Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nieznany_byt

11 listopada 2021, 07:18

Mój zaginął bez śladu

Avatar Kowal_PL

3 marca 2021, 17:07

Mój zdążyłem wydać wtedy na nowy komputer

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2019, 15:30

To uczucie, kiedy widzisz tego mema a swój hajs z komuni odrazu wydałeś ....

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

17 maja 2016, 22:40

Czy jestem jedyny, który nadal ma kasę z komunii?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 czerwca 2016, 15:33

@Zlodziej_Ziemniakow: nie bo jestem w 6 klasie podstawówki a komunia w 2

Avatar crimzon

2 maja 2017, 14:38

@Zlodziej_Ziemniakow: -Mame, gdzie hajsy za komunie.
-A jak myślisz, z czego chleb masz?

Avatar Tymek590

Edytowano - 19 czerwca 2016, 08:37

i kod źródłowy HL3
i jeszcze druga skarpetka do pary

Avatar SophieeLol

18 maja 2016, 06:58

Rower
telewizor
komputer

jednak wiem gdzie mój hajs

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar SophieeLol

1 czerwca 2016, 20:06

@Archeologwinternetach:
napisałam :
rower
komputer
I co tam było
więc to znaczy że hajs wydalam
logika

Avatar Archeologwinternetach

1 czerwca 2016, 20:17

@SophieeLol: "jednak wiem gdzie mój hajs" Opdowiedź: "U mamy."
Czego ty nie rozumiesz??????????

Avatar Australia_ball

1 czerwca 2016, 15:46

Ale Pan Samochodzik odnalazł skarb templariuszy...

Avatar wolf_lord

1 czerwca 2016, 15:43

ja swój obrazu wydałem na laptopa

Avatar princessofvictory

1 czerwca 2016, 15:33

zawsze się pytają o chajs z komunii ale nie pytają skąd wziął się chajs na komunię

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2016, 09:58

A co z drugą skarpetką od pary?

Avatar Anielka999

1 czerwca 2016, 15:12

Widocznie nie jest legendarna.

Avatar CichyCichacz

1 czerwca 2016, 09:44

A co jeśli nadal mam

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2016, 15:02

@CichyCichacz: Pff Ja też mam.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2016, 15:01

Ha! A ja wiem gdzie mój hajs z komunii! Dalej go mam i nie wydałam.

Avatar polandvodka

1 czerwca 2016, 14:48

Ja tam wiem gdzie się podział... na kupienie rzeczy zniszczonych przez moich braci :(

Avatar kamcia2378

1 czerwca 2016, 14:36

Ja miałam swój hajs z komunii.
Cały wydałam na komputer XD

Avatar kuba5611

1 czerwca 2016, 12:35

Ale złote miasto Inków i El Dorado to to samo. ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

Co za przypadek

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka