Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

19 maja 2016, 14:20

Dzieci - rozumiem. Ale czemu kobiety miałyby wychodzić pierwsze z pożaru?...

Avatar rafal603

19 maja 2016, 14:26

@darcus: bo one robią dzieci a mężczyźni zawsze się jakoś uratują

Avatar Pitrekkk

19 maja 2016, 14:28

@rafal603: Przypominam, że ludzie rozmnażają się płciowo.

Avatar darcus

19 maja 2016, 14:29

@rafal603: Czekaj... Co?...

Avatar Myszkapl

19 maja 2016, 18:27

@darcus: A może chodzi o to, że kobiety mają mniejszą powierzchnię ciała, więc mniej oparzeń mogą znieść? A zresztą... pierwsze słyszę, że w czasie pożaru kogoś należy przepuścić.

Avatar xXkuba22Xx

19 maja 2016, 19:06

@darcus: Ponieważ mężczyźni są wytrwalsi, szybsi, silniejsi...

Avatar ghostarcher

19 maja 2016, 19:48

@xXkuba22Xx: Może po prostu chodzi o to żeby faceci z tyłu mieli w ostatnich chwilach fajne widoki?

Avatar Miguelp

19 maja 2016, 20:56

@darcus: bo mają cycki

Avatar Czwarty_Wymiar

15 lutego 2018, 23:05

@darcus: Kobiety(i dzieci) są ratowane jako pierwsze dlatego, że w jednym czasie może być zapłodniona tylko jedna, a mężczyzna może zapłodnić ich wiele. Dlatego im więcej kobiet przeżyje tym lepiej dla gatunku.

Avatar piotrkacz

18 czerwca 2022, 09:41

@Czwarty_Wymiar: no ale w dzisiejszych czasach poligamia nie jest praktykowana w krajach europejskich (w arabskich kobiety za to są traktowane jak podludzie), jeśli chodziłoby o przetrwanie gatunku, miałoby to znaczenie, lecz ile osób dzisiaj ginie w pożarach? Aż tyle, żeby miało znaczenie czy z budynku wyjdzie kobieta czy mężczyzna?
Tak samo jak podczas obecnej wojny na Ukrainie podają statystyki, że zginęło ileś tam ludzi, a wśród nich tyle kobiet i dzieci (według mnie nie powinno być rozróżniane czy to kobieta czy mężczyzna, jak chodzi jednak o dzieci to powinny być też wyróżniona ich liczba)

Avatar PchlaRenatka

19 maja 2016, 15:32

Nie,nie równo uprawnienie jest tylko, kiedy kobiety są uprzywilejowane

Avatar Miguelp

19 maja 2016, 20:57

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2018, 07:48

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2019, 09:43

Avatar aJmThEbEsT

19 października 2019, 14:20

nie

Avatar Drag_on

3 grudnia 2019, 19:38

Avatar
Eskadrowy

7 stycznia 2022, 12:21

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2019, 23:57

Dobre.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2018, 13:13

Czyli powinien poczekać przed wyjściem aż jakaś cipcia wyjdzie pierwsza?? ;///

Avatar mikolaj2004

20 maja 2016, 00:37

słabe strony związane z miejscowością wartą odwiedzenia

Avatar jasnib

19 maja 2016, 12:06

Zamiast "Alarm" przeczytałem "Admin".

Avatar KamilKacper

19 maja 2016, 15:15

@jasnib: Admin przeciw pożarowy.
no nieźle

Avatar ManewryTaktyczne

19 maja 2016, 15:53

@jasnib: po co się chwalisz tym, że nie umiesz czytać?

Avatar kandashiipanda

19 maja 2016, 12:05

Równo-uprawnienie, yay!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Nie po oczach

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka