Kiedy próbuję poderwać jakąś dziewczynę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tymi się chodzi
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 14:56
*sad violin*
Odpisz
5 lutego 2018, 21:19
@CrazyMe: Everybody knows the sound
of a sad violin..
it's the sound of friendzoned
and depression
Odpisz
5 lutego 2018, 22:16
@MR_Lizard: Ta, niektórzy coś wiedzą o friendzone
Odpisz
6 lutego 2018, 11:41
@CrazyMe: tej, ty kilka razy, chyba 3 razy wyszlas
Odpisz
19 maja 2016, 21:41
gamesprout?
Odpisz
19 maja 2016, 22:02
@matik711matik: Yep
Odpisz
19 maja 2016, 22:48
Mają za**biste random moments.
Odpisz
26 maja 2016, 11:29
@matik711matik: no
Odpisz
26 maja 2016, 16:20
słodkie zdj🐶🐶🐶
Odpisz
26 maja 2016, 12:16
hello darknes my old friend
Odpisz
26 maja 2016, 10:21
najwięcej części jakie wyszły w grach to będzie gta, dlaczego? bo tam jest nieskończona fabuła, co chwile nowe postacie, dlatego gta będzie nieskończenie wychodziło
Odpisz
20 maja 2016, 07:13
w gta mozna tylko seks robic wiec idziesz tylko na seks
Odpisz
26 maja 2016, 10:29
A misję,masowy mord i esteregg'i to co?
Odpisz
26 maja 2016, 11:07
@TUPAQ: Czym są ''esteregg'i''?
Odpisz
26 maja 2016, 16:01
Niespodzianki od twórców gier,przykładowo w GTA można znaleźć ducha na górze Chiliad o godz.23,30
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 16:40
@TUPAQ: Wiem czym są Easter Eggi. Nie wiem, czym są esteregg'i.
Odpisz
26 maja 2016, 18:25
...FUCK.
Odpisz
23 czerwca 2016, 18:36
@TUPAQ: to jest góra gordo
Odpisz
23 czerwca 2016, 20:06
@kolosowski: Dzięki za poprawkę :)
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:16
@TUPAQ: łapaj szczałe w górę
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:18
@kolosowski: *łapie*
Odpisz
24 czerwca 2016, 06:05
omg 25 lapek w dul ale swietnie
Odpisz
12 lipca 2016, 17:24
Usuń konto.
Odpisz
12 lipca 2016, 17:34
@MrCienki: IKS DE XDDD dawno nikt mi tego nie mowil wjesz?
Odpisz
12 lipca 2016, 18:56
troll czy down?
Odpisz
12 lipca 2016, 21:42
@MrCienki: chyba obojniak
Odpisz
19 maja 2016, 22:03
Jak to słusznie powiedział kasjan:
"bez dzwięku jest słabe", ponieważ w filmiku mówi:
-Hej, jestem Trevor
Po czym ona sie odwraca i skacze z mostu
Odpisz
19 maja 2016, 21:30
bez dźwięku jest słabe
Odpisz
19 maja 2016, 21:28
Odpisz