Kiedy pojedynkuję się w jakiejś grze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przyszłość jest piękna
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 20:43
For Honor
Odpisz
1 września 2016, 21:55
tym bardziej jak jest 3 graczy 2 się biję a 3 gwałtownie headami 2 sciąga XD
Odpisz
4 czerwca 2016, 17:10
tak wygladaja rozgrywki każdy na każdego w chivalry
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:54
Serwery degroot w pigułce
Odpisz
31 maja 2016, 23:48
Czyli zachodzisz od pleców i jeszcze dostajesz.....
Odpisz
31 maja 2016, 21:43
Też tak mam... chcę zabić typka, bijemy się, a tu nagle jebut 3 i ch*j :\
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2016, 20:20
Mam podobnie, gdy chcę uprzejmie kogoś tylko poprawić, a ktoś inny wchodzi w dyskusję i dodaje swoje 3 grosze, a dostaję strzałki w dół, bo wyszło na to, że niby nie mam racji, a potem jednak w górę.
Żart. Mam tak gdy chce ubić PKera, a ktoś wyczuwa sytuację :)
Odpisz
31 maja 2016, 19:51
Zauważyłem że w moja gra w BF4 się o wiele polepszyła.
Kiedyś strasznie lamiłem i miałem K/D 69 teraz mam 106 level i K/D 89 i ciągle rośnie *lenny*
A myślałem że przez całe życie będę w tą grę rakiem
Odpisz
31 maja 2016, 19:03
Kiedy POJEDYNKUJĘ się w internecie?
Odpisz
22 maja 2016, 20:39
tf2 melee scouts in a nutshell
Odpisz
22 maja 2016, 16:45
W 17 minucie Tom zemdleje
Odpisz
22 maja 2016, 18:03
@shizofrenik: A w 24 Jerry upadnie na ziemię.
Odpisz