... aż musiałem wrócić do sklepu i kupić 0,7 bo nie mogłem uwierzyć
Odpisz
16 maja 2016, 18:58
BMW wyprzedza tak szybko że nie potrzebuje sygnalizować tego :D
Odpisz
16 maja 2016, 16:50
Też bym zemdlał to jak objawienie się buzi w tęczu
Odpisz
16 maja 2016, 15:27
3 raz ten sam żart ;-; nadal wysoka ocena
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2016, 14:51
Lajk mi po zobaczeniu, jak mój ojciec jechał po Telefon na komunię brata.
Odpisz
17 maja 2016, 13:05
@Alice_The_Skeleton: Po ki ch*j strzalki w dół?
Odpisz