Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2016, 20:14
Nie wyda im się dziwne? Pomyślą "jak list bez znaczka dotarł do innego miasta?". I nie musi być adres nadawcy. Wystarczy odbiorca. A znaczek kosztuje chyba 2zł. To nie jest dużo
Odpisz
4 czerwca 2016, 22:30
To chyba jedyny troll sience który mógłby zadziałać.
Odpisz
5 czerwca 2016, 18:52
@CEzikMaj: List dotrze pod adres, a adbiorca będzie zmuszony zapłacić za znaczek
Odpisz
5 czerwca 2016, 08:42
Poprosze sei whaaat
Odpisz
4 czerwca 2016, 20:49
tyle że poczta to powolny i zawodny sposób komunikacji, często się listy gubią a listonosze pracują tylko połowę swojej zmiany więc tygodniami można czekać aż list dojdzie nawet jeśli parę tygodni temu przyszedł
Odpisz
4 czerwca 2016, 23:10
@bylejakbylegdzie: Listonosze pracują 13 godzin w ośmiogodzinnym dniu pracy, za marne grosze...
Odpisz
22 maja 2016, 13:19
Czyli mówisz że ktoś przyjeżdża z daleka żeby wysłać list bez znaczka? Raczej uda się gdy to samo miasto lub coś obok
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:40
@Angela336: nie bo chodzi o to że okłamujesz i adresata dajesz jako nadawcę. A list jest zwracany do nadawcy a ktoś mógł np przyjechać do rodziny
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:27
Jestem zdziwiony że nikt nie przyczepił się o "zdobąć"
*zdobądź.
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:21
Wiedziałem
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:12
I to się nazywa Life Hack!
Odpisz
22 maja 2016, 11:23
W 5 sposobów na to było
Odpisz
22 maja 2016, 13:34
Kiedy?
Odpisz
22 maja 2016, 14:08
@ZielonyDywanik: dawno
Odpisz
22 maja 2016, 17:14
daj link na pw
Odpisz
22 maja 2016, 17:23
@lolex565: Wiesz ile oni mają filmów? Nie chce mi się wszystkich przeglądac.
Odpisz
22 maja 2016, 11:38
Genialne... 5/5
Odpisz
22 maja 2016, 10:46
Albo wyrzucą do niszczarki
Odpisz
22 maja 2016, 10:51
@shizofrenik: Chyba nie mogą. Gdyby w środku był jakiś kontakt/pieniądze poczta musiałaby zrekompensować straty. A to finansowe, moralne itp. I tylko gdybanie, nie wiem czy tak jest naprawdę.
Odpisz
22 maja 2016, 10:53
to co, otworzą list i zobaczą co jest w środku??
Odpisz
22 maja 2016, 10:56
@Krzyniu: Poczta nie może otwierać listów.
Odpisz
22 maja 2016, 10:59
@Krzyniu: Po prostu odeślą.
Odpisz
22 maja 2016, 11:00
czyli ten plan na obrazku może zadziałać?
Odpisz
22 maja 2016, 11:39
@Reichtangle: Raczej tak...
Odpisz
22 maja 2016, 12:01
@Reichtangle: Myślę, że chyba da się tak zrobić. Ale ludzie nie robią. Oszukiwać pocztę na znaczek wart bodajże złotówkę? Proszę Was.
Odpisz
22 maja 2016, 12:39
@jasnib: to właśnie powiedziałem :I
faktycznie, pytania retoryczne pisane są trudne do rozkodowania :I
no i mnie shejtowali
Odpisz
22 maja 2016, 12:40
Nawet najmniejszy profit jest ważny.
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:04
@jasnib: jak to mówią, ziarnko do ziarnka... faktycznie, jedna złotówka to nic, ale jak ktoś musi wysłać dużo listów ?
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:41
studenckie życie
Odpisz