Standardowe wyobrażenie Dragonborna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 listopada 2018, 19:35
Może to być związane z tym, że ciężkie zbroje utrudniają ruch, a jego walka z tego co wiem nie polega na powolnych ciosach a szybkich unikach, tak samo z wiedźminem.
Odpisz
26 lutego 2017, 10:01
Ja osobiście wolę te słabsze zbroje ze względu na klimat tej gry,niż takie wielkie z wyrastającymi kolcami czy czymś tego rodzaju.
Odpisz
21 maja 2016, 13:09
No i dlaczego jest nordem? To rasizm! (sarkazm)
Odpisz
21 maja 2016, 14:30
@Myszkapl: Nie pisz (sarkazm). to zbyt oczywiste.
lepiej /s lub kappa bo wtedy mniej zrozumie
a najlepiej nie pisać w ogóle nic na końcu, niech ludzie się nabiorą
Odpisz
21 maja 2016, 14:38
Nie. Nie jestem trollem. A słowa kappa nie lubię.
Odpisz
10 czerwca 2016, 23:09
@Myszkapl: Ja tam gram zawsze Bretonem lub Medykiem <3.(mod
Odpisz
21 maja 2016, 12:56
Dlaczego przeczytałem Dragonporna? ;-;
Odpisz
21 maja 2016, 12:58
@lorax12: ಠ_ಠ
Odpisz
21 maja 2016, 12:59
Koscio mi mózg zryła...
Odpisz
21 maja 2016, 13:00
@lorax12: Na pewno...
Odpisz
21 maja 2016, 13:01
No tak. Jest smokiem i na dodatek wysyła mi różne por... yyyy... to znaczy...
Odpisz
21 maja 2016, 13:04
@lorax12: ;_;
Odpisz
21 maja 2016, 13:07
;-;
Odpisz
21 maja 2016, 13:12
@lorax12: Kościałke, plox, stap ;-;
Odpisz
21 maja 2016, 13:12
@lorax12: na youtube znalazłem kiedyś taki film że no ten.... ukryty polski w skyrim i był napis zamiast dragonborn dragonporn więc dobrze przeczytałeś
Odpisz
21 maja 2016, 13:15
Jej (a raczej jego po zmieniła płeć) nie przekonasz...
Odpisz
21 maja 2016, 13:16
@przemo192: Wiem ja też
"...Ronald to drwal! DRWAL! DRWAL! DRWAL! "
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 13:19
@lorax12: no właśnie czyli można powiedzieć że on jest wiesz kim...
zaraz co ja tu czytam?
Odpisz
21 maja 2016, 13:19
@lorax12: Jest obojniakiem
Odpisz
21 maja 2016, 13:23
XoD
Odpisz
21 maja 2016, 13:24
@przemo192: ?
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2016, 08:28
@lorax12: Kościo daje hentaie ze smokami? Gdzie się zapisać?
Odpisz
22 maja 2016, 13:58
Sorry... na priv na Skype
Odpisz
22 maja 2016, 16:09
@lorax12: Zawsze możesz mi je przekazywać na priv na Jeja
Odpisz
22 maja 2016, 20:15
Może ( ͡° ͜o ͡°)
Ale będę chamski i nie zrobię tego
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:32
@lorax12: poczytaj sobie komiks dragonborn comeths markydaysaida ciekawa lektura
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:57
@WickedHeart: ;-;
Może później...
Odpisz
22 maja 2016, 22:59
Ku*wa, Wiedźmin w rynsztunku pie**olonej szkoły Wilka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:12
@Polska_z4smazka: Wiedźmin w środku lasu zabiera zbroje trupowi
Odpisz
4 czerwca 2016, 20:52
tak samo jest w wiedźminie 3
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:08
Bo on ma tyle HP, że mógłby latać na golasa. Ten pancerz jest tylko z przyczyn estetycznych.
Odpisz
4 czerwca 2016, 18:16
Przynajmniej ma pancerz... standardowe wyobrażenie głównego bohatera prawie każdego Fallout lata wszędzie w niebieskiej piżamie.
Odpisz
21 maja 2016, 21:42
A prawdziwy Dovahkiin mając go przejdzie grę.
Odpisz
21 maja 2016, 14:53
Dobry wojownik nie potrzebuje super sprzętu ^^
Odpisz
21 maja 2016, 12:54
no ale ten pancerz wygląda super według mnie
Odpisz
21 maja 2016, 14:30
@przemo192: Po za tym, że bandyci cię mają na 3 hity to SUPER
Odpisz
21 maja 2016, 14:31
no jak się umie grać no to chyba by się zwyciężyło nie?
Odpisz
21 maja 2016, 14:33
@przemo192: W Skyrim sie nie da grać na niżej niż najtrudniejszym bo wtedy jesteśmy Mary Sue :X
Odpisz
21 maja 2016, 14:35
posłuchaj mnie, ja gram w grę na poziomie najtrudniejszym gdzie każdy ma mnie też na 3 hity a jest ich bardzo dużo więc nie marudź
Odpisz
21 maja 2016, 14:03
Polecam damską zbroję z AC, 650 punktów pancerza
Odpisz
21 maja 2016, 13:08
Pewnie chodzi o to, że potrafi zabić smoka przy użyciu nawet najsłabszej zbroi.
Odpisz