Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shannon

20 maja 2016, 18:44

A na każdym "włam dupo 😍😍😘😘❤💓💔❤💕💖💗💔💗💗💝💋💟💞💓❤💔"

Avatar xd_ailatan

2 czerwca 2016, 20:49

@Shannon: No nie powiem, śmiechłam xD

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2016, 19:27

Nie.
Jeden jest od dzwonienia i pisania smsów.
Drugi od robienia zdjęć.
Trzeci od przeglądania internetu.
Czwarty od mediów społecznościowych.
A piąty... Najprawdopodobniej do słuchania muzyki.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

2 czerwca 2016, 18:19

jak dla mnie, to ta Pani była na imprezie i koleżanki ją poprosiły aby potrzymała im rzeczy kiedy one tańczą :l

Avatar lorax12

20 maja 2016, 17:35

Mam tylko konto na fb, z którego korzystam... raz na tydzień?

Avatar TimekPL123

20 maja 2016, 17:38

@lorax12: I?

Avatar BudowniczyMakaronu

20 maja 2016, 19:30

@lorax12: a ja jestem studentem prawa, wegetarianinem i szóstego stycznia dokonałem aborcji

Avatar lorax12

20 maja 2016, 20:52

@BudowniczyMakaronu: Odkurzaczem czy widelcem?

Avatar BudowniczyMakaronu

20 maja 2016, 21:10

@lorax12: kijem od miotły

Avatar lorax12

20 maja 2016, 21:16

@BudowniczyMakaronu: Panie, grzać herbatę mamy tradycjonalistę

Avatar BudowniczyMakaronu

20 maja 2016, 22:04

@lorax12: łyżeczka cukru trzcinowego poproszę :)

Avatar lorax12

21 maja 2016, 11:38

@BudowniczyMakaronu: Spoko już się robi

Avatar BudowniczyMakaronu

21 maja 2016, 11:39

@lorax12: no to czekam

Avatar lorax12

21 maja 2016, 11:44

@BudowniczyMakaronu: Proszę

*podaje filiżankę*

Avatar BudowniczyMakaronu

21 maja 2016, 17:19

@lorax12: dziękuję *pije* *połyka* *przetwarza zdobyte dane* całkiem niezła

Avatar lorax12

21 maja 2016, 20:48

@BudowniczyMakaronu: Kocham herbatę... choć paradoksalnie rzadko ją piję :v

Avatar BudowniczyMakaronu

21 maja 2016, 20:55

@lorax12: znam to uczucie. pyszna, czarna herbata, z jedną albo 1i½ cukru (nawet normalnego :v)

Avatar lorax12

21 maja 2016, 20:56

Avatar MrStick

2 czerwca 2016, 18:54

@BudowniczyMakaronu: Herbata jest za gorzka o ile się nie doda 2 łyżeczek cukru na szklankę, a przy najmniej wg. mnie .-.

Wolę miętę ^^

Avatar TUPAQ

2 czerwca 2016, 21:00

@lorax12: A ja konta na FB nie mam.

Avatar lorax12

2 czerwca 2016, 22:00

@TUPAQ: ok

Avatar hehineji

11 lipca 2021, 11:05

@MrStick: spróbuj szybciej wyciągnąć torebkę herbaty, im dłużej trzymasz tym mocniejsza/gorzka herbata

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Brawo za czujność!

Nie znoszę kleszczy

Dwa oblicza

Nie są aż takie pyszne

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka