Coś jest nie tak z edukacją...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2016, 01:45
"Każdy człowiek jest geniuszem, ale jeśli ocenisz rybę pod względem zdolności wspinania się na drzewa, to całe życie będzie myślała, że jest głupia."
Odpisz
10 stycznia 2019, 07:57
@darcus: Prince Ea?
Odpisz
10 stycznia 2019, 08:56
Hmm?
Odpisz
10 stycznia 2019, 09:41
@darcus: nie ważne
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:19
Testomania
Odpisz
22 maja 2016, 09:29
istnieją tez tacy, którzy uważają że są głupi mając średnią powyżej 5,00
Odpisz
13 lipca 2017, 01:54
@LIILa: Bo to nie jest trudne.
Odpisz
27 lipca 2017, 21:19
@LIILa: u nas koleżanka płakał jak dostała 4 ze sprawdzianu z historii. jal się zapytaliśmy o co chodzi powiedziała że płacze bi nie będzie miała średniej 5.0
Odpisz
18 czerwca 2016, 12:04
Ja uważam że jestem przeciętna. Mam średnią 4,6 i iQ 100
Odpisz
22 maja 2016, 09:07
U nas jest tylko jedna taka osoba. Jest najlepsza, ma szóstki itd. A z W-F dostała jedynkę i uważa
się za głupią.
Odpisz
21 maja 2016, 22:11
Większość mądrych ludzi, których znam twierdzi, że są głupi.
Odpisz
21 maja 2016, 23:49
@Czokociasteczko: Większość głupich osób, które znam, sądzą iż są mądrzy ... oh ironio
Odpisz
22 maja 2016, 02:04
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Też to zauważyłam. Zapewne dzieje się tak dlatego, że mądrzy potrafią przyjąć różne alternatywy i sposoby myślenia, a głupi dopuszczają do swoich myśli jedynie własne zdanie.
Odpisz
21 maja 2016, 23:54
Przytoczę tu słowa pewnego youtubera :
"Zagraniczne szkoły są lepsze od polskich, ponieważ oni gdy widzą, że uczeń jest dobry z matematyki, ale słaby z np. angielskiego, to każą mu olać angielski i skupić się na matematyce, w Polsce gdy widzą, że uczeń jest dobry z matematyki, ale słaby z polskiego to każą mu olać matematykę i skupić się na polskim"
To prawda, polski system nauczania marnuje potencjał wielu uczniów, dzięki kilku Jankom Kowalskim nasza gospodarka mogłaby wzrosnąć, ale je**ć, lepiej żeby nauczył się na pamięć kilka lektur niż zaczął się uczyć zarządzać firmą, lub programować ...
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 22:43
Ja sam jestem geniuszem... przynajmniej na papierze mam zespół aspergera i moje iq wynosi OKOŁO 160 punktów chociarz po moich komentarzach można pomyśleć , że jest inaczej
Odpisz
21 maja 2016, 23:16
@assassin11: *chociaż ._.
Odpisz
21 maja 2016, 23:20
@assassin11: Witam w klubie.
Odpisz
21 maja 2016, 16:14
Wiedza wszechstronna jest potrzebna, ale do pewnego czasu. Później każdy powinien wybierać w jakim kierunku chce się kształcić i na to kłaść maksymalny nacisk. W końcu jeżeli będziesz coś robić przez wiele lat, to w końcu staniesz się w tym mistrzem. Ale i tak znajdą się tacy, którzy powiedzą, że historyk powinien znać się na chemii kwantowej...
Odpisz
21 maja 2016, 16:15
@Treilea_Reich: Chyba pierwszy raz się z tobą zgadzam .-.
Odpisz
21 maja 2016, 16:20
@MrStick: a ja go pierwszy raz widzę
Odpisz
21 maja 2016, 16:35
@Seth_Mint: Za to ja ciebie pierwszy raz widzę.
Odpisz
21 maja 2016, 16:51
A ja was wszystkich widzę jakiś setny raz
Odpisz
21 maja 2016, 16:57
A ja nie widziałem żadnego z was ;-;
Odpisz
21 maja 2016, 17:09
@Mewtwo1: A ja ciebie widziałem.
Odpisz
21 maja 2016, 17:54
@Treilea_Reich: nareszcie się z tobą zgadzam.
Odpisz
21 maja 2016, 18:04
A ja was wszystkich widziałem.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 19:42
@Treilea_Reich: ta racja, zaraz egzaminy od których zależy przyszła kariera zawodowa? a i tak dadzą pełno zadań domowych, wypracowań i jeszcze sprawdziany z tematów które się przydadzą w życiu dopiero gdy dziecko będzie miało te same tematy w szkole...
no i wiedza powszechna też jest przydatna by nie robić idiotycznych błędów typu chemia kwantowa choć tu bardziej ważne będą informacje ogólne niż aby coś z tego naprawdę znać
Odpisz
21 maja 2016, 21:19
@bylejakbylegdzie:
Tylko, że Istnieje coś takiego jak chemia kwantowa. Nie wziąłem tego z sufitu.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 21:24
@Treilea_Reich: ok, zwracam honor, normalnie mnie zaskoczyłeś :D
Odpisz
21 maja 2016, 20:55
Pozdrawiam panią polonistkę prof. Liszkę, za dopuszczający z rozprawki za "argumenty z sufitu"
Odpisz
21 maja 2016, 19:25
Ja miałam tak w szkole.
Byłam dobra w plastyce,polskim,angielskim...No,ogólnie w przedmiotach humanistycznych.
Ale moi nauczyciele chcieli żebym miała szóstki z matmy (A z matmy byłam naprawdę słaba) i z W-F (niska sprawność fizyczna robi swoje :/ )
Odpisz
21 maja 2016, 17:12
Święte słowa
Odpisz
21 maja 2016, 16:51
Wiedza to do złota klucz
Odpisz
21 maja 2016, 16:20
Ktoś kto zwraca uwagę na oceny nie ma prawa nazywać się geniuszem.
Odpisz
21 maja 2016, 16:04
haha
nie
Odpisz
21 maja 2016, 16:05
@Smashrum: Jak nie, jak tak.
Odpisz
21 maja 2016, 16:08
@Smashrum: powiedział co wiedział koleś z multiplem na awatarze
Odpisz
21 maja 2016, 16:42
@snajpercat: *multiplą
Odpisz
21 maja 2016, 19:07
@MrStick: so close
Odpisz