Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2017, 12:06
nie mogę uwierzyć, że takie obrazki kiedyś przechodziły :/
Odpisz
21 marca 2018, 22:25
@Kacprrr: To po prostu remix memów z tamtego okresu...
Odpisz
15 maja 2016, 21:41
Jebłem
Odpisz
15 maja 2016, 22:16
@mante: O nokię 3310?
Odpisz
15 maja 2016, 23:26
Raczej nie, bo wtedy nie miałby jak napisać tego komentarza
Odpisz
15 maja 2016, 23:28
Skisłam ლ>∇<ლ
Odpisz
15 maja 2016, 23:28
Kiśnij dalej.
Odpisz
15 maja 2016, 23:30
Przestań! Jak pozostawisz ogórki na za długi czas kiśnięcia, zgniją! Tylko nie wiem jak z rzodkiewkami...
Odpisz
16 maja 2016, 00:14
Gnij, gnij.
Odpisz
16 maja 2016, 00:24
*gnije*
Odpisz
16 maja 2016, 00:33
No i fajnie.
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:05
*ożywia złotym runem*[_] __
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:31
@TUPAQ: Dzienki tfoiemu suotemu rónowi zmartfyhstauam jako (god of hyperdeath) bogjnii zuei ortograwiiiz!!!1!1!!1!
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:32
Jesteśmy zgubieni?
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:33
@TUPAQ: Jestem uaskawa winc nje.
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:35
UWFWFFF!
Odpisz
6 listopada 2016, 13:32
Jestem dobra masz tu słoik [__]
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:09
Mi już nie działa...
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 21:36
kilkaset takich i mamy bunkier przeciwatomowy
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:02
sławetny telefon
niezniszczalne cudo techniki do tej pory mam jeden egzemplarz dalej działa
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:55
To nie wszystko fakty btw. :)
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:18
miałam ją ;-;
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:48
Znam jeszCZE HEDEN fakt .podobno ktoś położył nokie na wjeżdzie na parking do dzisiaj nikt kto tam wjechał nie wyjechał bez dziury w oponie
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:36
Więcej tego.
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:14
Akurat dziury w polskich drogach to nawet butem zrobisz
Odpisz
16 maja 2016, 07:18
Już parę miesięcy temu to mówiłam... Ten mem się skończył. Nie wrzucajcie tego, błagam... Zwłaszcza, że nokię 3310 ostatnio rozwaliłam, bo spadła mi na chodnik...
Odpisz
16 maja 2016, 07:30
@julka1280: W takim razie to była jakaś chińska podróbka >:]
Odpisz
18 maja 2016, 19:59
Nie, oryginalna nokia. Spadła mi z jakiegoś metra. Nawet mój telefon (smartfon, a te podobno mało wytrzymałe są) by się nie rozwalił. Nokii odpadła klapka, wypadła bateria i ekran się... coś mu się stało, bo nie działa.
Odpisz
19 czerwca 2016, 18:48
@julka1280: może byś spróbowała włożyć baterię na nowo?
Odpisz
20 czerwca 2016, 10:19
@PanSowa12: Spróbowałam, cieciu. Włożyłam baterię i dalej nie działał. Podłączyłam ładowarkę i dalej nie działał. Zj*bał się po prostu.
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:36
@julka1280: po co ci nokia skoro masz niezniszczalnego "smartfona"
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:33
@FeldmarschallvonBock: Zastępczo.
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:56
@julka1280: I know that feel.
Odpisz
15 maja 2016, 21:43
A sory bo wiesz ja jarający
Odpisz
15 maja 2016, 21:38
tl;dr
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:57
@DEDENIEBIJDEDE: K.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2016, 11:21
@DEDENIEBIJDEDE: >.<
Odpisz